Odmena za nákup na ZľavaDňa

streda 12. februára 2020

Tipy, ako si zariadiť spálňu, aby ste tam mali len všetko potrebné


Ilustračné foto 


Spálňa je miestnosť, kde by sme si mali dopriať odpočinok. Napriek tomu si ju ale pri zariaďovaní prepĺňame množstvom zbytočností, ktoré sa nám v danom momente síce páčia, avšak časom začnú prekážať, zavadzať.
Ak plánujete spálňu prerábať kompletne od podlahy, poradíme vám, ako si zariadiť spálňu, aby ste v nej mali len všetko potrebné.

Dominantná posteľ

Ako prvú vec, čo by ste mali do spálne umiestňovať, by mala byť posteľ. Posteľ je dominantná súčasť spálne a ostatné zariadenie by sa malo prispôsobovať práve posteli. Čalúnené postele sú pekné, avšak nemajú také kvalitné matrace, aké by ste potrebovali. 
Ak sa chcete na posteli cítiť príjemne, odporúčame vyberať také manželské postele, kde si vy sami budete môcť vybrať matrac. 
Dávajte ale pozor na rozmery postele. Na výber budete mať z dvoch najpredávanejších veľkostí postelí – 160x200 a 180x200. Do väčších spální môžete dávať väčší rozmer, no do menších potrebujete posteľ 160x200 s novými matracmi 160x200.
Odporúčame uprednostňovať masívne drevené postele s drevenými roštami, ktoré majú najdlhšiu životnosť. Drevo je kvalitný prírodný materiál, ktorý nepodlieha módnym trendom.

Komoda namiesto nočných stolíkov

Nočné stolíky sú síce praktické a dokážu poskytnúť úložný priestor na strieborné náušnice, náhrdelníky a iné šperky, zaberajú ale príliš veľa miesta. Odporúčame vám v spálni vynechať nočné stolíky, ak vyslovene nie sú potrebné a v spálni nemáte iný úložný priestor.
Skôr uprednostnite komody, kde si na vrch môžete dávať kozmetické zrkadlo a šperkovnicu na šperky.

Malá knižnica

V spálni krásne vynikne aj malá knižnica. Na zariadenie malej knižnice budete potrebovať okrúhle konferenčné stolíky, čalúnené kreslo a stojacu lampu. 
Malá knižnica môže byť aj v obývačke, no v spálni taktiež pekne vynikne. 

Pri výbere otvorenej knižnice pozerajte hlavne na jej stabilitu.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...