Odmena za nákup na ZľavaDňa

nedeľa 23. augusta 2020

Chcete vyzerať atraktívne? Poradíme vám, ako to dosiahnuť

 

 

Autor: Nina Buday  / Shutterstock.com

 

Žijeme v dobe, kedy sa od každej ženy vyžaduje, aby vyzerala dokonale. Mnohé ženy ale práve kvôli tomuto upadajú do depresií a skúšajú rôzne diéty.

Ak chceme vyzerať atraktívne, nie je potrebné neustále sledovať ručičku na váhe a sledovať, či bude klesať. Ak chcete vyzerať atraktívne, vezmite si naše rady k srdcu a inšpirujte sa nimi.


Starajte sa o svoj chrup

Úsmev je to, čo si muži všímajú na ženách ako prvé. Ak ale nemáte pekné zuby, máte ich zažltnuté, alebo plné kazov, nebudete vyzerať príliš atraktívne. Starajte sa preto o svoj chrup a odporúčame chodiť aj na bielenie zubov. Dentálna hygiena, pravidelné preventívne prehliadky a kvalitné pomôcky na čistenie zubov – práve toto charakterizuje správnu starostlivosť o zuby.

Nech už máte kvalitného zubára v Žiline, či v inom meste na Slovensku, nepodceňujte starostlivosť o zuby a dávajte si ich pravidelne kontrolovať.

 

Výber vhodných šperkov


Ak chcete vyzerať atraktívne, nesmiete podceniť výber vhodných šperkov a ich kombinovanie. Nesprávna kombinácia šperkov k outfitu môže pokaziť celkový dojem a to predsa nechcete. Ak neviete ako kombinovať šperky, poradíme vám ako na to. K ležérnemu outfitu odporúčame dávať skôr strieborné, či zlaté prívesky a minimalistické náušnice.

Ak preferujete skôr elegantnejší štýl, uprednostňujte visiace náušnice.

 

Jemný nude make-up

 

Či už máte 20, alebo 40, uprednostňujte jemný nude make-up. Zvýrazňuje jemné ženské črty, nepôsobí rušivo a hlavne jednoducho sa nanáša, takže s tým nebude mať problém žiadna žena. Ak chcete zvýrazniť niektorú časť tváre, tak by to mali byť pery. Rúž, tekutý, či tuhý, dokáže zjemniť a zároveň zvýrazniť pery.

 

Ak chcete vyzerať atraktívne, nesnažte sa silou mocou riešiť to výrazným make- upom, výrazným prekombinávaním šperkov, či drastickým chudnutím. Dôkladne vyberajte oblečenie k svojej postave a zvýraznite čo treba a zakryte to, s čím nie ste spokojné.

 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...