Odmena za nákup na ZľavaDňa

streda 12. februára 2020

Uvažujete nad zimnou dovolenkou? Namierte si to do Jasnej

Ilustračne foto 


Aj keď tohtoročná zima nie je ani zďaleka taká ako tá minulá, najmä na horách, mnohé lyžiarske strediská sa pýšia vysokou návštevnosťou lyžiarov. Ak ste vášnivým lyžiarom a plánujete ešte pred koncom zimy ísť niekam na lyžovačku, odporúčame vám lyžovačku v Nízkych Tatrách, konkrétne v Jasnej.

Výber z viacerých hotelov v Jasnej

Za posledné roky vzrástol počet ubytovacích zariadení aj v tomto stredisku v Nízkych Tatrách, čo je len bonus pre tých, ktorí sem pravidelne chodievajú. Jasná prináša nielen množstvo krásnych turistík počas letnej sezóny, ale aj množstvo veľkých zjazdoviek, na ktorých si budú môcť zalyžovať začiatočníci, i skúsení lyžiari. Ak sa venujete skialpinizmu, pokojne si ho môžete vychutnať aj v tomto lyžiarskom stredisku. Treba sa však držať určených trás a neohrozovať lyžiarov.

V Jasnej máte možnosť vybrať si z viacerých hotelov. Môžete uprednostniť veľké luxusné hotely, alebo si vybrať útulný horský hotel v Jasnej, kde budete mať podstatne viac súkromia.

Apartmány v Jasnej

Ak sa chcete cítiť ako doma a plánujete ísť na hory s deťmi, pozrite si voľné apartmány v Jasnej a zajednajte si ubytovanie práve tam. Apartmány sa odporúčajú partiám, ktoré so sebou berú deti a chcú sa cítiť ako niekde na chate. Apartmány by mali byť moderne zariadené, nemali by v nich chýbať kuchyne a niektoré apartmánové domy v Jasnej dokonca majú aj vínne pivnice.
Apartmány vám ponúkajú väčšiu možnosť byť v kontakte s príbuznými a zároveň aj s prírodou v Jasnej. Vyhnete sa preplneným hotelom a vychutnáte si súkromie.

Čo si môžete pozrieť v Jasnej?

V zime sa moc nenachodíte, ale ak si prejdete komplet celú Demänovskú dolinu až po koniec Jasnej, budete mať dostatočnú prechádzku. Odporúčame vám vyviesť sa až hore pod Chopok. Z Chopku, od Kamennej chaty, si vychutnáte pri slnečnom a jasnom počasí výhľad na celý hrebeň Vysokých Tatier a uvidíte aj majestátny Kriváň, ktorý je ľahko rozpoznateľný. Nezabúdajte si ale obliecť hrubšie dámske bundy a kabáty a nezabudnite si vziať aj teplú podšitú čiapku a pletený šál.

Keď sa budete nachádzať v Jasnej, urobte si prechádzku aj k Vrbickému plesu, ktoré bude v zime kompletne zamrznuté.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...