Odmena za nákup na ZľavaDňa

nedeľa 23. augusta 2020

Pripravte svoj pánsky šatník na prechodné obdobie

 

Autor: Serghei Starus / Shutterstock.com

 

Leto je pomaly za nami a mnohí z vás smútia, že onedlho príde pochmúrne daždivé prechodné obdobie. Plavky dáme do útrob šatníka a z tých najvrchnejších políc začneme vyťahovať teplejšie oblečenie.

 

Nielen ženy, ale aj muži musia pomaly, ale isto pripravovať svoj pánsky šatník na prechodné obdobie. Ktoré oblečenie by v ňom nemalo chýbať?

 

Pánske vesty

 

Prechodné obdobie je typické práve silným vetrom a prudkými výkyvmi teplôt. Ak sa chcete cítiť pohodlne a nechcete, aby vás chladné počasie prekvapilo, noste pánske vesty. Moderné pánske vesty sú praktický kúsok, ktorý je vhodný na rôzne voľnočasové aktivity, ale je využiteľný aj do práce. Odporúčame moderné pánske vesty, ktoré sú zateplené, so zapínaním na zips, s bočnými vreckami na zips a s odnímateľnou kapucňou.

 

Hrubé pánske tepláky

 

Na prechodné jesenné obdobie odporúčame aj hrubé pánske tepláky v slim fit strihu. Tepláky už dávno nie sú oblečenie na doma a mnohí muži ich nosievajú aj do spoločnosti. Keď sa skombinujú s podšitými prechodnými bundami a pánskymi tričkami s krátkym rukávom, nemôže byť pohodlnejší outfit ako je tento.

 

Ak chcete pripraviť svoj pánsky šatník na prechodné obdobie, odporúčame vám vyťahovať zo šatníka hrubé pánske tepláky. Hrubé tepláky oceníte aj v sychravom období na prelome jesene a zimy. Ak nechcete riskovať zápal a následne aj problémy s erekciou, noste hrubé pánske tepláky a v zime aj termoprádlo.

 

Pánske mikiny bez zipsu

 

V prechodnom období oceníte aj niečo teplé pod prechodné bundy. Pre niekoho nie sú práve pánske tričká s krátkymi rukávmi najvhodnejšie a práve preto vám do prechodného pánskeho šatníka odporúčame dokupovať pánske mikiny bez zipsu. Odporúčame jednofarebné pánske mikiny bez zipsu, ale aj pánske mikiny bez zipsu s nápismi. Keď vzory, tak len minimalistické!

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...