Preskočiť na hlavný obsah

Translate

Plánujete sa sťahovať a nanovo zariaďovať? Využite služby interiérového štúdia

Ilustračné foto  

V posledných rokoch sa rodiny sťahujú podstatne viac ako pred rokmi. Kedysi bolo nezvyčajné bývať samostatne v rodinnom dome bez rodičov/ starých rodičov. Viacgeneračné domy ale nahradili malé bungalovy, v ktorých majú rodiny len toľko miesta, koľko reálne využijú.
Ak sa plánujete sťahovať a zároveň nanovo zariaďovať, využite služby interiérového štúdia.

Návrhy a vizualizácie interiéru

Spolupráci s moderným interiérovým štúdiom sa nevyhýbajú mnohé mladé rodiny. Rodiny častokrát nemajú čas sledovať trendy a novinky v bytovom textile. Interiérové trendy sa neustále menia a sledovať ich sledujú len ľudia, ktorí sa zaujímajú o interiérový dizajn.
Ak máte iné povinnosti, než sledovať novinky v interiérovom dizajne, práve takáto spolupráca bude pre vás výhodná. Interiérové štúdio vám vytvorí návrh interiéru a zároveň aj vizualizácie, takže si budete vedieť lepšie predstaviť, ako interiér bude vyzerať. 

Originál, ktorý nemá nikto iný

Každý z nás túži po originálnom zariadení, ktoré nikde inde nenájde. Túžba po luxusnej exkluzívnej kuchyni, štýlovej obývačke, či moderne zariadenej predsieni vedie ľudí práve k hľadaniu interiérového štúdia, ktoré im tento sen dokáže splniť.

Interiérové štúdio dokáže navrhnúť luxusnú kuchyňu, ale aj iné miestnosti v domácnosti. Väčšina interiérových štúdií okrem návrhu a vizualizácie priestoru dokáže na základe týchto podkladov nábytok aj vyrobiť. Zisťujte si preto, či vami vybraté interiérové štúdio dokáže poskytnúť aj tieto služby. Ak plánujete spájať obývačku s kuchyňou, informujte sa, či sa špecializujú aj na dizajnové návrhy prepojenia kuchyne s obývačkou. Detaily v podobe inštalácie okenných sietí proti hmyzu, závesov, žalúzií, nábytkových kovaní zvládnete bez pomoci interiérového štúdia.

Ak sa plánujete sťahovať a sťahujete sa do holobytu, oslovte interiérové štúdio a dajte si navrhnúť jedinečný originálny interiér.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rómovia si nevedia predstaviť, že by mali svoj vlastný štát...

Okrem kontaktov je sociálna sieť dobrá aj na bleskový prieskum. Už dlhšie bez toho aby si to niekto všimol, až možno na pár jednotlivcov, mapujem na mojom "fejzbuku" náladu nás Rómov. Samozrejme, že naša nálada sa odzrkadľuje aj podľa doby v akej teraz žijeme. A možno aj práve táto doba, kedy všetci bez rozdielu musíme vynaložiť viac úsilia na prežitie, ako by Rómov prebudila zo sna, jeden za všetkých a všetci za jedného.Pretože jeden za všetkých a všetci za jedného, alebo inak povedané spoločne za prospech nás všetkých už neplatí. V rómsku štátnosť ktorý by sme spoločným úsilím vybudovali neverí väčšina Rómov.
Pri otázke: Viete si predstaviť, že by sme mali Rómsky štát? sa Rómovia viac menej vyjadrovali záporne. Neveria, že by spoločne dokázali vôbec niečo také ako Rómsky štát vytvoriť. Ako sa mnohí sami vyjadrili, chýbajú nám vzdelaný ľudia, či sami medzi sebou sa dokážeme deliť na lepších a horších, sami sa kastujeme, a to by prinieslo veľké nezhody a napätie. A potom t…

Sheffield: Bitka Rómov si vyžiadal troch hospitalizovaných

Situácia s nezvládnuteľnými Rómami zo Slovenska je obzvlášť neznesiteľná v štvrti Page Hall anglického mesta Sheffield. Takto som písali o Sheffielde v roku 2018 na stránke môjho blogu Redakcie R1. A zdá sa, že sa nič za tie dva roky v tomto meste nezmenilo. 25 Júla v sobotu vo štvrti Page Hall sa strhla bitka dvoch znepriatelených rodín, lietali stoličky, tyče, nadávky a krik sa ozýval celou štvrťou. Zasahovali záchranári a Polícia ktorá do neskorej noci celú štvrť aj monitorovala. Prečo sa bitka strhla nieje celkom známe, sú rôzne teórie a verzie ale nie sú potvrdené.... Udajne malo isť o bicykel s ktorým sa hrali deti, a iná verzia zase hovorí, že to bol stred medzi rómami zo Slovenska a z Rumunska.  Spôsobom akým sa však bitka odohrala je aj vecou vyšetrovania polície....  
Hoci mnohí z Rómov, ktorí prišli za lepším životom do Británie sa normálne zaradili do miestnej komunity, našli si prácu a deti poslali do škôl, veľká časť prišelcov zo segregovaných osád východného Slovenska te…

Som cigán, kto zato môže?

Kde je moje miesto v spoločenstve, prečo ma vylúčili? Som označený ako nežiadúci, teda nepotrebný a v spoločnosti nadbytočný! Uisťujú ma, že všetko je v poriadku... Vieš si len cigán, ja nie som rasista, dokonca mám aj veľa kamarátov cigánov, ale .... 

Ja to však neviem spracovať, neviem to spracovať od chvíle kedy som zistil, že svet robí rozdieli. V hlave mi prevláda jediná myšlienka. Už tu nepatríš, už nepatríš medzi bežných ľudí! Boja sa ťa! Majú k tebe odpor! Síce ma uisťujú, že to tak nie je, no ja si myslím svoje, veď aj židov uisťovali a ako to dopadlo? 

Ľudia a ich historická pamäť hovorí jasne. Nechcených! Označiť, odčleniť a priradiť číslo!

Patríš do inej skupiny, koľko vás je na Slovensku? Sčítavajú nás ako dobytok, načo sú však tieto čísla?, a keďže k nám už nepatríš, nepatríme k nim, tak sa prípadne straty akosi lepšie rátajú. Výčitky svedomia? Kolektívna vina skupiny voči skupine, ja predsa za to nemôžem, čo ja sám zmôžem! Nič! Robil som to čo je správne, to čo ostatní! ž…