Preskočiť na hlavný obsah

Zelené tričká od Kotlebovcov si od Rómov v Detve a v ďalších osadách kupujú hlasy za 20 €Dostala sa nám do Redakcie 1 správa od čitateľov, že údajne zelené tričká od Kotlebovcov si kupujú hlasy do blížiacich sa župných volieb po 20€ za hlas... Malo by sa tak diať v Detve, Polhore, Telgárte a ostatných osadách na strednom, ale už aj východom Slovensku. Za kupovaním hlasov v Detve stojí údajne aj majiteľ hokejového klubu HC 07 Detva Róbert Ľupták, ktorý oslovuje údajne rómskych aktivistov, ktorých žiada o spoluprácu pri získavaní hlasov pre Mariána Kotlebu a jeho strany.

Róbert Ľupták, by mal údajne stáť za kupovaním hlasov...
Naša Redakcia 1 už aj v minulosti písala o kupovaní si hlasov. Je to veľmi smutná správa ak vezmeme do úvahy, že v osadách plných chudoby 20 údajných eur na jeden deň môžu naplniť hladné bruško dieťaťa v osade. V tejto situácii pred župnými voľbami by mali byť aktívny hlavne "profesionálny" Rómovia, ako ich volám a monitorovať časti Slovenska s vysokou koncentráciou rómskeho obyvateľstva predovšetkým v osadách aby sa kupovaniu hlasov zabránilo, nie len zo strany Kotlebovocov, ale aj iných strán. Pýtam sa, kde sú tí ktorí nám cez sociálnu sieť dávajú každý deň najavo ako silno pracujú v teréne a každý deň robia pre Rómov a ich blaho. Ak im unikla táto správa, tak práve Rómovia si za 20€ za hlas pre Kotlebu do budúcna kupujú od neho "guľku do hlavy"...

Či chceme alebo nie extrémizmus na Slovensku naberá na sile, a sever či východ Slovenska sa nám zelenie zelenými tričkami a je smutné že sa tento fakt nedotýka predovšetkým nás Rómov.  O dva roky tu máme parlamentné voľby, už teraz prieskumy hovoria že Marián Kotleba sa nie lenže dostane do parlamentu, ale možno bude aj pri zostavovaní budúcej vlády a hoci dnes politickí predstavitelia hovoria s Kotlebom nikdy, o dva roky to tak nemusí byť....Jozef Kmeťo
      

Komentáre

 1. Pan Kmeto, mate na to dokazy? Ak nie, tak je tato sprava iba jedna pani povedala. Ak ano, tak je to tresny cin a mala by sa tym zaoberat policia SR.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. nemam rad Kotlebu, ale ak toto niekto rozširuje bez dôkazov treba mu dať po hube, surovo po papuli...ak ma dôkazy a neposunie ich policii tak mal by byť trestne stihany zo spolupráce na trestnom čine....poznam romakov z detvy a okolia a viem ze velka väcsina z nich nezobere love od kotlebov a ak by sa par jednotlivcov naslo tak to volby nijak neovplyvni..

  OdpovedaťOdstrániť
 3. V článku sa objavuje slovo "údajne" tri krát. Tak to "musí" byť pravda. Skús to napísať ešte raz a pomaly.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Jožko vieš kde sú tí Rómsky "ldri"...?
  Práve kupujú hlasi Rómov pre SMER SD a spol., tak ako to robili a robia od čias Mečiara.
  Fico citujem:" Nesmieme už viacej podporovať asociálov z Rómskych osád, aby sa nám tu množili ako potkany a m usíme tomuto urobiť už rázny koniec ."
  A fico nenosí zelené tričko a ani nieje rasista a ani fašista že ????

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Napisane aj za mna! Este by mohol autor zverejnit, na koho objednavku je tento komplot napisany...

   Odstrániť
 5. No už to vidím ako Kotlebovci rozdávajú Cigánom peniaze, že smejem sa hlasno.


  OdpovedaťOdstrániť
 6. Čoho je všetkého schopný strach.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ja by som nebol až taký prekvapený, môžu si takto vyjednať ,,ochranu" ako to robievali výpalníci. Daj hlas dostaneš 20€ a ešte ako bonus bude mať Tvoja rodina od nás pokoj .....

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ty nie si prekvapený ? Ty si budeš skôr "prekvapkaný". Zober loptu nie drogy.

   Odstrániť
 8. Už len Kotlebovci by kupovali hlasy v osadách. To čo za blázon dokázal napísať takú somarinu.

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Dobrý deň prajem .Prečo sa každý čudujete na Slovensku je všetko možné ! A pravda pravdujúca je ked treba vtedy ich každý pozná a všimne si že sú existujú pre danný deň.

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Jozef Kmeťo sa už uchyľuje k praktikám aké používajú mafiáni vo vláde Fico,Kiska a spol.Lož podškrtnúť slovkom údajne aby sa zbavil prípadného žalovania.Mimochodom Kotlebovi hlasy kupovať netreba,on má voličov dosť takých ktorí volia srdcom nie vreckom.

  OdpovedaťOdstrániť
 11. za ohovaranie moze vas clanok LSNS zalovat a ziadat vysoke odskodne...takze nezverejnujte nieco naco nemate dokazy..nato je policia......hocikto si moze hocico vymysliet,ale potom musi ratat aj z trestno pravnym postihom mily redaktorko....

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Z Číny Koronavírus sa dostal pravdepodobne už do Európy. Situácia je vážna

Koronavírus v Európe? Už to nie je len problém juhovýchodnej Ázie a USA. V ruskom Petrohrade v stredu pre podozrenie z nákazy hospitalizovali dve osoby, ktoré krátko predtým prileteli z Číny, a na niektorých letiskách v Európe zavádzajú hygienické opatrenia.

Ochorenie sa rozšírilo aj do iných oblastí Číny. Prípady ochorení hlásili aj Thajsko, Japonsko, Južná Kórea, Taiwan a USA,“ hovorí Daša Račková z Úradu verejného zdravotníctva SR.

Slovenské orgány zatiaľ nevidia dôvod na kontrolu cestujúcich. Pripravili však určité preventívne kroky a hlavne upozorňujú cestovateľov, čo robiť v rizikových lokalitách či po návrate na Slovensko. Nádcha, kašeľ, bolesť hrdla, vysoká teplota - spočiatku to vyzerá ako bežné ochorenie dýchacích ciest. Lenže nový koronavírus nie je žiadna chrípka. Stačí, že v dýchacej sústave napadne jednu z buniek, tá potom praskne a vírus sa môže šíriť ďalej. Keď sa dostane do pľúc, spôsobí opuch alebo zápal a vtedy už ide o život. Ochorenie má podobný priebeh ako vírusy S…

Kotlebovci nezvládajú protesty Rómov na východe Slovenska

Počas mítingu Kotlebovcov na východe protestovali stovky Rómov. Protesty Rómov začali v Sečovciach, cez Sabinov a vyvrcholili v Košiciach. Tieto protesty sú spájané so stranou PS/Spolu a Trubanom, a tak trošku ako keby sa zabudlo na našich politických aktivistov, ktorí pomohli k tomu, aby sa Rómovia zobudili a povedali jasne STOP fašizmu. Viktor Valík, Ivan Hriczko, Roman Suchý, alebo podnikateľ Emilio Gujda, či Džemal Kodrazi. Toto sú výrazne mená predstaviteľov rómskej politickej scény na východe Slovenska a na týchto ľudí by sa tiež nemalo zabudnúť.

Kotlebovci nerátali s tým, že sa my Rómovia dokážeme cez sociálne siete zmobilizovať, a tak čo im vlastne ostalo, ako obviniť Trubana za PS/Spolu, že protestujúcich zvážali do Košíc autobusmi a dostali za to, že budú stáť na námestí, 15€. Čo je samozrejme hlúposť, pretože ani Truban za PS/spolu a ani napríklad Hlina za KDH si kupovať protestujúcich nepotrebujú a naši politickí predstavitelia, ako Viktor Valík za stranu STS zase nedisponu…