Preskočiť na hlavný obsah

"Výpalné" pre bývalého šéfa najvyššieho súdu Harabina...

Generálna prokuratúra bude musieť zaplatiť bývalému šéfovi Najvyššieho súduŠtefanovi Harabinovi odškodné... Alebo je to "výpalné", aby Harabin držal "hubu" ??!  


Generálna prokuratúra bude musieť zaplatiť bývalému šéfovi Najvyššieho súdu Štefanovi Harabinovi odškodné za to, že v roku 2008 potvrdila, že prepis jeho telefonátu s drogovým dílerom Bakim Sadikim je pravý.
V Harabinov prospech už po druhý raz rozhodol Krajský súd v Bratislave. Výšku odškodného neurčil, sumu nariadil vyrátať okresnému súdu, ktorý ju pôvodne stanovil na 150-tisíc eur.

Teraz sa "odborníci" z okresného súdu musia poradiť, či suma, ktorú má dostať Harabin je primeraná (či pán Harabin bude spokojný natoľko, aby si už konečne zavrel hubu)... 
Toto sa fakt môže stať len na Slovensku. Za to, že pán Harabin ako šéf najvyššieho súdu mal kontakty so zločineckým podsvetím, dokonca je na to dôkaz, tak ešte pána Harabina odškodníme, čo si to vôbec dovolíme ho takto urážať, urážať jeho čistý a rýdzi charakter... !!!
Takto môže každý občan v tejto krajine nadávať, Harabin sa nám smeje do očí, súdnictvo je na lopatkách a politici dávajú hlavu do piesku...  Paradoxom je, že aj keď je dokázané, že Harabin udržiaval kontakt s drogovým dílerom Sadikim, existuje prepis jeho telefonátu, v ktorom je počuť ako sa Harabin pýta ako sa má jeho syn, tak tento fakt nie je predmetom sporu, dokonca ani policajného vyšetrovania, ale to že Dobroslav Trnka z Generálnej prokuratúry neudržal jazyk za zubami a potvrdil, že prepis telefonátu Harabina so Sadikim je autentický, čím porušil niekoľko zákonov o mlčanlivosti, či ochrane osobnosti... 
Čo nám Harabin týmto dokazuje? 
1. Jedno sa musí nechať, že pán Harabin je skvelý právnik, svojimi vysmievačnými krokmi nám ukazuje diery v zákonoch a právnom postavení nášho občana v tejto krajine. Kde je zločinec považovaný za ctihodného občana a ak mám bandu dobrých právnikov, ostane mu čas aj na úsmev do objektívov novinárov a občan ktorý nezaplatí napríklad pokutu, že išiel na čierno v električke, za najväčšieho darebáka...   
2. Je naivné si myslieť, zase aj napriek dieram v našom právnom systéme, že by Harabinovi len tak všetko prešlo... Ako bývalý šéf najvyššieho súdu mal množstvo kontaktov, známosti na tých najvyšších miestach a samozrejme o každom niečo vedel a to je aj dôvod, že sme svedkami tragikomických situácii s Harabinom, kedy raz dá úder Harabin naším predstaviteľom a inokedy "štát" dá úder Harabinovi. No pochybujem, že sa dočkáme v tomto ringu úderu K.O. spravodlivosti... A ako by sme to mohli aj čakať, keď na ministerskom kresle máme človeka, ktorému len tak na jeho účet prišlo cez 600 miliónov... :-)))  
Harabin sa vyjadril, že ani jeden spor doteraz neprehral...
No možno raz príde deň pán Harabin, kedy minimálne jeden spor určite prehráte, ale na toto musí v tomto štáte "dozrieť" spravodlivosť!

Jozef Kmeťo 

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Z Číny Koronavírus sa dostal pravdepodobne už do Európy. Situácia je vážna

Koronavírus v Európe? Už to nie je len problém juhovýchodnej Ázie a USA. V ruskom Petrohrade v stredu pre podozrenie z nákazy hospitalizovali dve osoby, ktoré krátko predtým prileteli z Číny, a na niektorých letiskách v Európe zavádzajú hygienické opatrenia.

Ochorenie sa rozšírilo aj do iných oblastí Číny. Prípady ochorení hlásili aj Thajsko, Japonsko, Južná Kórea, Taiwan a USA,“ hovorí Daša Račková z Úradu verejného zdravotníctva SR.

Slovenské orgány zatiaľ nevidia dôvod na kontrolu cestujúcich. Pripravili však určité preventívne kroky a hlavne upozorňujú cestovateľov, čo robiť v rizikových lokalitách či po návrate na Slovensko. Nádcha, kašeľ, bolesť hrdla, vysoká teplota - spočiatku to vyzerá ako bežné ochorenie dýchacích ciest. Lenže nový koronavírus nie je žiadna chrípka. Stačí, že v dýchacej sústave napadne jednu z buniek, tá potom praskne a vírus sa môže šíriť ďalej. Keď sa dostane do pľúc, spôsobí opuch alebo zápal a vtedy už ide o život. Ochorenie má podobný priebeh ako vírusy S…

Slovenskom sa rozhoreli protesty proti fašizmu a média mlčia

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Doposiaľ najväčší protest proti fašizmu sa vo štvrtok popoludní uskutočnil v Košiciach.
Najviac však o protestoch informujú rómske portáli na sociálnej sieti, naše média ako televízia Joj, Markíza a ďalšie média viac menej mlčia. Je veľmi smutné, že dokážu  Slovenské média v rýchlosti 10-1 priniesť negatívne spravy o Rómoch, ale to že ľudia a hlavne Rómovia povstali proti rasizmu neinformujú vôbec, alebo len okrajovo... 
Sú to spojené nádoby, všetko ako konáme v našej spoločnosti ma vplyv na nás všetkých... To že, fašistická strana ĽSNS Mariána Kotlebu sa teší výborným predvolebným preferenciám, môže nečinnosť politikov, súdov, prokuratúry, ktorí nechali fašizmu narásť do obludných rozmerov a ten sa môže nakoniec stať aj pre benevolentných sudcov a politikov osudným. Netreba totiž zabudnúť, že podobne začínal aj Hitler....  
Posledný protest bol  Piatok vo Fiľakove, kde ľudia kričali aby Kotelba a Mazurek išiel domov... "…