Preskočiť na hlavný obsah

Translate

Kotlebovci učia svoje deti strieľať zo samopalu!!!


Podľa Aktuality.sk sa na svetlo dostali veľmi zaujímavé fotografie, ktoré zachytávajú iba 10 ročného syna Jaroslava Kuracinu, kandidáta Kotlebovej ĽSNS v župných voľbách, ako strieľa zo samopalu...

Malý, možno ani nie desaťročný chlapec, zviera v rukách pištoľ značky Grand Power K22. Sústredený pohľad, na ušiach chrániče sluchu, ukazovák na spúšti.

V železničiarskom domčeku prerobenom na strelnicu, ktorý stojí v areáli firmy Grand Power v Slovenskej Ľupči, padne niekoľko výstrelov.

Kým väčšina detí kdesi vonku naháňa futbalovú loptu, alebo sedí pri počítačovej hre, syn výrobcu pištolí a kandidáta Kotlebovej ĽSNS v župných voľbách Jaroslava Kuracinu sa môže pred spolužiakmi chváliť úplne inými zážitkami.

„Pištole nie sú iba zbrane, ale aj hračky pre veľké deti,“ píše sa na webovej stránke zbrojárovej spoločnosti. V prípade Kuracinu sa tento výrok zrejme vzťahuje aj na jeho maloletého syna.

Metódy výchovy dieťaťa sú Kuracinova osobná vec, otázne však je, či známy Kotlebov podporovateľ neprekračuje zákon. Podľa zákona o zbraniach a strelive by dieťa mladšie ako 12 rokov nemalo v rukách vôbec držať niektoré strelné zbrane.

Kuracinov syn však na fotkách, ktoré jeho otec zverejňuje na sociálnej sieti, bežne pózuje s pištoľou, či robustnou karabínou. Na videu, ktoré tiež zverejnil Kuracina, dokonca vidno, ako jeho malý syn strieľa ostrými nábojmi z ľahkého guľometu.Kuracina, ktorý zo Slovenskej Ľupče vyváža zbrane do 70 krajín sveta, má na krku ešte jeden problém.

Na internete zverejňuje videá, na ktorých je vidieť ako strieľa zo zbraní v provizórnej strelnici v priestoroch jeho firmy. Prevádzkovanie strelnice však nemá oficiálne schválené. Aktuality.sk na to upozornil Radovan Bránik, ktorý roky sleduje extrémistickú scénu.Nenávisť až za hrob... 

Redakcia 1 minimálne pred dvoma rokmi upozorňovala vo svojich článkoch na tajné výcvikové tábory na severe Slovenka, kde sa v lesoch mladí neonacisti učili bojové umenie, ako bojovať s nepriateľom a tým nepriateľom pre nich je Róm, Židit či prisťahovalec z vojnou zničených krajín.  Nikto na naše články nereagoval, a prečo aj, veď to písali len sprostí cigáni... Boli sme na smiech pre všetkých, či gádžov, tak aj Rómov. Smutné!!! Dnes, keď o tom napíše Tomáš Kyseľ, všetci zalamujú rukami, ale nikto nerieši to podstatné a to ušlo aj autorovi článku. V článku sa rieši priestupok, či dokonca porušenie zákona, pretože malý chlapec drží v rukách skutočnú zbraň a nie napríklad vzduchovku, ktorú už v rukách môžu držať 12 ročné deti...  Odpustite mi, ale nemalo by sa tu riešiť niečo ako napríklad, že Jaroslav Kuracina už od útleho detstva učí svojho syna k agresivite a nenávisti, alebo prečo mu myslíte dal do rúk skutočnú zbraň?! Človek, ktorý je aktívny člen strany ktorá verejne propaguje fašizmus, nacizmus a rôzne teórie o čistote slovenského rodu, zrejme svojho syna neučí láske k zbraniam ako historickým artiklom. Dnes svojho syna učí strieľať zo samopalu a zajtra ho pošle do výcvikového tábora neonacistov niekde v Rusku... Bože ľudia a nie je nikto kto by s takouto myšlienkou prišiel na svetlo sveta, aby sa o tom začalo diskutovať, do akej miery vie táto spoločnosť tolerovať násilie a nenávisť. Len do takej miery pokiaľ sa jej to bytostne, myslím tým  nenávisť a násilie, nedotýka??!

Hitlerjugend  

Ešte pred Hitlerom, ale už aj počas Hitlera vznikali nacionalistické tábory pre deti nacistických pohlavárov, kde sa učili presne tomu čoho sme dnes svedkami v prípade syna Jaroslava Kuracinu, ale aj iných detí... 

Ja sa chcem opýtať kompetentných, ale aj pánov novinárov namiesto podmienečného zmyslu Jaroslava Kuracinu a ďalších čo takto cvičia svoje deti a ich otcovia sú členmi strany, ktorá verejne propaguje myšlienky fašizmu, nacizmu a nacionalizmu, či sa tomu ďalej mienia len prizerať a písať články tipu porušenia zákona, lebo chlapec držal v rukách zbraň namiesto vzduchovky, alebo skutočne začnú upozorňovať na reálne nebezpečenstvo v našej spoločnosti a v podstate výchovy budúcej generácie extrémistov, čo sa raz môže vymstiť aj majoritnému obyvateľstvu. V prípade Jaroslava Kuracinu je jedno, či chlapec strieľal zo samopalu alebo zo vzduchovky, pretože podtext jeho konania je jasný a mal by byť jasný každému zdravo uvažujúcemu človeku.Takže milé majoritné obyvateľstvo, ďalej prehliadajte tieto fotografie, ďalej zľahčujte veci okolo fašizmu, zelených tričiek Mariána Kotlebu, raz sa Vám toto všetko možno vypomstí, pretože sa práve pozeráte ma budúcu generáciu extrémistov! A novinári ďalej riešte nepodstatné veci, nepíšte o tom o čom je tento článok!!? Raz Vás možno tieto deti budú hnať pred popravčiu čatu. Preháňam?! Nemyslím si, to len Vy a Vaše videnie zľahčuje reálne nebezpečenstvo, bodaj by ostalo len pri mojom "preháňaní"...Jozef Kmeťo
Foto a informácie prevzaté z Aktualít.sk   
Kotlebov zbrojár Kuracina na hrane zákona: jeho malý syn strieľa z guľometu, on bez licencie   


Nezabudnite počúvať Rómske internetové rádio R1
Rádio R1  

Komentáre

 1. ja to stale tvrdim, ze medzi LSNS, Tretou risou a Islamskym statom neexistuje ziadny rozdiel...

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Napsat na ministerstvo a udat je že učija svoje Deti k rasizmu.hovada skurveni kotlebovci........

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Co riesite ? V USA bezna vec

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Takže synovia Kuracinu sú kotlebovci? No ako vidím nejakí dementi sa už chytili.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Nikdy by som nezil na slovensku a divim se romakum ktori tam este ostavaju. Tam vas nic dobre necaka, neostal by som tam ani minutu.

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rómovia si nevedia predstaviť, že by mali svoj vlastný štát...

Okrem kontaktov je sociálna sieť dobrá aj na bleskový prieskum. Už dlhšie bez toho aby si to niekto všimol, až možno na pár jednotlivcov, mapujem na mojom "fejzbuku" náladu nás Rómov. Samozrejme, že naša nálada sa odzrkadľuje aj podľa doby v akej teraz žijeme. A možno aj práve táto doba, kedy všetci bez rozdielu musíme vynaložiť viac úsilia na prežitie, ako by Rómov prebudila zo sna, jeden za všetkých a všetci za jedného.Pretože jeden za všetkých a všetci za jedného, alebo inak povedané spoločne za prospech nás všetkých už neplatí. V rómsku štátnosť ktorý by sme spoločným úsilím vybudovali neverí väčšina Rómov.
Pri otázke: Viete si predstaviť, že by sme mali Rómsky štát? sa Rómovia viac menej vyjadrovali záporne. Neveria, že by spoločne dokázali vôbec niečo také ako Rómsky štát vytvoriť. Ako sa mnohí sami vyjadrili, chýbajú nám vzdelaný ľudia, či sami medzi sebou sa dokážeme deliť na lepších a horších, sami sa kastujeme, a to by prinieslo veľké nezhody a napätie. A potom t…

Rómovia prehovorili o svojích zážitkov s predsudkami a rasizmom na vlastnej koži

Byť Róm a žiť na Slovensku, by jedinec mohol povedať, že nie je to žiadna výhra...Či sa to niekomu páči alebo nie, Rómovia už od útleho detstva sa stretávajú z rôznymi druhmi prejavu predsudkov či priameho rasizmu. Niet sa preto čo diviť, že priepasť porozumenia medzi rómskou a nerómskou populáciou sa prehlbuje, a nedôvera je na oboch stranách bariéry.   

Je predsa nemysliteľné, už aby Rómske deti sa stretávali v škole zo segregáciou, kedy škola zámerne vytvorí triedu len pre rómskych žiakov.  Je nemysliteľné, že sa Rómske deti stretávajú s pokrikmi, vy špinavé cigánčatá, smradľavý potkany, či negri... Rómske dieťa je už takto donútené si uvedomiť, že existuje svet "bielych" a jeho, teda "čiernych" Už deti medzi sebou dokážu byť veľmi zlé, a tak často krát rómsky chlapec či dievča je vyštvaní z kolektívu, či dokonca mu jeho spolužiaci povedia, s tebou sa sa hrať nebudeme, pretože si cigáň!

Rasizmus a predsudky v praxi  

- viac ako 80% Slovákov i Čechov by bolo prot…

Neslávne slávny "krutý" exekútor si vymáha peniaze od buka do buka, ako sa mu zachce... Robí to roky a nikto voči nemu nezakročí. Prečo??!

Polícia vyšetruje, či exekútor Rudolf Krutý neprekročil svoje právomoci a nezneužil právomoc verejného činiteľa.

Telefonáty z jeho čísel, resp. automat z exekútorskej kancelárie Rudolfa Krutého, otravuje ľuďom niekoľkokrát dennodenne život, aj keď napr. svoj dlh už máte dávno splatený.

To je aj prípad pani Jany. Približne v polovici februára tohto roku pani Jane začal niekto vyvolávať z neznámych čísel. Na niektoré nestačila zareagovať a nedvihla ich. V iných jej zas automat z exekútorskej kancelárie Rudolfa Krutého oznamoval, že má uhradiť exekúciu.

Keďže si bola vedomá toho, že žiadne dlžoby nikdy nemala a vždy všetko uhradila, tak tomu nevenovala pozornosť. Telefonáty od Krutého ale neprestávali.

„Neustále ma vyzývali k zaplateniu. Nikdy v živote som neprišla do styku s exekútormi, pretože vždy všetko platím načas. Na tomto si dávam záležať. Preto ma to najskôr začalo urážať, potom ma to začalo otravovať a postupom času som telefonáty začala vnímať ako hrubý nátlak,“ vysvetľuje Jana.

P…