Preskočiť na hlavný obsah

Prestížna diplomatická funkcia "playboyovi"... smiešne Slovensko

"Playboy" Peter Susko veľvyslanec v Chorvátsku

Slovensko a jeho vláda zas "laškuje" s nami občanmi. Zas a stále "smiešnotrápny" výber tvárí do prestížnych diplomatických funkcií. Takou najzábavnejšou pre mňa je miesto veľvyslanca Chorvátska, na ktoré zasadne "playboy" Peter Susko. Bývalý rozhlasový redaktor, ktorý pomerne dlho pôsobil ako šéfredaktor pánskeho magazínu Playboy. "Playboy" začínal ako redaktor v Československom rozhlase, chvíľku v Slovenskom rozhlase ako korešpondent, rok ako moderátor v Rádiu TWIST, ďalší rok ako moderátor a šéfredaktor spravodajstva v TV Markíza. Od roku 1996-2004 bol konateľom firmy PRO-REAL MEDIA s.r.o, mimochodom v menovanej firme figuroval aj Ing. Fedor Šrobár, ktorý je v súčasnej dobe najznámejší tým, že "vymetá" akcie "celebrít" a končí v podnapitom stave. Juuuuj len taká rozkoš. 2004-2012 to skúsil "playboy" so svojou fimou GRIS s.r.o, kde bol "zamestnaný" ako prekladateľ. Firmička zrejme dobre nešľapala, tak prišlo miestečko, fajnové miestečko šéfredaktora Playboya. Skvelá to funkcia pre chlapa.
"playboy a jeho zajačica"

Každý chlap by sa rád videl na jeho mieste, no hold "playboy" Peťko bol najšikovnejší a tak sa stal šéfredaktorom magazínu, ktorý je obľúbený hlavne kvôli fotografiám sporo odetých žien v chúlostivých pózach. A potom prišlo to správne obdobie. 2009-2011kedy bol hovorcom Slovenskej televízie. 2012-2013 sa zadarilo viac, už to bolo miestečko riaditeľa tlačového odboru Ministerstva obrany SR. Aaaaaa od roku 2013 sa to zas vylepšilo. Už to nebol len "nejaký" riaditeľ tlačového odboru "len obrany", už to bolo Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky. Okrem riaditeľa to bol už aj zástupca veľvyslanca v Chorvátsku. Od januára 2017 nám "playboy" málinko "padol" na kariérnom raste, ale vyplatilo sa. Dnes bol menovaný za veľvyslanca SR v Chorvátsku. Skvelý to kariérny rast.

Takže vážení čo z toho vyplýva? Mať ľudí na tých správnych miestach, alebo vedieť s kým sa "kamošiť", alebo počúvať ako "psíček", vedieť sa prispôsobiť požiadavkám vplyvných ľudí a vaša kariéra bude stúpať na tie najvyššie miesta.


Hold SMER sa nezaprie. Tak ako sa darilo doteraz "zvláštnym" ľuďom, vyzerá to tak, že sa čas nezmenil a zrejme sa ešte dlho nezmení vôbec nič. Stále budú na prestížnych miestach ľudia, ktorí budú poslúchať ako verní psy, len aby bolo všetko tak ako chce SMER a spol.

Takže "smiešnotrápnosť" ešte na Slovensku určite neskončila a viete prečo??? "Byť trápny nie je smiešne, byť trápny je odvážne..."


Iveta Kmeťová

Komentáre

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Z Číny Koronavírus sa dostal pravdepodobne už do Európy. Situácia je vážna

Koronavírus v Európe? Už to nie je len problém juhovýchodnej Ázie a USA. V ruskom Petrohrade v stredu pre podozrenie z nákazy hospitalizovali dve osoby, ktoré krátko predtým prileteli z Číny, a na niektorých letiskách v Európe zavádzajú hygienické opatrenia.

Ochorenie sa rozšírilo aj do iných oblastí Číny. Prípady ochorení hlásili aj Thajsko, Japonsko, Južná Kórea, Taiwan a USA,“ hovorí Daša Račková z Úradu verejného zdravotníctva SR.

Slovenské orgány zatiaľ nevidia dôvod na kontrolu cestujúcich. Pripravili však určité preventívne kroky a hlavne upozorňujú cestovateľov, čo robiť v rizikových lokalitách či po návrate na Slovensko. Nádcha, kašeľ, bolesť hrdla, vysoká teplota - spočiatku to vyzerá ako bežné ochorenie dýchacích ciest. Lenže nový koronavírus nie je žiadna chrípka. Stačí, že v dýchacej sústave napadne jednu z buniek, tá potom praskne a vírus sa môže šíriť ďalej. Keď sa dostane do pľúc, spôsobí opuch alebo zápal a vtedy už ide o život. Ochorenie má podobný priebeh ako vírusy S…

Slovenskom sa rozhoreli protesty proti fašizmu a média mlčia

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Doposiaľ najväčší protest proti fašizmu sa vo štvrtok popoludní uskutočnil v Košiciach.
Najviac však o protestoch informujú rómske portáli na sociálnej sieti, naše média ako televízia Joj, Markíza a ďalšie média viac menej mlčia. Je veľmi smutné, že dokážu  Slovenské média v rýchlosti 10-1 priniesť negatívne spravy o Rómoch, ale to že ľudia a hlavne Rómovia povstali proti rasizmu neinformujú vôbec, alebo len okrajovo... 
Sú to spojené nádoby, všetko ako konáme v našej spoločnosti ma vplyv na nás všetkých... To že, fašistická strana ĽSNS Mariána Kotlebu sa teší výborným predvolebným preferenciám, môže nečinnosť politikov, súdov, prokuratúry, ktorí nechali fašizmu narásť do obludných rozmerov a ten sa môže nakoniec stať aj pre benevolentných sudcov a politikov osudným. Netreba totiž zabudnúť, že podobne začínal aj Hitler....  
Posledný protest bol  Piatok vo Fiľakove, kde ľudia kričali aby Kotelba a Mazurek išiel domov... "…