Odmena za nákup na ZľavaDňa

streda 30. decembra 2020

Amorálny "pes baskervillský" Fico, podporuje všetkých "úbožiakov"...

Róbert Fico, respektíve admini jeho stránky na fb, ma zablokovali v komentovaní, tak som sa rozhodla, že "svoje" mu napíšem takto...

Z pohodlia, predpokladám apartmánu na dovolenke v Dominikánskej republike, sa prihovára Róbert Fico a obraňuje všetkých tých "úbožiakov" a v podstate ani nie "úbožiakov", ale ako si oni medzi sebou hovoria "našich ľudí". 

 30.12.2020Rád by som vyjadril podporu rodine generála Milana Lučanského. Súčasne očakávam, že Sorosovi sluhovia ako Šeliga, či Kolíková zajtra vyvesia na budove Úradu vlády SR transparent s textom - tu sedí kat generála Lučanského. To totiž robili za judášove zahraničné groše po vražde novinára Kuciaka a jeho priateľky. Matoviča netreba odvolávať, treba ho z úradu vyhnať.

ZDROJ: fb Róbert FicoFico, ty hovoríš všetkým tým svojim prisluhovačom, že "politickí väzni"??! Tým, ktorí ti podávali hlásenia, vďaka ktorým, si vedel všetko ako prvý, vďaka ktorým si zakrýval svoje špinavosti, nie len počas tvojich spomínaných 10 rokov, ale aj svinstvá cca. 36 rokov dozadu??!!! 

Určite si spomenieš na situáciu, kde si v "tej" dobe, v "tom" čase, v "tej" situácii použil slovíčko "sorry"!!!! Až na toľko si sa zmohol!!!!

Spomínaš generála Lučanského. Hovoríš, že udalosti okolo Lučanského sú priamym dôsledkom toho ako Matovič hrubo zneužíva právomoci vo funkcii predsedu vlády. Samé sprostosti a samé bla, bla, bla...

Vieš prečo to Lučanský urobil??!!! To nebolo kvôli Matovičovi, ani kvôli nikomu z tejto vlády. Vieš čo si myslím ja??? Lučanský to urobil, lebo by nezniesol potupu, ak by všetko to, čo vie o tebe a vašich svinstvách a špinavostiach, samozrejme o svojom držaní "huby a kroku" musel dať von, pretože evidentne nebol a nie je tak silný, aby to dokázal všetko v sebe udržať. Za to čo urobil Lučanský sa mu vlastne potom budeš môcť poďakovať, pretože to čo urobil nahráva tebe, Pellemu a vám všetkých vospolok k tomu, aby ste mohli kydať, fabulovať, dráždiť ľudí, hrať sa na spasiteľov tejto krajiny, keď nie sveta, ako ste vy všetci "skvelí, morálni, bezúhonní"!!!!

Vieš Lučanský evidentne nie je tak silný, ako by sa očakávalo a ako sa prezentoval. A to ešte počkaj, keď začne rozprávať viac Kočner. Nateraz sa vám ho podarilo "zabasnúť". Narýchlo sa vám podarilo drbnúť na Kočnera vraždu dvoch nevinných ľudí, a pritom sám najlepšie vieš, kto v tom má prsty. Nevyšlo moc, tak ste v rýchlosti zbúchali zmenky, respektíve na príkaz sa začali rýchlo riešiť, len aby nebol vonku a "akože" čušal. Vieš, ako sa hovorí na východe? "Vytrim, Boh ce škúša"!!! Kočner tam dlho nebude, on ešte "trime", ale potom.... mária lopéééézovááááá, to bude humbuk!!!!  

Takže, aby bolo jasné, katom Lučanského a ostatných nie je nikto iný, žiadny politik, žiadny novinár, nikto, ale jediný ty sám a tvoji riťolízači!!!!

Mimochodom, hovoríš o tom, že Matovič a ostatné "hyeny", ako si ich nazval, musia za tragédiu Lučanského niesť zodpovednosť a pykať? Takže, aby bolo jasné, katom Lučanského a ostatných nie je nikto iný, žiadny politik, žiadny novinár, nikto, ale jediný ty sám a tvoji riťolízači!!!! /zomrel, žiaľ...  zas z toho budete perfektne profitovať, čo??!!!! Len vo váš prospech.../ Nech odpočíva v pokoji.

Ja sa však pýtam, kedy ty budeš pykať za to všetko zlé čo si porobil??!!! Kedy bude zadosťučinené tým ľuďom, ktorým si tak poubližoval??!!!! Veď ty vieš za čo a ako!!!!! Ak nevieš, kľudne sa mi ozvi, ja ti to všetko veľmi rada pripomeniem!!!!

foto: zdroj internet

A ešte k týmto fotkám, respektíve k tej prvej. V zahraničí sa hráš na slušného, ctihodného človeka, a doma si buď ako "pitbull" za umelým krytom, alebo ako "nebetyčný idiot" na zhromaždení bez... a ďalej snáď pokračovať nemusím.... 

Na záver by som snáď len chcela, aby si konečne nahral video, k "veciam", ktoré sa diali "kedysi"... A postaral sa o to, ako odškodníš všetkých tých ľudí, ktorí to vedia a ktorých si zastrašoval... veď ty vieš kedy, kde, ako... Ak nie, tak sa ma kľudne opýtaj, už som ti písala, že ti veľmi rada všetko pripomeniem!!!

Ak to neurobíš ty, pôjdem po tom ja, ti prisahám a neprestanem, kým sa to všetci nedozvedia!!! Pretože taký... ako si ty, tu nemá morálne právo na nič a už vôbec nie poukazovať na iných!!!!

Takže nabudúce... a ešte viac...

Iveta KmeťováŽiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...