Odmena za nákup na ZľavaDňa

piatok 12. júna 2020

Včerajší masaker vo Vrútkách má na svedomí 22 ročný Róm, ktorého včera aj zastreliliIvan Čulok (†22), ktorý vo štvrtok s nožom zaútočil na zamestnancov základnej školy vo Vrútkach a tiež dve deti, bol podľa ľudí, ktorí ho poznali, v detstve šikanovaný a spolužiaci sa mu smiali pre jeho výzor. Mal totiž rázštep pery.

Na Facebooku v skupine Vrútky - Otvorené mesto - názory, postrehy, akcie a udalosti zverejnili príspevok dievčaťa, ktoré s Ivanom chodilo do školy. Napísala, že si pamätá, ako chlapca šikanovali spolužiaci.

"Pľuli na neho, kopali, nadávali, vysmievali, pretože pochádzal zo slabšie situovanej rodiny a on ako malý bol ticho. Šikana bola na dennom poriadku," napísala Kristína.

Ivan nenašiel u nikoho pomoc, no nikdy neútočil. Naopak, vždy radšej plakal, alebo bol ticho.

Hoci mladý muž nebol konfliktý, vedel sa rozzúriť. Už v minulosti napadol sprievodkyňu vo vlaku.

Pri útoku zahynul zástupca riaditeľky Jaroslav Budz, ktorý sa snažil páchateľa zadržať a chrániť tak svoju napadnutú kolegyňu a žiakov. V nemocnici s vážnymi zraneniami skončila riaditeľka školy a dve deti. Podľa našich informácií je ich stav stabilizovaný a sú mimo ohrozenia života.


Či je aj chlapec Róm, je na teraz nepotvrdené, internetom sa však šíri, že sa jedna o Róma, čo však Polícia na teraz dementovala


NEPRAVDIVÉ INFORMÁCIE O MUŽOVI, KTORÝ VČERA ZAÚTOČIL VO VRÚTKACH že je Róm:
NEVERTE KLAMSTVÁM, CHCÚ VO VÁS VYVOLAŤ IBA NENÁVISŤ
Hovorí na svoje stránke Polícia SR
JK
Zdroj Markíza

1 komentár:

  1. Áno mazurek šíri hoaxi... Po sociálnej siete neviem prečo to robí a či ho ešte to baví 😂.... Katastrofa kde je problém to vidia ĽSNS kotleba a mazurek.... Len Rómovia čo chcú vyvolať? Nepokoje? Kedy to skončí? Už aby tá strana LSNS už bola rozpustná nech je pokoj na Slovensku realita Rómov by sa možno už mala zlepšiť k lepšiemu nie len vidieť iba to zlo všetkých Rómov hádzať do jedného vreca už by sa malo prestať a.... Aby tu bol kľud!

    OdpovedaťOdstrániť

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...