Odmena za nákup na ZľavaDňa

nedeľa 23. augusta 2020

Dámska móda: Elegantný štýl obliekania, ktorý je zároveň pohodlný

 

Autor: indira's work  / Shutterstock.com

 

Každá žena sa chce obliekať štýlovo, elegantne, no všetko to, čo si na seba dá, musí byť aj zároveň pohodlné. Dámska móda je kapitola sama o sebe. Aj keď ženy chcú stále kupovať niečo iné, podvedome sa prikláňajú k oblečeniu, ktoré je pohodlné.

 

Ako sa ale obliekať elegantne a zároveň sa cítiť pohodlne? Máme pre vás tipy na oblečenie, ktoré je  elegantné a pohodlné a predstavíme vám aj pár dobrých kombinácií tohto oblečenia.

 

Kulotky, voľný elegantný top s krátkymi rukávmi

 

Ak preferujete pohodlnú eleganciu, určite by vám v šatníku nemali chýbať tenké kulotky a voľné topy s krátkymi rukávmi. Tenké kulotky z ľanu, modalu, či lyocellu sú elegantné kúsky, ktoré môžete nosiť aj na pracovné stretnutie, či do kancelárie. Sú vhodné aj na výlety, letné rande, či iné príležitosti cez leto. Keď k nim zladíte voľné elegantné topy s krátkymi rukávmi s jemnými vzormi,  vytvoríte elegantnú a zároveň pohodlnú kombináciu oblečenia vhodnú najmä na leto.

Kulotky sú pohodlné dámske nohavice, ktoré budete chcieť mať v šatníku.

 

Rolákové šaty z jemného úpletu a vesta

 

S blížiacim sa chladnejším ročným obdobím začínate uvažovať, ako sa obliekať elegantne a pohodlne aj na jeseň. Odporúčame zo šatníkov vyťahovať jemné rolákové šaty z jemného úpletu a k nim doladiť teplú huňatú vestu. Neprefúkne vás, budete sa cítiť pohodlne a zároveň budete elegantne oblečená. Šaty z jemného úpletu, či už rolákové, alebo s véčkovým a okrúhlym výstrihom sú vhodné nielen na jeseň, ale aj cez zimu. V prípade, že ste zimomravá, môžete si pod šaty dávať tenké jemné tielko, či tielkové body zo 100% organickej bavlny.

Tento outfit je vhodný aj na oficiálne príležitosti. Ak hľadáte miesto, kam by ste išli v Bratislave na nejakú spoločenskú udalosť, podujatie, potom, keď ho nájdete, vám odporúčame takýto outfit. Nezabúdajte si ale dávať pod šaty pohodlné teplé pančuchy.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...