Preskočiť na hlavný obsah

Kotlebové hliadky súčasťou policajného zboru??!


Na svojom profile poslanec ĽSNS Mazurek uverejnil video, ktoré mi vyrazilo dych a zároveň som začal premýšľať, či skutočne tento štát, Slovensko, krajina v ktorej som sa narodil, a v ktorej kosti mojich predkov hnijú ako tých ostatných, ktorí si myslia, že len oni majú právo dýchať tento vzduch, piť vodu z našich riek a užívať si slnečné lúče, ktoré svietia na hlavy celému ľudstvu, je krajinou pre mňa odcudzenou, alebo ja som jej odsúdencom???  

Incident, ktorý kotlebovci zaznamenali na kameru sa odohral v pondelok. Mazurek tvrdí, že do vlaku v Poprade smerom na Kežmarok nastúpil muž, ktorý si odmietal kúpiť lístok, bol agresívny a sprievodkyni vulgárne nadával. „Naša hliadka síce išla vlakom z opačného smeru, no tieto dva spoje sa stretávajú vo Veľkej Lomnici, kde sme boli sprievodkyňou z oprotiidúceho vlaku prosení, aby sme zasiahli, vraj už aj volala políciu. Na nič sme nečakali a urýchlene sme sa ponáhľali zakročiť proti danej nebezpečnej osobe,“ opisuje udalosť na facebooku. Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) tvrdí, že to bolo trochu inak. Podľa hovorkyne štátneho dopravcu Jany Morháčovej sa vlakvedúca skutočne dostala do konfliktu s neprispôsobivým mužom bez cestovného lístka. Kotlebovcov však vraj o pomoc nežiadala ona, Mazurekova hliadka sa jej na stanici v Studenom Potoku mala ponúknuť sama. „Vedenie ZSSK sa ohradzuje voči zneužitiu konkrétneho incidentu na propagáciu akejkoľvek politickej strany, zoskupenia. Pripisovať si zásluhy za riešenie uvedenej situácie je len parazitovaním na jednej konkrétnej udalosti,“ hovorí Morháčová. 

Popularita zelených tričiek stúpa 

Je to neuveriteľné, ale popularita týchto ľudí popierajúcich holokaust, ľudí ktorí sa smejú odkazu Slovenského národného povstania, v ktorom okrem Slovákov proti fašizmu bojovali aj iné národy a skeptikom odkazujem, aj naši Rómovia, neustále naberá na popularite a to do takej miery, že čítať niektoré odkazy na sociálnej sieti na video, ktoré zverejnil Mazurek, sú už aj na trestné stíhanie, to by však Slovensko muselo byť aj právnym štátom a začať proti intolerancii a podpore fašizmu bojovať a využiť všetky právne kroky na elimináciu tohto nového fenoménu, supermanov a záchrancov Slovenska.  
Kotlebove hliadky súčasťou policajného zboru? 


Chcem sa opýtať, či členovia Kotlebových hliadok prešli cez náročné psychotesty, ktoré sú dôležité pre vstup do policajných radov, prešli i náročným výcvikom nových policajtov, alebo prešli len výcvikom členov "lesných škriatkov " odporu, ktorí v lese absolvujú výcvik v boji predovšetkým proti rómskemu obyvateľstvu??! O hnutí odpor vedia štátne orgány, polícia, poslanci, aj média a nikto voči týmto ľudom nezakročil, dokonca členovia hnutia odporu sa stali súčasťou Kotlebových hliadok na železnici. Ako je možné, napriek vyhláseniam hovorkyne železníc, že takéto niečo odsudzujú, sú stále "zelené tričká" vidieť po vlakoch, ako je možné, že pri zásahu polície dokonca asistovali a zasahujúci policajti ich v podstate akceptovali. Mám teda ako občan tejto krajiny akceptovať Kotlebove hliadky, ktoré sa medzičasom zrejme stali súčasťou policajného zboru a na ich prípadnú výzvu sa aj preukázať občianskym preukazom? Ak je problém s pasažierom, nech to rieši polícia, alebo mám chápať, že službukonajúci policajti potrebujú pomocné stráže ako sme ich poznali za socializmu? Musím sa zasmiať, naši politickí predstavitelia budú na pol roka reprezentovať Slovensko v EÚ ako predsednícka krajina, súčasný minister zahraničných veci pán Lajčák sa uchádza o kreslo gen. tajomníka OSN a v tejto krajine sa toleruje, dokonca podporuje extrémizmus... 

Jozef Kmeťo Komentáre

  1. p.Kmeťo sam som cigán a som rád že tieto hliadky sú vo vlakoch budia rešpekt všetkým cestujúcim a zároveň dodáva pocit bezpečia že keby niečo je tu nablízku hliadka. Takéto hliadky bi mali byť aj v osadách a hneď by tam bol pokoj. V osadách sa počas letných dňoch celú noc do rana pije a je to pravda. Nekritizujete všetko aj to dobre čo je. Inak p. Kotlebu volili aj cigáni lebo je to tak ak ich nazýva parazitmi je to tak ja pracujem ako ... a oni len sedia a čakajú na love.

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Kotlebovci nezvládajú protesty Rómov na východe Slovenska

Počas mítingu Kotlebovcov na východe protestovali stovky Rómov. Protesty Rómov začali v Sečovciach, cez Sabinov a vyvrcholili v Košiciach. Tieto protesty sú spájané so stranou PS/Spolu a Trubanom, a tak trošku ako keby sa zabudlo na našich politických aktivistov, ktorí pomohli k tomu, aby sa Rómovia zobudili a povedali jasne STOP fašizmu. Viktor Valík, Ivan Hriczko, Roman Suchý, alebo podnikateľ Emilio Gujda, či Džemal Kodrazi. Toto sú výrazne mená predstaviteľov rómskej politickej scény na východe Slovenska a na týchto ľudí by sa tiež nemalo zabudnúť.

Kotlebovci nerátali s tým, že sa my Rómovia dokážeme cez sociálne siete zmobilizovať, a tak čo im vlastne ostalo, ako obviniť Trubana za PS/Spolu, že protestujúcich zvážali do Košíc autobusmi a dostali za to, že budú stáť na námestí, 15€. Čo je samozrejme hlúposť, pretože ani Truban za PS/spolu a ani napríklad Hlina za KDH si kupovať protestujúcich nepotrebujú a naši politickí predstavitelia, ako Viktor Valík za stranu STS zase nedisponu…

Slovenskom sa rozhoreli protesty proti fašizmu a média mlčia

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Doposiaľ najväčší protest proti fašizmu sa vo štvrtok popoludní uskutočnil v Košiciach.
Najviac však o protestoch informujú rómske portáli na sociálnej sieti, naše média ako televízia Joj, Markíza a ďalšie média viac menej mlčia. Je veľmi smutné, že dokážu  Slovenské média v rýchlosti 10-1 priniesť negatívne spravy o Rómoch, ale to že ľudia a hlavne Rómovia povstali proti rasizmu neinformujú vôbec, alebo len okrajovo... 
Sú to spojené nádoby, všetko ako konáme v našej spoločnosti ma vplyv na nás všetkých... To že, fašistická strana ĽSNS Mariána Kotlebu sa teší výborným predvolebným preferenciám, môže nečinnosť politikov, súdov, prokuratúry, ktorí nechali fašizmu narásť do obludných rozmerov a ten sa môže nakoniec stať aj pre benevolentných sudcov a politikov osudným. Netreba totiž zabudnúť, že podobne začínal aj Hitler....  
Posledný protest bol  Piatok vo Fiľakove, kde ľudia kričali aby Kotelba a Mazurek išiel domov... "…