Odmena za nákup na ZľavaDňa

streda 12. februára 2020

Plánujete sa sťahovať a nanovo zariaďovať? Využite služby interiérového štúdia

Ilustračné foto  

V posledných rokoch sa rodiny sťahujú podstatne viac ako pred rokmi. Kedysi bolo nezvyčajné bývať samostatne v rodinnom dome bez rodičov/ starých rodičov. Viacgeneračné domy ale nahradili malé bungalovy, v ktorých majú rodiny len toľko miesta, koľko reálne využijú.
Ak sa plánujete sťahovať a zároveň nanovo zariaďovať, využite služby interiérového štúdia.

Návrhy a vizualizácie interiéru

Spolupráci s moderným interiérovým štúdiom sa nevyhýbajú mnohé mladé rodiny. Rodiny častokrát nemajú čas sledovať trendy a novinky v bytovom textile. Interiérové trendy sa neustále menia a sledovať ich sledujú len ľudia, ktorí sa zaujímajú o interiérový dizajn.
Ak máte iné povinnosti, než sledovať novinky v interiérovom dizajne, práve takáto spolupráca bude pre vás výhodná. Interiérové štúdio vám vytvorí návrh interiéru a zároveň aj vizualizácie, takže si budete vedieť lepšie predstaviť, ako interiér bude vyzerať. 

Originál, ktorý nemá nikto iný

Každý z nás túži po originálnom zariadení, ktoré nikde inde nenájde. Túžba po luxusnej exkluzívnej kuchyni, štýlovej obývačke, či moderne zariadenej predsieni vedie ľudí práve k hľadaniu interiérového štúdia, ktoré im tento sen dokáže splniť.

Interiérové štúdio dokáže navrhnúť luxusnú kuchyňu, ale aj iné miestnosti v domácnosti. Väčšina interiérových štúdií okrem návrhu a vizualizácie priestoru dokáže na základe týchto podkladov nábytok aj vyrobiť. Zisťujte si preto, či vami vybraté interiérové štúdio dokáže poskytnúť aj tieto služby. Ak plánujete spájať obývačku s kuchyňou, informujte sa, či sa špecializujú aj na dizajnové návrhy prepojenia kuchyne s obývačkou. Detaily v podobe inštalácie okenných sietí proti hmyzu, závesov, žalúzií, nábytkových kovaní zvládnete bez pomoci interiérového štúdia.

Ak sa plánujete sťahovať a sťahujete sa do holobytu, oslovte interiérové štúdio a dajte si navrhnúť jedinečný originálny interiér.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...