Preskočiť na hlavný obsah

Dokumentárny film Českej televízie Rómsky kráľ

Dokument zachytáva život rómov  v osade v obci Žehra na Slovenku. Bol natočený v rozmedzí rokoch 1991- 2008  Zachytáva život rómov v osade, ako aj život osadníka Gejzu Horvátha. Tento unikátny dokument vám milí čitatelia doporučujeme si pozrieť a názor si urobiť samy, Redakcia 1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------Staň sa naším fanúšikom na facebooku : https://www.facebook.com/redakcia1 

Komentáre

 1. TOTO JE ZLÉ!! VY JE SICE PRESTEHUJETE DO BYTŮ ALE ZASE TVORITE JEN CIG. GETA!!MELI BY STE JE NASTEHOVAT MEZI (BÍLÍ) ABY SI ZNICH MOHLI BRÁT PRIKLAD ABY SE MOHLI MEZI NE ZAČLENIT A ABY POCHOPILI NORMÁLNÍ ZPŮSOB ŽIVOTA A ABY MEZI NE HLAVNE ZAPADLI !!! JAK JE TO MOŽNÝ ŽE V ČECHÁCH NEJSOU ROMSKÉ GETA??? JAK JE TO MOŽNÉ ŽE V ČECHÁCH ROMOVÉ NORMÁLNĚ STUDUJÍ MAJÍ MATURITU A NEKTEŘÍ DOKONCE I VYSOKOU ŠKOLU??? JAK JE TO MOŽNÝ ŽE V ČR ROMOVÉ NORMÁLNĚ BYDLI PLATÍ POPLATKY ZA BYDLENÍ A ZA ENERGIE??? TOTO JE CHYBA SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Pane, trošku brzdite. Rozptyl cigáňov (za tým účelom ktorý navrhujete vy) vyskúšali už bolševici a efekt toho bol podobný ako keď metastázuje rakovina. Uvedomte si konečne, že my vás medzi sebou nechceme. My sa nerodíme na svet za tým účelom, aby sme vás scivilizovali. To musíte urobiť sami, nikto iný to za vás nespraví.
   V čechách nie sú cigánske getá? To myslíte vážne? Prídite sa pozreť do Plzne a ukážem vám ich hneď niekoľko. A netrepte že cigáni v čechách platia za bývanie, platí to za nich v drvivej väčšine štát.
   SitňaN

   Odstrániť
  2. je to pravda ze na slovensku take moznosty a tolerancie niesu pre romou ako v GB pretoze v anglycku romovia vedia zyt medzy majoritou ale slovaci si nechcu pripustit ze aj romovia su spolocenski a vedia sa spravat medzi majoritou a anglicki ludia nerobia rasismus nenadavaju lebo sami vidia ze sa da su slusni zyju tak ako oni hm ale slovaci len vedia ponizovat a zamestnanie vobec neprypustia k telu aby sa zamesnali ale tuna v GB ano pripustia a mile rad zamesnaju len nech vidia ze su aktyvni tagze si berte priklad vazeni slovaci nic zlom ale pomali vsetci pojdu romovia za kvalitne byvanie a spolu zytie medzi majorytou aby mali aj deti vsetkeho dost nejak na slovensku ako sa vravi doma je doma to je pravda, ale ked clovek potrebuje pre svoje deti len to dobre tak musi ist prec a zyt ako sa da, europa je otvorena a kazdy sa moze roshodnut slobodne ako kde chce zyt,takze je to moj nazor a kazdemu prajem vela uspechou zdravia ako aj na slovensku aj v europe...   Odstrániť
 2. ada caco le romen hyn ze pre slovaciko naden len ajso dzyvipen sar ande angoliko ma but roma gele pale slovaciko ande europa bo hyn len sa,, napr, lace khera sukar dzyvipen le caladoha keren buca zaroden pocinkeren sa peske ale pre slovaciko phares sikra hyn ada len caco is on dikhen ze o roma nakeren nic dzanen te dzyvel cak te dinehas len pardonos he pre SK sar pale EU ale sako saj dzal palo laco dzyvipen me som parno goro ale caco hyyn le romen ze dzan avry palo svetos bo nakeren nisave rozdeli maskar lende avry sar pre SK.. ROMALE ACEN DEVLEHA LACI BACH TUMENGE HE SASTYPEN SAVORENGE PRE EUROPA....

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Verte, sitňan, že ja by som aj milionársku daň platila, len akosi princíp rovnosti nefunguje a nikdy nebude. Asi sa tu na tomto svete máme len niečo naučiť a hotovo. E.La.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. VY STE AKURAT TAK BANDA KOKOTOV A NIE ZIADNY KRALI, TO SI JAKO DOVOLITE POVEDAT TOTO? VY ŠPINY!!! BANDA STE JAK CELY TENTO BLOG, KLAMETE A KLAMETE A TEN CO TO ZALOZIL TAK TEN NAJVIAC - A DOBRE! OSEREM VAS SETKYCH JAK STE!

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kto je vlastne Róm, ktorý sa vo videu priznáva, že bude voliť Kotlebu?!

V poslednom čase sa na sociálnej sieti objavili videa malého drobného mužíka v spoločnosti priaznivcov ĽSNS, ktorý odkazuje, že bude voliť Ľudovú stranu Naše Slovensko a hovorí aj o tom, že sa hanbí za asociálov, ktorí aj jemu robia hanbu. Ďalej odkazuje všetkým, aby na ĽSNS neútočili a zobudili sa.

Kto je muž z videa? 

Je to Miroslav Didiaš, skrachovanec, ktorý to nikam v živote nedotiahol, ako k metle a k lopate. V nedávnej minulosti sa snažil na seba upozorniť tým, že pár krát vystúpil v reality show "Čo na to Mojsejovci", v ktorej vystupoval ako ich obdivovateľ a na plné ústa hovoril o sebe, že je gay, má za sebou veľmi pestrý sexuálny život, a že sa za to nehanbí, ani za to, že je cigán. 
Je to človek, ktorý vie využiť každú možnosť ako na seba upozorniť. Predpokladám, že jeho riťka toho hodne aj zažila a jedno obdobie než zaparkoval pri metle a lopate, bola jeho riťka hlavným nástrojom obživy.  Škoda, že tej inteligencie sa mu moc nedostalo, ale ani šarmu, pretože ak by m…

Norbert Hmilansky: Idiot, herec, youtuber, zlodej, alebo onanista na "fejzbuku"?

Sociálne siete sú pre mnohých z nás doslova centrom života. Pomáhajú nám byť v kontakte s priateľmi a známymi, môžu byť nápomocné aj pri našej práci, sledujeme cez ne najnovšie správy. Vďaka sociálnym sietiam sa vieme rýchlo navzájom informovať, ale aj rozhnevať, či dokonca sa navzájom ovplyvniť. 

A teraz dovoľte, budem hovoriť, alebo skôr písať, sám za seba. S mojím názorom nemusíte a môžete súhlasiť, je to môj vlastný pohľad a nikomu ho nevnucujem. Mám 46 rokov a celý môj život robím, a žijem ako väčšina ľudí. Mne nikto nepostavil byt a nikto mi nič nedal zadarmo. Na všetko čo mám som si musel sám zarobiť. Keď nebudem pracovať, nebudem mať na lieky, nájom, či jedlo. 
Sloboda slova, či názoru je tu aj preto, že nám umožňuje nahlas si povedať svoj názor a  "fejzbuk" jeden z prostriedkov kde ten svoj názor môžeme povedať. To je aj prípad Norberta Hmilanského. 
Ja mu jeho názor neberiem, ale pýtam sa, kto mu dal právo hovoriť za všetkých Rómov? Ja som mu ten mandát, aby hovoril z…

Kotlebovci nezvládajú protesty Rómov na východe Slovenska

Počas mítingu Kotlebovcov na východe protestovali stovky Rómov. Protesty Rómov začali v Sečovciach, cez Sabinov a vyvrcholili v Košiciach. Tieto protesty sú spájané so stranou PS/Spolu a Trubanom, a tak trošku ako keby sa zabudlo na našich politických aktivistov, ktorí pomohli k tomu, aby sa Rómovia zobudili a povedali jasne STOP fašizmu. Viktor Valík, Ivan Hriczko, Roman Suchý, alebo podnikateľ Emilio Gujda, či Džemal Kodrazi. Toto sú výrazne mená predstaviteľov rómskej politickej scény na východe Slovenska a na týchto ľudí by sa tiež nemalo zabudnúť.

Kotlebovci nerátali s tým, že sa my Rómovia dokážeme cez sociálne siete zmobilizovať, a tak čo im vlastne ostalo, ako obviniť Trubana za PS/Spolu, že protestujúcich zvážali do Košíc autobusmi a dostali za to, že budú stáť na námestí, 15€. Čo je samozrejme hlúposť, pretože ani Truban za PS/spolu a ani napríklad Hlina za KDH si kupovať protestujúcich nepotrebujú a naši politickí predstavitelia, ako Viktor Valík za stranu STS zase nedisponu…