Preskočiť na hlavný obsah

Kotlebovci učia svoje deti strieľať zo samopalu!!!


Podľa Aktuality.sk sa na svetlo dostali veľmi zaujímavé fotografie, ktoré zachytávajú iba 10 ročného syna Jaroslava Kuracinu, kandidáta Kotlebovej ĽSNS v župných voľbách, ako strieľa zo samopalu...

Malý, možno ani nie desaťročný chlapec, zviera v rukách pištoľ značky Grand Power K22. Sústredený pohľad, na ušiach chrániče sluchu, ukazovák na spúšti.

V železničiarskom domčeku prerobenom na strelnicu, ktorý stojí v areáli firmy Grand Power v Slovenskej Ľupči, padne niekoľko výstrelov.

Kým väčšina detí kdesi vonku naháňa futbalovú loptu, alebo sedí pri počítačovej hre, syn výrobcu pištolí a kandidáta Kotlebovej ĽSNS v župných voľbách Jaroslava Kuracinu sa môže pred spolužiakmi chváliť úplne inými zážitkami.

„Pištole nie sú iba zbrane, ale aj hračky pre veľké deti,“ píše sa na webovej stránke zbrojárovej spoločnosti. V prípade Kuracinu sa tento výrok zrejme vzťahuje aj na jeho maloletého syna.

Metódy výchovy dieťaťa sú Kuracinova osobná vec, otázne však je, či známy Kotlebov podporovateľ neprekračuje zákon. Podľa zákona o zbraniach a strelive by dieťa mladšie ako 12 rokov nemalo v rukách vôbec držať niektoré strelné zbrane.

Kuracinov syn však na fotkách, ktoré jeho otec zverejňuje na sociálnej sieti, bežne pózuje s pištoľou, či robustnou karabínou. Na videu, ktoré tiež zverejnil Kuracina, dokonca vidno, ako jeho malý syn strieľa ostrými nábojmi z ľahkého guľometu.Kuracina, ktorý zo Slovenskej Ľupče vyváža zbrane do 70 krajín sveta, má na krku ešte jeden problém.

Na internete zverejňuje videá, na ktorých je vidieť ako strieľa zo zbraní v provizórnej strelnici v priestoroch jeho firmy. Prevádzkovanie strelnice však nemá oficiálne schválené. Aktuality.sk na to upozornil Radovan Bránik, ktorý roky sleduje extrémistickú scénu.Nenávisť až za hrob... 

Redakcia 1 minimálne pred dvoma rokmi upozorňovala vo svojich článkoch na tajné výcvikové tábory na severe Slovenka, kde sa v lesoch mladí neonacisti učili bojové umenie, ako bojovať s nepriateľom a tým nepriateľom pre nich je Róm, Židit či prisťahovalec z vojnou zničených krajín.  Nikto na naše články nereagoval, a prečo aj, veď to písali len sprostí cigáni... Boli sme na smiech pre všetkých, či gádžov, tak aj Rómov. Smutné!!! Dnes, keď o tom napíše Tomáš Kyseľ, všetci zalamujú rukami, ale nikto nerieši to podstatné a to ušlo aj autorovi článku. V článku sa rieši priestupok, či dokonca porušenie zákona, pretože malý chlapec drží v rukách skutočnú zbraň a nie napríklad vzduchovku, ktorú už v rukách môžu držať 12 ročné deti...  Odpustite mi, ale nemalo by sa tu riešiť niečo ako napríklad, že Jaroslav Kuracina už od útleho detstva učí svojho syna k agresivite a nenávisti, alebo prečo mu myslíte dal do rúk skutočnú zbraň?! Človek, ktorý je aktívny člen strany ktorá verejne propaguje fašizmus, nacizmus a rôzne teórie o čistote slovenského rodu, zrejme svojho syna neučí láske k zbraniam ako historickým artiklom. Dnes svojho syna učí strieľať zo samopalu a zajtra ho pošle do výcvikového tábora neonacistov niekde v Rusku... Bože ľudia a nie je nikto kto by s takouto myšlienkou prišiel na svetlo sveta, aby sa o tom začalo diskutovať, do akej miery vie táto spoločnosť tolerovať násilie a nenávisť. Len do takej miery pokiaľ sa jej to bytostne, myslím tým  nenávisť a násilie, nedotýka??!

Hitlerjugend  

Ešte pred Hitlerom, ale už aj počas Hitlera vznikali nacionalistické tábory pre deti nacistických pohlavárov, kde sa učili presne tomu čoho sme dnes svedkami v prípade syna Jaroslava Kuracinu, ale aj iných detí... 

Ja sa chcem opýtať kompetentných, ale aj pánov novinárov namiesto podmienečného zmyslu Jaroslava Kuracinu a ďalších čo takto cvičia svoje deti a ich otcovia sú členmi strany, ktorá verejne propaguje myšlienky fašizmu, nacizmu a nacionalizmu, či sa tomu ďalej mienia len prizerať a písať články tipu porušenia zákona, lebo chlapec držal v rukách zbraň namiesto vzduchovky, alebo skutočne začnú upozorňovať na reálne nebezpečenstvo v našej spoločnosti a v podstate výchovy budúcej generácie extrémistov, čo sa raz môže vymstiť aj majoritnému obyvateľstvu. V prípade Jaroslava Kuracinu je jedno, či chlapec strieľal zo samopalu alebo zo vzduchovky, pretože podtext jeho konania je jasný a mal by byť jasný každému zdravo uvažujúcemu človeku.Takže milé majoritné obyvateľstvo, ďalej prehliadajte tieto fotografie, ďalej zľahčujte veci okolo fašizmu, zelených tričiek Mariána Kotlebu, raz sa Vám toto všetko možno vypomstí, pretože sa práve pozeráte ma budúcu generáciu extrémistov! A novinári ďalej riešte nepodstatné veci, nepíšte o tom o čom je tento článok!!? Raz Vás možno tieto deti budú hnať pred popravčiu čatu. Preháňam?! Nemyslím si, to len Vy a Vaše videnie zľahčuje reálne nebezpečenstvo, bodaj by ostalo len pri mojom "preháňaní"...Jozef Kmeťo
Foto a informácie prevzaté z Aktualít.sk   
Kotlebov zbrojár Kuracina na hrane zákona: jeho malý syn strieľa z guľometu, on bez licencie   


Nezabudnite počúvať Rómske internetové rádio R1
Rádio R1  

Komentáre

 1. ja to stale tvrdim, ze medzi LSNS, Tretou risou a Islamskym statom neexistuje ziadny rozdiel...

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Napsat na ministerstvo a udat je že učija svoje Deti k rasizmu.hovada skurveni kotlebovci........

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Co riesite ? V USA bezna vec

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Takže synovia Kuracinu sú kotlebovci? No ako vidím nejakí dementi sa už chytili.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Nikdy by som nezil na slovensku a divim se romakum ktori tam este ostavaju. Tam vas nic dobre necaka, neostal by som tam ani minutu.

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci nezvládajú protesty Rómov na východe Slovenska

Počas mítingu Kotlebovcov na východe protestovali stovky Rómov. Protesty Rómov začali v Sečovciach, cez Sabinov a vyvrcholili v Košiciach. Tieto protesty sú spájané so stranou PS/Spolu a Trubanom, a tak trošku ako keby sa zabudlo na našich politických aktivistov, ktorí pomohli k tomu, aby sa Rómovia zobudili a povedali jasne STOP fašizmu. Viktor Valík, Ivan Hriczko, Roman Suchý, alebo podnikateľ Emilio Gujda, či Džemal Kodrazi. Toto sú výrazne mená predstaviteľov rómskej politickej scény na východe Slovenska a na týchto ľudí by sa tiež nemalo zabudnúť.

Kotlebovci nerátali s tým, že sa my Rómovia dokážeme cez sociálne siete zmobilizovať, a tak čo im vlastne ostalo, ako obviniť Trubana za PS/Spolu, že protestujúcich zvážali do Košíc autobusmi a dostali za to, že budú stáť na námestí, 15€. Čo je samozrejme hlúposť, pretože ani Truban za PS/spolu a ani napríklad Hlina za KDH si kupovať protestujúcich nepotrebujú a naši politickí predstavitelia, ako Viktor Valík za stranu STS zase nedisponu…

Kto je vlastne Róm, ktorý sa vo videu priznáva, že bude voliť Kotlebu?!

V poslednom čase sa na sociálnej sieti objavili videa malého drobného mužíka v spoločnosti priaznivcov ĽSNS, ktorý odkazuje, že bude voliť Ľudovú stranu Naše Slovensko a hovorí aj o tom, že sa hanbí za asociálov, ktorí aj jemu robia hanbu. Ďalej odkazuje všetkým, aby na ĽSNS neútočili a zobudili sa.

Kto je muž z videa? 

Je to Miroslav Didiaš, skrachovanec, ktorý to nikam v živote nedotiahol, ako k metle a k lopate. V nedávnej minulosti sa snažil na seba upozorniť tým, že pár krát vystúpil v reality show "Čo na to Mojsejovci", v ktorej vystupoval ako ich obdivovateľ a na plné ústa hovoril o sebe, že je gay, má za sebou veľmi pestrý sexuálny život, a že sa za to nehanbí, ani za to, že je cigán. 
Je to človek, ktorý vie využiť každú možnosť ako na seba upozorniť. Predpokladám, že jeho riťka toho hodne aj zažila a jedno obdobie než zaparkoval pri metle a lopate, bola jeho riťka hlavným nástrojom obživy.  Škoda, že tej inteligencie sa mu moc nedostalo, ale ani šarmu, pretože ak by m…

Norbert Hmilansky: Idiot, herec, youtuber, zlodej, alebo onanista na "fejzbuku"?

Sociálne siete sú pre mnohých z nás doslova centrom života. Pomáhajú nám byť v kontakte s priateľmi a známymi, môžu byť nápomocné aj pri našej práci, sledujeme cez ne najnovšie správy. Vďaka sociálnym sietiam sa vieme rýchlo navzájom informovať, ale aj rozhnevať, či dokonca sa navzájom ovplyvniť. 

A teraz dovoľte, budem hovoriť, alebo skôr písať, sám za seba. S mojím názorom nemusíte a môžete súhlasiť, je to môj vlastný pohľad a nikomu ho nevnucujem. Mám 46 rokov a celý môj život robím, a žijem ako väčšina ľudí. Mne nikto nepostavil byt a nikto mi nič nedal zadarmo. Na všetko čo mám som si musel sám zarobiť. Keď nebudem pracovať, nebudem mať na lieky, nájom, či jedlo. 
Sloboda slova, či názoru je tu aj preto, že nám umožňuje nahlas si povedať svoj názor a  "fejzbuk" jeden z prostriedkov kde ten svoj názor môžeme povedať. To je aj prípad Norberta Hmilanského. 
Ja mu jeho názor neberiem, ale pýtam sa, kto mu dal právo hovoriť za všetkých Rómov? Ja som mu ten mandát, aby hovoril z…