Preskočiť na hlavný obsah

Translate

Plánujete si kúpiť nové dámske topánky na sezónu jar/ leto? Ktoré by ste si mali vyberať?

Ilustračné foto  


Predajne s obuvou onedlho začnú s predajom obuvi na novú sezónu jar/ leto 2020. Ak sa vám obuv na sezónu jar/ leto znehodnotila, využite predsezónne zľavy na nové modely dámskej obuvi a oživte svoj botník novou obuvou. Ktorú obuv na sezónu jar/ leto by ste si mali vyberať?

Tenisky na platforme

Kedysi boli tenisky obuvou vhodnou k športovému a ležérnemu oblečeniu. Dnes sa nosia aj k elegantnejším kúskom a nespôsobujú také pobúrenie ako v minulosti. Holé členy a tenisky na platforme sú dnes veľmi obľúbené aj u mladej generácie. Ak ale už nemáte „násť“, obavy z nosenia tejto obuvi mať nemusíte. Môžu ich nosiť aj ženy v produktívnom veku, či pokojne aj ženy v strednom veku. Tenisky na platforme kupujte predovšetkým v neutrálnych farbách. Budú ľahko kombinovateľné a sú využiteľné s väčšinou oblečenia, čo máte v šatníku.

Nové tenisky na platforme môžete kombinovať s predĺženým teplákovým sakom, či kardigánom, jednoduchým topom s dlhým, krátkym, či trojštvrťovým rukávom, slim fit džínsom, ale aj k bavlneným legínam. Na jar využijete skôr tenisky na platforme, kde je zvršok zdobený kožušinou a vnútro je zateplené plyšom.
Určite ale ni nepokazíte tým, keď si vyberiete klasické biele tenisky na platforme, ktoré sa budú hodiť k jednoduchým rifľovým outfitom.

Espadrilky

Štýlové espadrilky sú skôr letnou obuvou, avšak môžete ich nosiť aj počas teplých jarných dní. V prípade espadriliek môžete ísť do výraznejších farebnejších odtieňov. Odporúčame predovšetkým červené, žlté, či púdrové espadrily.

Jednoduché topánky s pekným výpletom ozdobenej podrážky sú nositeľné najmä k sukniam, ale môžete ich nosiť aj k obtiahnutým legínam, či džínsom. Ideálnou kombináciou sú espadrily s krátkym topom, džínsovou bundou a slim fit džínsami.

Krásne nohy

Ak si chcete kúpiť nové topánky, už teraz by ste mali myslieť na to, aby nové topánky krásne vynikli. Zhrubnutú kožu na chodidlách odstráňte pemzou a ak máte problémy s rýchlym rastom chĺpkov na nohách, skúste laserovú epiláciu. Zbavíte sa tak chĺpkov a môžete sa tak pochváliť krásnymi a hladkými nohami.

Pozor dávajte aj na kurie oká a bradavice na chodidlách.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rómovia prehovorili o svojích zážitkov s predsudkami a rasizmom na vlastnej koži

Byť Róm a žiť na Slovensku, by jedinec mohol povedať, že nie je to žiadna výhra...Či sa to niekomu páči alebo nie, Rómovia už od útleho detstva sa stretávajú z rôznymi druhmi prejavu predsudkov či priameho rasizmu. Niet sa preto čo diviť, že priepasť porozumenia medzi rómskou a nerómskou populáciou sa prehlbuje, a nedôvera je na oboch stranách bariéry.   

Je predsa nemysliteľné, už aby Rómske deti sa stretávali v škole zo segregáciou, kedy škola zámerne vytvorí triedu len pre rómskych žiakov.  Je nemysliteľné, že sa Rómske deti stretávajú s pokrikmi, vy špinavé cigánčatá, smradľavý potkany, či negri... Rómske dieťa je už takto donútené si uvedomiť, že existuje svet "bielych" a jeho, teda "čiernych" Už deti medzi sebou dokážu byť veľmi zlé, a tak často krát rómsky chlapec či dievča je vyštvaní z kolektívu, či dokonca mu jeho spolužiaci povedia, s tebou sa sa hrať nebudeme, pretože si cigáň!

Rasizmus a predsudky v praxi  

- viac ako 80% Slovákov i Čechov by bolo prot…

Rasisti, hovoria, že na bielych životoch záleží - Je OK byť biely

Rasizmus nepozná hranice a rasista už vôbec nie! fanúšikovia Slovana Bratislava v sobotu vyvesili na Tehelnom poli transparent White Lives Matter, ktorý vo voľnom preklade znamená Na životoch belochov záleží, viaceré slovenské médiá ho označili za rasistický.
Rasisti však s touto interpretáciou médii nesúhlasia. Odvolávajú sa na hnutie Black Lives Matter(Na životoch černochov záleží), ktoré podľa nich médiá neoznačujú ako rasistické. Prečo by potom mal byť transparent fanúšikov Slovana rasistický?
Tak ako to vlastne je? 
V roku 2014 sa po svete prvýkrát začala vo veľkom šíriť výzva „Black Lives Matter” (BLM - Na životoch čiernych záleží). Snažila sa upozorniť na policajnú brutalitu voči Afroameričanom v USA. Ako reakcia na toto hnutie vzniklo „White Lives Matter” (WLM - Na životoch bielych záleží).
„White Lives Matter” (WLM - Na životoch bielych záleží). Toto spojenie začali propagovať po USA rasistické skupiny vo viacerých štátoch. Najaktívnejší boli najmä členovia skupiny Aryan Renaissa…

Rómovia si nevedia predstaviť, že by mali svoj vlastný štát...

Okrem kontaktov je sociálna sieť dobrá aj na bleskový prieskum. Už dlhšie bez toho aby si to niekto všimol, až možno na pár jednotlivcov, mapujem na mojom "fejzbuku" náladu nás Rómov. Samozrejme, že naša nálada sa odzrkadľuje aj podľa doby v akej teraz žijeme. A možno aj práve táto doba, kedy všetci bez rozdielu musíme vynaložiť viac úsilia na prežitie, ako by Rómov prebudila zo sna, jeden za všetkých a všetci za jedného.Pretože jeden za všetkých a všetci za jedného, alebo inak povedané spoločne za prospech nás všetkých už neplatí. V rómsku štátnosť ktorý by sme spoločným úsilím vybudovali neverí väčšina Rómov.
Pri otázke: Viete si predstaviť, že by sme mali Rómsky štát? sa Rómovia viac menej vyjadrovali záporne. Neveria, že by spoločne dokázali vôbec niečo také ako Rómsky štát vytvoriť. Ako sa mnohí sami vyjadrili, chýbajú nám vzdelaný ľudia, či sami medzi sebou sa dokážeme deliť na lepších a horších, sami sa kastujeme, a to by prinieslo veľké nezhody a napätie. A potom t…