Preskočiť na hlavný obsah

Translate

Novinári sú špinavé protislovenské prostitútky


Ostal som šokovaný zo slov pána Fica... tak novinári sú protislovenské prostitútky len za to, že si dovolia vo svojich článkoch upozorniť na nedostatky, či dokonca šafárenie so štátnymi peniazmi za ktoré si Fico a spol. robia reklamy, čo by som ešte považoval za minimálny problém, ale my sme predsa svedkami verejného rozkrádania financií, sme svedkami ako si Fico a jeho vláda hrajú do kariet a my občania nie sme schopní postaviť sa voči takémuto jednaniu?!!

Pýtam sa teda, ako občan tejto krajiny, kto je väčší "prostitút" pán Fico??! Novinár, ktorý upozorňuje na špinavé hry Vašej vlády, či Vy, ktorý sa necháte kúpiť špinavým zlodejom, mafiánom Bašternákom a za minimálne nájomne obývate vysoko luxusný byt v rezidencii Bonaparte?! Veď je to smiešne ako si Vy pán Fico dovolíte jednať s ľuďmi. Nerešpektujete hlavu štátu, ktorá dala jasne najavo z dôvodu podozrenia z daňového podvodu vo výške viac ako 600 miliónov €, aby minister vnútra Kaliňák podal demisiu. Neodvolali ste ho Vy, ani vláda, ani parlament, tak kto je väčší "prostitút" pán Fico?!! Novinári, ktorí robia len svoju prácu, alebo Vy a spol., ktorí sa necháte kúpiť aj za "pocukrovaný chlieb"?!!

Definícia prostitúcie... 

Prostitúcia (z lat. pro-stituere zložené z pro a statuere – vystaviť dopredu, ukázať, odhaliť) je pohlavný styk, alebo iné sexuálne úkony vykonávané za finančnú alebo naturálnu odmenu. Vyskytuje sa v každej kultúre a jej spoločenské hodnotenie závisí od kultúrnych, etických a náboženských hodnôt danej kultúry.

Toľko z definície o prostitúcii, kde som si dovolil vypichnúť slová ako finančná odmena, alebo hodnota... A chcem sa znovu spýtať, aká je Vaša hodnota, aká je hodnota Kaliňáka, či Vašich poslancov? Tiež ich považujete za "prostitútov", keďže všetci skáču tak ako Vy pískate??! Veď oni už nemajú ani svoj vlastný názor a náhodou ak sa nájde niekto kto ho má, toho sa nenápadne zbavíte, ako aj Vášho predošlého života pán Fico, že?!! Mať sa dobre? Vyhrávať štátne tendre a keď už nie Vy, tak Vaše "prostitútky" respektíve "prostitúti", ktorí majú blízko k Vašej politike? Kto je väčší "prostitút" pán Fico ako človek, ktorý rozpredáva a rozkráda túto krajinu za pár drobných, ktoré potom použije ako dokonalý reklamný ťah, že "zvyšujeme minimálnu mzdu"?! Mimochodom tie ťažké prachy, ktoré ste pán Fico vyhodil za Vašu reklamu, že "plníte sľuby a zvyšujete minimálnu mzdu" ste mohli hodiť k tým pár drobným, aspoň o niečo by bola tá smiešna minimálna mzda vyššia... 

Fico vtipkuje 

Inak to ani nazvať nemôžem, ako dosť nepodarený vtip o tom, že máme úspešné predsedníctvo v EÚ. Prosím Vás pán Fico a v čom sme tak úspešní? Nebodaj Vaša peňaženka zaznamenala niečo úspešné? Lebo moja peňaženka je stále na tom istom a bude aj po Vašom zvýšení minimálnej mzdy. Nalejme si čistého vína o čom je vlastne predsedníctvo v EÚ? Keď je predsedníctvo v malých krajinách ako je Slovensko, Slovinko, Maďarsko, či Česko, nie je o ničom inom ako o "hostiteľovi" veľkých "bossov" Európskej únie. Naše predsedníctvo nijak významne neovplyvní politiku EÚ na rozdiel od krajín, ktoré hrajú hlavný prím v EÚ. Akurát naše predsedníctvo je úspešné vo vynaložení nemalých financií na honosné hostiny delegátov EÚ, ktorí sa tvária, že riešia politicko ekonomické problémy EÚ, no v konečnom dôsledku sa tieto problémy riešia na inej pôde mimo predsedníckej krajiny EÚ. Tak v čom sme úspešní pán Fico??! Asi už viem. Konečne krajiny EÚ vedia kde je Slovensko a lacná pracovná sila, tak ak toto považujete za úspech, tak Vám dám za pravdu... Skoro som zabudol na taký nepatrný malý úspech. EÚ už vie aká sme skorumpovaná krajina aj vďaka "slušnému" ministrovi vnútra Kaliňákovi. Úspešne sme dokázali, že na čele ministerstva vnútra môžeme mať človeka podozrivého zo zlodejstva, s tým sa nemôže pochváliť len tak nejaká krajina. Zlatý zlodej v potravinách, veď ten je proti Kaliňákovi len zatúlaná ovečka z košiara... 


Otvárací ceremoniál, alebo reklama Smeru za štátne...    

Aj tak by som mohol nazvať tento odstavec v mojom článku. Novinári, blogeri, čo ste tak protislovenskí, čo ste prostitúti, že si dovolíte upozorniť na nestrasparetnosť vlády Fica, dúfam že nie, stačí že ich máme vo vláde, ja verím že vždy dáme najavo čo si myslíme, pokiaľ tu ešte ako tak funguje "demokracia", ak tu vôbec niekedy nejaká bola. Pretože zatiaľ som sa stretol iba s "politikárčením", mafiánskymi praktikami, tunelovaním atd. Apropo, že by Jarmila Hargašová- televízna moderátorka, žena ministra zahraničných veci Lajčaka nepozanala Zuzanu Ťapákovu? To naozaj si Fico a Lajčak myslia že sme tak hlupy... Myslím že práve tú hluposť a malomeštanstvo ukázal pán Lajčak, pretože tak klamať nedokáže ani malé dieťa, ako to predviedol na tlačovej konferencii. 
"Odpusť Bože básnikom za to, že prišli na tento svet zmeniť čo bolo včera predvčerom..."  
Ja verím, že vždy budeme "štekať" na tých, ktorí si z našej krajiny urobili svoje podnikanie... No aby náš "štekot" bolo počuť, nemali by sme z demonštrácie proti netransparentnosti, rozkrádaniu a mafiánskym praktikám urobiť vystúpenie humoristov, ktorí už naozaj nemajú čo povedať. Potom sa nečudujme, že na proteste pred Bonaparte manželka Fica z balkóna honosného bytu zakýve demonštrujúcim, možno si myslela, že sa jedná o humoristické pásmo... 

Jozef Kmeťo ,
Iveta Kmeťová

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rómovia prehovorili o svojích zážitkov s predsudkami a rasizmom na vlastnej koži

Byť Róm a žiť na Slovensku, by jedinec mohol povedať, že nie je to žiadna výhra...Či sa to niekomu páči alebo nie, Rómovia už od útleho detstva sa stretávajú z rôznymi druhmi prejavu predsudkov či priameho rasizmu. Niet sa preto čo diviť, že priepasť porozumenia medzi rómskou a nerómskou populáciou sa prehlbuje, a nedôvera je na oboch stranách bariéry.   

Je predsa nemysliteľné, už aby Rómske deti sa stretávali v škole zo segregáciou, kedy škola zámerne vytvorí triedu len pre rómskych žiakov.  Je nemysliteľné, že sa Rómske deti stretávajú s pokrikmi, vy špinavé cigánčatá, smradľavý potkany, či negri... Rómske dieťa je už takto donútené si uvedomiť, že existuje svet "bielych" a jeho, teda "čiernych" Už deti medzi sebou dokážu byť veľmi zlé, a tak často krát rómsky chlapec či dievča je vyštvaní z kolektívu, či dokonca mu jeho spolužiaci povedia, s tebou sa sa hrať nebudeme, pretože si cigáň!

Rasizmus a predsudky v praxi  

- viac ako 80% Slovákov i Čechov by bolo prot…

Rasisti, hovoria, že na bielych životoch záleží - Je OK byť biely

Rasizmus nepozná hranice a rasista už vôbec nie! fanúšikovia Slovana Bratislava v sobotu vyvesili na Tehelnom poli transparent White Lives Matter, ktorý vo voľnom preklade znamená Na životoch belochov záleží, viaceré slovenské médiá ho označili za rasistický.
Rasisti však s touto interpretáciou médii nesúhlasia. Odvolávajú sa na hnutie Black Lives Matter(Na životoch černochov záleží), ktoré podľa nich médiá neoznačujú ako rasistické. Prečo by potom mal byť transparent fanúšikov Slovana rasistický?
Tak ako to vlastne je? 
V roku 2014 sa po svete prvýkrát začala vo veľkom šíriť výzva „Black Lives Matter” (BLM - Na životoch čiernych záleží). Snažila sa upozorniť na policajnú brutalitu voči Afroameričanom v USA. Ako reakcia na toto hnutie vzniklo „White Lives Matter” (WLM - Na životoch bielych záleží).
„White Lives Matter” (WLM - Na životoch bielych záleží). Toto spojenie začali propagovať po USA rasistické skupiny vo viacerých štátoch. Najaktívnejší boli najmä členovia skupiny Aryan Renaissa…

Rómovia si nevedia predstaviť, že by mali svoj vlastný štát...

Okrem kontaktov je sociálna sieť dobrá aj na bleskový prieskum. Už dlhšie bez toho aby si to niekto všimol, až možno na pár jednotlivcov, mapujem na mojom "fejzbuku" náladu nás Rómov. Samozrejme, že naša nálada sa odzrkadľuje aj podľa doby v akej teraz žijeme. A možno aj práve táto doba, kedy všetci bez rozdielu musíme vynaložiť viac úsilia na prežitie, ako by Rómov prebudila zo sna, jeden za všetkých a všetci za jedného.Pretože jeden za všetkých a všetci za jedného, alebo inak povedané spoločne za prospech nás všetkých už neplatí. V rómsku štátnosť ktorý by sme spoločným úsilím vybudovali neverí väčšina Rómov.
Pri otázke: Viete si predstaviť, že by sme mali Rómsky štát? sa Rómovia viac menej vyjadrovali záporne. Neveria, že by spoločne dokázali vôbec niečo také ako Rómsky štát vytvoriť. Ako sa mnohí sami vyjadrili, chýbajú nám vzdelaný ľudia, či sami medzi sebou sa dokážeme deliť na lepších a horších, sami sa kastujeme, a to by prinieslo veľké nezhody a napätie. A potom t…