Odmena za nákup na ZľavaDňa

nedeľa 23. augusta 2020

Čo by ste pri plánovaní svadby nemali podceniť?

 

Autor: Pavlo Melnyk / Shutterstock.com

 

Plánovanie svadby si mnohé páry doslova užívajú, no sú to najmä budúce nevesty, ktoré stresujú pár týždňov pred plánovaným dňom D. Ak chcete, aby svadba dopadla dobre, musíte sa vyhnúť chybám, ktoré robia viaceré páry pri plánovaní svadby.

Čo by ste ale pri plánovaní svadby nemali podceniť?

 

Vyberte si kapacitne vyhovujúce priestory a rezervujte si termín ihneď

 

Ak si chcete dobre naplánovať svoju svadbu, odporúčame vám vybrať si kapacitne vyhovujúce priestory a rezervujte si termín ihneď. Termíny sa veľmi rýchlo plnia a preto je potrebné sa ihneď po zásnubách pustiť do hľadania vhodných priestorov.

Pri výbere priestorov zohľadňujte aj to, či vám majitelia zabezpečenia pohostenie a či si nebudete musieť hľadať ľudí na catering sami.

 

Uprednostňujte také priestory, ktoré sa vám budú hodiť k výzdobe. Ak chcete prírodnú svadobnú výzdobu, uprednostňujte drevenice, stodoly. Ak chcete glamour výzdobu, kde budú dominovať elegantné kytice, uprednostňujte skôr kaštiele, zámky a iné noblesné priestory.

 

Akonáhle si nájdete vhodné priestory na daný termín svadby, ihneď si ich rezervujte. Ak ale máte vyhliadnuté konkrétne priestory a už viete, kedy majú voľné termíny, môžete si termín sobáša prispôsobiť práve týmto priestorom. Všetko záleží od vašich priorít.

 

Prieskum medzi obrúčkami a ich objednávanie

 

Ak si chcete dobre naplánovať svoju svadbu, je veľmi dôležité najskôr si spraviť prieskum medzi klenotníctvami, ktoré ponúkajú najluxusnejšie svadobné obrúčky a až potom si objednávať konkrétny model obrúčok. Prieskum si robte čím skôr a v predajni sa následne dohodnite, kedy je potrebné ísť si objednávať obrúčky. Objednávanie hneď sa neodporúča, nakoľko do svadby sa vám môže ešte výrazne zmeniť veľkosť prsteňa a potom by boli nutné úpravy veľkosti.

Každé klenotníctvo to má inak, preto keď už budete mať jasné, ktoré obrúčky si vyberiete, navštívte predajňu, alebo ich kontaktujte na email, kedy je nutné objednávať si konkrétny model obrúčok.

 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...