Preskočiť na hlavný obsah

Boris Kollár živí Róma!Mnohí sme zaznamenali v posledných dňoch kampaň zameranú na zmiernenie nenávisti medzi majoritou a nami Rómami. V médiách boli zverejnené výsledky analýz, podľa ktorých je zrejmé, že Rómovia neruinujú našu ekonomiku a na sociálne dávky pre mnohopočetné Rómske rodiny ide zo štátneho rozpočtu mizivé percento, zanedbateľné oproti iným výdavkom. Taktiež sociálnymi sieťami putuje video, ktoré vysvetľuje, že  pracujúci človek neživí zo svojich daní iba Róma, ale aj dôchodcov, invalidov, mamičky na materskej a veľa ďalších ľudí. Mnohí rozumní ľudia sa nad tým zamysleli, veď vlastne na to tá kampaň zameraná bola, aby ľudia skôr ako začnú hádzať kamene, premýšľali a prestali veriť tým hlúpym táraninám o cigánskych výhodách.

No a kto že sa to rozhodol vystúpiť proti tejto kampani?
No predsa veľký ,,filantrop,, milionár s obrovským srdcom, zaslúžilý otecko takmer desiatky detí Boris Kollár. Tento človek, čo sa snaží v očiach verejnosti ukazovať ako citlivý , vždy pomáhajúci biednym, chorým a trpiacim.
Svojich priateľov na sociálnej sieti sa snažil ,, priviesť k rozumu ,, aby neverili tej kampani a v komentári k videu napísal, aby sa nenechali zmiasť, živia jedného Róma zo svojich daní, sice aj policajtov, tých potrebujeme, aj sestričky, tie nám pomáhajú, dôchodci kedysi živili nás, študenti a mamičky na materskej sú naša budúcnosť. No Rómov označil ako neproduktívnych, zbytočných ľudí, ktorí nás v budúcnosti iba okradnú a ohrozujú nás, viď Krásna hôrka atď....


Takže si to zhrňme, my Rómovia sme pre tohto kšeftára zlodeji, spodina a zbytoční ľudia. Čo s nami? Do takých detailov nešiel, ale jeho komentár sa dá vysvetliť všelijako a verím tomu, že veľa hlupákov, ktorí sa nechajú ovplyvňovať všetkým negatívnym to môže pochopiť ako schvaľovanie útokov na nás.
Aby som bola objektívna, Kollár upozornil, že nemyslí pracujúcich slušných Rómov, no kde je tá hranica? Kto je v jeho očiach slušný Róm? Ten kto pracuje a platí dane a živí zo svojich daní 500 tisíc nezamestnaných? Koľko z tých ľudí je bielych?
  Sú asociáli naši dôchodcovia, mamičky na materskej? Asi hlavne tie, lebo rodia zbytočných ľudí. Kým početné matky rodiace Kollárove deti sú matky - hrdinky, lebo sa jeho deti narodili do zlatej kolísky. Biela matka rodí budúcnosť Slovenského národa, no Rómska iba odpad.

Hovorí sa, že pravda je tam, kde sú peniaze...veľká pravda, za peniaze si kúpiš aj pravdu, aj priazeň ľudí, no jedno si za peniaze nekúpiš a to je rozum a múdrosť. A tak bohatý hlupák ostane vždy iba hlupákom.

Helena Kmeťová.

Komentáre

 1. Helenka ja snívam o krajine, kde vás cigáň nezabije kvôli cigarete.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. A čo ja? Hm? Kedy budem môcť ísť domov z práce cez park bez toho, aby ma tam niekto biely nenapadol?...čím som sa previnila? Farbou? Keby sme mali všetci niesť kolektívnu vinu, tak si kúpim kalašnikov a strieľam vsetkych bielych...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Kmeťová, píšete ako keby bolo prepadávanie cigáňov zo strany Slovákov každodenná realita. Nič nemože byť ďalej od pravdy. Schválne, koľkokrát Vás už v praku prepadli?

   SitňaN

   Odstrániť
 3. Trapny clanok a Kollar ma pravdu :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Trapni ste vy,lebo neznesiete pravdu, vrazdite a znasilnujete male deti, aj vlastne, okradate babky o uspory, akoze ste elektrikari, jazdite ozrati a zabijate nevinnych na cestach, vykradate banky, prepadavate benzinky, strielate po uliciach na nevinnych, pedofilni farari, rozkradate statny rozpocet roznymi predraxzenymi tendrami, nevyplacate robotnikom mzdy, podvadzate a podplacate pravnikov, za vrazdy dostavate pat rokov, vase zeny potajomky porodia a hodia do kontajnetra, a za uplatok si kupia diagnozu,ze su sibnute, podvadzate s bytmi, domami, politici rozkradaju depehacku, darmozraci v parlamente......Cigani su oproti vam velmi pozadu v kriminalite, pardon, vy nekradnete, vy presuvate.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Preco ten utok a obvinovanie Treba ist navstivit basy a uvidite kolko je tam aj bielych aj tmavsich ,v kazdom state su aj taky aj taky nestaci vam ze viac ako polovica ludi a deti ziju pod hranicou nemame co jest a odrobene roky ba aj vyznamenania sme mali ako vyborny pracovnik pokial sme boli uzitocny .Na starobu nam podakovali tym ze nam dali take niske dôchodky ze bud zaplatyme inkaso a byvame alebo sa najeme a su
  bezdomovci s ktorymy pohrdame? Boh stvoril aj takych aj takych ved ked by sme boli iba biely ocom by to bolo alebo ked by napriklad bpl cely svet iba sedi? Viete vôbec kolko deticiek je tazko chorych a nikto sa onich nezaujima? Samozrejme mislim tym stat,ked im zomru rodicia pichnu ich do ustavu a môzu byt radi a vsetci vieme ze ake to musi byt prenich tazke uz len to ze niesu doma kde su nauceny?

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci nezvládajú protesty Rómov na východe Slovenska

Počas mítingu Kotlebovcov na východe protestovali stovky Rómov. Protesty Rómov začali v Sečovciach, cez Sabinov a vyvrcholili v Košiciach. Tieto protesty sú spájané so stranou PS/Spolu a Trubanom, a tak trošku ako keby sa zabudlo na našich politických aktivistov, ktorí pomohli k tomu, aby sa Rómovia zobudili a povedali jasne STOP fašizmu. Viktor Valík, Ivan Hriczko, Roman Suchý, alebo podnikateľ Emilio Gujda, či Džemal Kodrazi. Toto sú výrazne mená predstaviteľov rómskej politickej scény na východe Slovenska a na týchto ľudí by sa tiež nemalo zabudnúť.

Kotlebovci nerátali s tým, že sa my Rómovia dokážeme cez sociálne siete zmobilizovať, a tak čo im vlastne ostalo, ako obviniť Trubana za PS/Spolu, že protestujúcich zvážali do Košíc autobusmi a dostali za to, že budú stáť na námestí, 15€. Čo je samozrejme hlúposť, pretože ani Truban za PS/spolu a ani napríklad Hlina za KDH si kupovať protestujúcich nepotrebujú a naši politickí predstavitelia, ako Viktor Valík za stranu STS zase nedisponu…

Slovenskom sa rozhoreli protesty proti fašizmu a média mlčia

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Doposiaľ najväčší protest proti fašizmu sa vo štvrtok popoludní uskutočnil v Košiciach.
Najviac však o protestoch informujú rómske portáli na sociálnej sieti, naše média ako televízia Joj, Markíza a ďalšie média viac menej mlčia. Je veľmi smutné, že dokážu  Slovenské média v rýchlosti 10-1 priniesť negatívne spravy o Rómoch, ale to že ľudia a hlavne Rómovia povstali proti rasizmu neinformujú vôbec, alebo len okrajovo... 
Sú to spojené nádoby, všetko ako konáme v našej spoločnosti ma vplyv na nás všetkých... To že, fašistická strana ĽSNS Mariána Kotlebu sa teší výborným predvolebným preferenciám, môže nečinnosť politikov, súdov, prokuratúry, ktorí nechali fašizmu narásť do obludných rozmerov a ten sa môže nakoniec stať aj pre benevolentných sudcov a politikov osudným. Netreba totiž zabudnúť, že podobne začínal aj Hitler....  
Posledný protest bol  Piatok vo Fiľakove, kde ľudia kričali aby Kotelba a Mazurek išiel domov... "…

Ivan Hriczko: Prečo som sa rozhodol odstúpiť z kandidatúry strany Vlasť

"Do parlamentných volieb som vstupoval s čistými úmyslami. Mojou ambíciou bolo, aby Rómovia na Slovensku mali svoje zastúpenie v parlamente. Chcel som stáť na strane pravdy a pomáhať občanom v mnohých dôležitých oblastiach nášho života, upozorniť na problémy nás Rómov. Od začiatku som hovoril, že sa zachovám zodpovedne, a nikdy som toto vyhlásenie nemusel korigovať. Dal som svoje slovo ľuďom, ktorí mi verili a ich dôveru som nechcel nikdy sklamať. Urobil som maximum pre tieto parlamentné voľby a bol som ochotný urobiť všetko, aby som Rómov do parlamentu dostal. pretože moje predstavy o riešení rómskej problematiky a postavení rómskej menšiny na Slovensku sú očividne rozdielne so stranou Vlasť. Rozhodol som sa odstúpiť z kandidatúry. Chcem sa poďakovať za podporu všetkým priaznivcom a podporovateľom. V prvom rade svojej manželke a môjmu synovi. Vyjadrujem nahlas, verejne a jednoznačne, že nesúhlasím aby mňa a vás označovali za parazita tejto spoločnosti, nechcem aby nás označovali…