Preskočiť na hlavný obsah

Translate

Slovenskom sa šíri pandémia Kotlebovcov a SmerákovKoronavírus zasiahol celý svet a debilizmus celé Slovensko. Megageniálny program strany Kotlebovci – ĽSNS nemá obdobu. Keby prebrali moc, na Slovensku nastane ekonomický zázrak, absolútna spravodlivosť, bezpečnosť, sebestačnosť a dokonalý sociálny systém. Takto tomu veria prívrženci Kotlebovcov a najnovšie sa zdá aj  podporovatelia Smeru. 

Ekonomika je pred strmým pádom, veľa odborníkov zo sveta ekonomiky sa zhoduje, že celý svet stojí pred reformou ekonomiky, ktorá zasiahne všetkých ľudí. Tak ako poznáme ekonomiku a jej zákony sa zrejme všetko bude meniť, a to čo sme poznali že fungovalo na princípe tržného hospodárstva s globálnym aspektom, nebude možno platiť.... 

Celý svet sa zameriava na boj proti Koronavírusu a zvládnutie ekonomiky,  ale  Kotlebovci zrejme v tom majú jasne, pre nich koronavírus alebo nejaká blbá ekonomika nehrá rolu, oni to majú všetko v malíčku... 

Ekonomickí géniovia ĽSNS


Ekonomickí géniovia ĽSNS nejdú iba rozdávať krompáče a lopaty nezamestnaným parazitom. Kdeže, ekonomický program pred koronavírusom obsahoval ambície, ako dosiahnutie 15% rovnej dane pri zachovaní vyrovnaného rozpočtu! A ako sme sa už dozvedeli priamo z úst milovaného vodcu, zrušíme aj DPH. Experti ĽSNS si za ekonomický zázrak, ktorý majú v pláne, a vôbec z neho nič nemenili a platí aj teraz si Nobelovu cenu zaslúžia... A tým, ktorí to považujú za bezprizorné detinské bľabotanie to príde vysvetliť Domobrana! Áno, čítate dobre, domobrana.

Bezpečnosť štátu a ich občanov 

Také malé národné a sociálne Sturm Abteilung, ktoré si už poradí s parazitmi a inou liberálnou zberbou. Rež a rúbaj do krve, po tej liberálnej kotrbe, ktorá spochybňuje slovo vodcovo. Bezpečnosť (režimu) bude teda zabezpečená, ale nie zlyhávajúcou políciou, ktorá bude cvičiť v osadách, ale holohlavými chlapcami, pre ktorých zákon je vec relatívna. 

Krajina medu a mlieka 

Keď konečne slová "vocove" sa statnú realitou, a Slovensko sa zbaví všetkej tej pliagy, buzerantov, cigánov, liberálov, židov, utečencov, Američanov, Európskej únie, ktorá ničí krajšie zajtrajšky všetkých Slovákov, na hraniciach budú stáť zástupy ľudí, dožadujúcich sa vstupu do krajiny medu a mlieka! A všetci najlepšie blonďavý s modrými očami sa budú chcieť stať Slovákmi.... 

Slová na záver 

Či chceme alebo nie, koronavírus zmenil tvár sveta, to čo sme považovali za samozrejme, dnes už tak samozrejme nemusí byť. Vzrastajúcou neistotou sa nám svet radikalizuje na čo upozornila aj nemecká kancelárka Merkelová. Extrémizmus ako sme ho doteraz poznali, zmení svoju tvár a bude sinejší. Bude k sebe strhávať viac a viac ľudí, ktorí budú hľadať vinu, že sa im tak nedarí v niekom inom. Budú obviňovať každého a všetko čo v živote nemusia. Fašizmus na Slovensku stále ešte nepovedal svoje posledné slovo a zdá sa, že ani dlho nepovie. Na pomoc si prevzal myšlienky ktoré dokážu osloviť aj ľudí ktorí doteraz váhali s podporou fašizmu. 

Zo Smeru Ján Podmanický, Marián Kéry a poslanci ĽSNS Tomáš Taraba, Filip Kuffa na spoločnej tlačovke. 

Smer nikdy nepatril práve ku stranám ktorým by bola cudzia rétorika proti cigánskej alebo židovskej politiky. Len si spomeňme sa Ficové slová ktoré adresoval menšinám. A tak sa preto ani nedivím, že niektorí poslanci Smeru vidia svojho spojenca v ĽSNS.  Kotleba má niekoľko dôvodov pre radosť. Slová ombucmanky, verejnej ochrankyňe práv Patakyovej nepodporili zo Smeru, ĽSNS, a dokonca ani  niektorí poslanci od Matoviča, vrátane rómskych poslancov Heráka a Polláka ml a ďalších...  Vznikla platforma za hodnotové Slovensko za účasti poslancov zo Smeru a ĽSNS. Hoci vystúpil aj podpredseda Smeru Pelegrini a ostro sa vyhradil voči tejto platforme, za jeho slovami nestojí celý Smer a len čas ukáže či som mal pravdu... Slovensko stojí pred obrovskými ekonomickými reformami, ja ale dodám aj charakterovými a morálnymi a ukáže sa do akej mieri sme ako spoločnosť schopný sa postaviť proti radikalizácii našej spoločnosti.... 

Jozef Kmeťo       


   

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rómovia si nevedia predstaviť, že by mali svoj vlastný štát...

Okrem kontaktov je sociálna sieť dobrá aj na bleskový prieskum. Už dlhšie bez toho aby si to niekto všimol, až možno na pár jednotlivcov, mapujem na mojom "fejzbuku" náladu nás Rómov. Samozrejme, že naša nálada sa odzrkadľuje aj podľa doby v akej teraz žijeme. A možno aj práve táto doba, kedy všetci bez rozdielu musíme vynaložiť viac úsilia na prežitie, ako by Rómov prebudila zo sna, jeden za všetkých a všetci za jedného.Pretože jeden za všetkých a všetci za jedného, alebo inak povedané spoločne za prospech nás všetkých už neplatí. V rómsku štátnosť ktorý by sme spoločným úsilím vybudovali neverí väčšina Rómov.
Pri otázke: Viete si predstaviť, že by sme mali Rómsky štát? sa Rómovia viac menej vyjadrovali záporne. Neveria, že by spoločne dokázali vôbec niečo také ako Rómsky štát vytvoriť. Ako sa mnohí sami vyjadrili, chýbajú nám vzdelaný ľudia, či sami medzi sebou sa dokážeme deliť na lepších a horších, sami sa kastujeme, a to by prinieslo veľké nezhody a napätie. A potom t…

Rómovia prehovorili o svojích zážitkov s predsudkami a rasizmom na vlastnej koži

Byť Róm a žiť na Slovensku, by jedinec mohol povedať, že nie je to žiadna výhra...Či sa to niekomu páči alebo nie, Rómovia už od útleho detstva sa stretávajú z rôznymi druhmi prejavu predsudkov či priameho rasizmu. Niet sa preto čo diviť, že priepasť porozumenia medzi rómskou a nerómskou populáciou sa prehlbuje, a nedôvera je na oboch stranách bariéry.   

Je predsa nemysliteľné, už aby Rómske deti sa stretávali v škole zo segregáciou, kedy škola zámerne vytvorí triedu len pre rómskych žiakov.  Je nemysliteľné, že sa Rómske deti stretávajú s pokrikmi, vy špinavé cigánčatá, smradľavý potkany, či negri... Rómske dieťa je už takto donútené si uvedomiť, že existuje svet "bielych" a jeho, teda "čiernych" Už deti medzi sebou dokážu byť veľmi zlé, a tak často krát rómsky chlapec či dievča je vyštvaní z kolektívu, či dokonca mu jeho spolužiaci povedia, s tebou sa sa hrať nebudeme, pretože si cigáň!

Rasizmus a predsudky v praxi  

- viac ako 80% Slovákov i Čechov by bolo prot…

Neslávne slávny "krutý" exekútor si vymáha peniaze od buka do buka, ako sa mu zachce... Robí to roky a nikto voči nemu nezakročí. Prečo??!

Polícia vyšetruje, či exekútor Rudolf Krutý neprekročil svoje právomoci a nezneužil právomoc verejného činiteľa.

Telefonáty z jeho čísel, resp. automat z exekútorskej kancelárie Rudolfa Krutého, otravuje ľuďom niekoľkokrát dennodenne život, aj keď napr. svoj dlh už máte dávno splatený.

To je aj prípad pani Jany. Približne v polovici februára tohto roku pani Jane začal niekto vyvolávať z neznámych čísel. Na niektoré nestačila zareagovať a nedvihla ich. V iných jej zas automat z exekútorskej kancelárie Rudolfa Krutého oznamoval, že má uhradiť exekúciu.

Keďže si bola vedomá toho, že žiadne dlžoby nikdy nemala a vždy všetko uhradila, tak tomu nevenovala pozornosť. Telefonáty od Krutého ale neprestávali.

„Neustále ma vyzývali k zaplateniu. Nikdy v živote som neprišla do styku s exekútormi, pretože vždy všetko platím načas. Na tomto si dávam záležať. Preto ma to najskôr začalo urážať, potom ma to začalo otravovať a postupom času som telefonáty začala vnímať ako hrubý nátlak,“ vysvetľuje Jana.

P…