Preskočiť na hlavný obsah

V Bardejove še konalo konkláve, ta ja myšlel že pápeža volili...

Pápeža nezvolil no čo už.... zdroj: ONline Bardejov
Podľa informacijach ONline Bardjov ktoré uverejnilo  fotografie na fejzbuku išol čarni dim z komina.

Bardejove še konalo konklave ale nezvoľili noveho papeža. Čudujece še co pišem podumaľi sce sebe že reku co tebe to slunko pripika na mozek? Ľube bardijovčane ňebujce še nepripika mi na mozek od slunka konklave še konal ale prestavce sebe že papeža nezvoľili ale ujiiscic vás možem furt je Fero :)

aľe na mesco i bardijovske poslanci sebe zvoľiľi lepšu drahu odsuhlašili že pozemek odpredaju  za lacne peneži za jedno evro na štiracec roky aby še mohla postavic hokejova hala na mesce kdze je atleticke hihrisko pri peršej zš Komenskeho odsuhlašja  jak še patri .
Hneška sce se mohli dočitac v Bardijovskom Reporterovi co še tu robi jak pocichučki a pomaľučky odžubavaju ľudze.
Pre Bardijovskeho Reportera povedzel Veduci oddelenia kulturi i šlostva Rene Semaniščin 
„Netreba robiť paniku, pretože sa zatiaľ nič nedeje a tento projekt vôbec nemusí vyjsť. Aby sme sa mohli zúčastniť výzvy, musíme totiž splniť podmienky zväzu. To znamená prenájom pozemku na štyridsať rokov a privedenie sietí k pozemku. Prípadná stavba v žiadnom prípade neohrozí športové vyžitie žiakov, ani hodiny telesnej výchovy, pretože sa aktuálne rieši odpredaj pozemkov a vytvorenie atletického školského športoviska v blízkom areáli Strednej priemyselnej školy,“ odpovedal Semanišin na otázku, prečo mesto so svojou vlastnou školou projekt vopred nekonzultovalo.

No teraz preložime tak jak hutorime mi " Ludze nerubce paniku šak eščik nič še nestalo ňehori plaminek ešči malučky a uhašice i to co by priňešlo dajake  evra"
Ľudze nemaju robec nič maju ľem čekac! jak keby še im mala zjavec šidzemboľesna marija ale marija. Ta tote ľudze še načekaju teľo budu čekac že na koncu Marija še nezjavi ale na hokejovej haľe budze i strecha stac.Ja tak dumal a dumal ta ja sebe vyšvetľil tak jak vam tu pišem. 

Raditeľ i učiteľe by še i pobili ľen aby ostalo toto jedno atleticke ihrisko v Bardijove no co s teho i kec toto chu predac za lacne peňeži ale daco še pritrafi do kišeňi i našim ľudzom.
Mesco še vyhutorelo šak pisaľi sme na verejnej tabuľi,pisali o tim na internece i v novinkoch ňichto še neozval aňi še ňediškurovalo žadna  podžupka že daco plano.
Poslanic teho obvodu v ancugu ňeznaľi ani ľen z ludzami podiškurovac co še verbuje. No ale znace u nás šicko pomalučky,pocichučky bereme šicko jak  straky co  še blišči  to mojo 
vás  ľubi  cigan.
A žeby som nezapomnul ľem place tote daňe naj  na tim  vybore še maju tiš ľpši.
Štefan Drevenák  
Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kto je vlastne Róm, ktorý sa vo videu priznáva, že bude voliť Kotlebu?!

V poslednom čase sa na sociálnej sieti objavili videa malého drobného mužíka v spoločnosti priaznivcov ĽSNS, ktorý odkazuje, že bude voliť Ľudovú stranu Naše Slovensko a hovorí aj o tom, že sa hanbí za asociálov, ktorí aj jemu robia hanbu. Ďalej odkazuje všetkým, aby na ĽSNS neútočili a zobudili sa.

Kto je muž z videa? 

Je to Miroslav Didiaš, skrachovanec, ktorý to nikam v živote nedotiahol, ako k metle a k lopate. V nedávnej minulosti sa snažil na seba upozorniť tým, že pár krát vystúpil v reality show "Čo na to Mojsejovci", v ktorej vystupoval ako ich obdivovateľ a na plné ústa hovoril o sebe, že je gay, má za sebou veľmi pestrý sexuálny život, a že sa za to nehanbí, ani za to, že je cigán. 
Je to človek, ktorý vie využiť každú možnosť ako na seba upozorniť. Predpokladám, že jeho riťka toho hodne aj zažila a jedno obdobie než zaparkoval pri metle a lopate, bola jeho riťka hlavným nástrojom obživy.  Škoda, že tej inteligencie sa mu moc nedostalo, ale ani šarmu, pretože ak by m…

Norbert Hmilansky: Idiot, herec, youtuber, zlodej, alebo onanista na "fejzbuku"?

Sociálne siete sú pre mnohých z nás doslova centrom života. Pomáhajú nám byť v kontakte s priateľmi a známymi, môžu byť nápomocné aj pri našej práci, sledujeme cez ne najnovšie správy. Vďaka sociálnym sietiam sa vieme rýchlo navzájom informovať, ale aj rozhnevať, či dokonca sa navzájom ovplyvniť. 

A teraz dovoľte, budem hovoriť, alebo skôr písať, sám za seba. S mojím názorom nemusíte a môžete súhlasiť, je to môj vlastný pohľad a nikomu ho nevnucujem. Mám 46 rokov a celý môj život robím, a žijem ako väčšina ľudí. Mne nikto nepostavil byt a nikto mi nič nedal zadarmo. Na všetko čo mám som si musel sám zarobiť. Keď nebudem pracovať, nebudem mať na lieky, nájom, či jedlo. 
Sloboda slova, či názoru je tu aj preto, že nám umožňuje nahlas si povedať svoj názor a  "fejzbuk" jeden z prostriedkov kde ten svoj názor môžeme povedať. To je aj prípad Norberta Hmilanského. 
Ja mu jeho názor neberiem, ale pýtam sa, kto mu dal právo hovoriť za všetkých Rómov? Ja som mu ten mandát, aby hovoril z…

Kotlebovci nezvládajú protesty Rómov na východe Slovenska

Počas mítingu Kotlebovcov na východe protestovali stovky Rómov. Protesty Rómov začali v Sečovciach, cez Sabinov a vyvrcholili v Košiciach. Tieto protesty sú spájané so stranou PS/Spolu a Trubanom, a tak trošku ako keby sa zabudlo na našich politických aktivistov, ktorí pomohli k tomu, aby sa Rómovia zobudili a povedali jasne STOP fašizmu. Viktor Valík, Ivan Hriczko, Roman Suchý, alebo podnikateľ Emilio Gujda, či Džemal Kodrazi. Toto sú výrazne mená predstaviteľov rómskej politickej scény na východe Slovenska a na týchto ľudí by sa tiež nemalo zabudnúť.

Kotlebovci nerátali s tým, že sa my Rómovia dokážeme cez sociálne siete zmobilizovať, a tak čo im vlastne ostalo, ako obviniť Trubana za PS/Spolu, že protestujúcich zvážali do Košíc autobusmi a dostali za to, že budú stáť na námestí, 15€. Čo je samozrejme hlúposť, pretože ani Truban za PS/spolu a ani napríklad Hlina za KDH si kupovať protestujúcich nepotrebujú a naši politickí predstavitelia, ako Viktor Valík za stranu STS zase nedisponu…