Odmena za nákup na ZľavaDňa

utorok 22. septembra 2020

Jednoduché tipy, ako si prispôsobiť obývačku jeseni

 

Autor: PR Image Factory  / Shutterstock.com

Dni sa začínajú krátiť a počasie kaziť. Aj keď má ešte v októbri prísť babie leto, jeseň je v plnom prúde a príliš dlhé teplé slnečné počasie očakávať nemôžeme.

 

Čoraz viac času budeme tráviť v interiéri nášho domova a preto je pochopiteľné, že si chceme prispôsobiť domácnosť práve tomuto ročnému obdobiu. Ako si ale prispôsobiť obývačku jeseni? Jedná sa o miestnosť, v ktorej budeme prijímať návštevy a kde budeme tráviť najviac času s rodinou.

 

Umiestnite do obývačky sušené kytice

 

Keďže čerstvé kvety na záhrade mať nebudeme, budeme si chcieť zútulniť obývačku práve sušenými kvetmi. Ak ste si nasušili bylinky, či iné kvety zo záhrady, odporúčame vám zviazať ich a vytvoriť si z nich sušenú kyticu, ktorá perfektne vynikne trebárs aj na konferenčnom stolíku v obývačke. Sušené kytice si ale máte možnosť kúpiť aj v kvetinárstvach.

Majú trvanlivosť aj dva roky, preto ak skončí jeseň, môžete ich mať bez problémov stále na stole.

 

Zaobstarajte si teplé deky vo farbách jesene

 

Počas sychravých dní máme chuť sa zababušiť pod deky. Ak si chcete interiér obývačky prispôsobiť jeseni, odporúčame vám zabezpečiť si nové deky vo farbách jesene. Škoricová, žltá, hnedá, zelená, či červená teplá deka vás zahreje a interiér zároveň prispôsobí tomuto ročnému obdobiu.

 

Kúpte nové vonné sviečky

 

V obývačke vám jeseň budú pripomínať vonné sviečky. Pekné voňavé vonné sviečky v príjemnej vôni rozvoňajú miestnosť, zútulnia vám ju a pomôžu vám vychutnávať si hygge chvíle počas tohto ročného obdobia. Pri vonných sviečkach si môžete vybrať zo skrine najnovšie puzzle a skladať si ich, ale môžete pri nich aj čítať knihy, či pozerať obľúbený film alebo seriál.

 

Zaobstarajte si pletené koše

 

Väčšie pletené koše odporúčame umiestňovať ku kreslu, či k sedačke. Môžete do nich dávať teplé deky, vlnu, ihlice na pletenie, či trebárs aj obľúbené časopisy, či rozčítané knihy. Slúžia ako úložný priestor, no zároveň sú vhodnou dekoráciou.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...