Preskočiť na hlavný obsah

"Krásavica nacistka" ako pokladníčka v Kauflande, s vytetovaným hákovým krížom na predlaktí...

..."krásavica nacistka"... 

Obchodný reťazec Kaufland sa stal terčom používateľov sociálnych sietí. Zákazník obchodu v pražskej Michli totiž nakrútil jednu z pokladníčok, ktorá má na predlaktí vytetovaný hákový kríž. 


... a ešte "krásavica nacistka" z diaľky...


Vedenie Kauflandu zatiaľ prípad nekomentovalo. Muž s prezývkou Kybele predavačku stretol v pobočke obchodu v pražskej ulici U Plynárne. Okrem hákového kríža mala žena na paži vytetované aj ďalšie motívy odkazujúce sa na nacistické Nemecko - muža so vztýčenou pravicou a tiež bránu, ktorá pripomína vjazd do koncentračného tábora. 
"Mne sa to nepáčilo, a tak som jej hneď niečo povedal. Chcel som to riešiť, ale ona robila, že ako o nič nejde, "uviedol pre eXtra.cz autor videa. 
Niektorí používatelia na sociálnych sieťach video ironicky komentujú aj vzhľadom k názvu ulice, v ktorej pokladníčka predáva, prípadne odkazujú na slogan obchodu: "Z lásky k Česku". 


Vedenie Kauflandu sa ku kauze zatiaľ nevyjadrilo. Na otázku info.cz hovorca Michael Šperl odpovedal, že o prípade zatiaľ nevie. Vyjadrí sa k nemu zajtra po návrate zo služobnej cesty.

V súčastnosti už daná pokladníčka v Kauflande nepracuje, ale aj tak ostáva otázka, prečo ju vôbec zamestnali, keď viditeľne prejavovala svojím tetovaním sympatie k fašizmu.... 

Iveta Kmeťová
zdroj: info.cz

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Kotlebovci nezvládajú protesty Rómov na východe Slovenska

Počas mítingu Kotlebovcov na východe protestovali stovky Rómov. Protesty Rómov začali v Sečovciach, cez Sabinov a vyvrcholili v Košiciach. Tieto protesty sú spájané so stranou PS/Spolu a Trubanom, a tak trošku ako keby sa zabudlo na našich politických aktivistov, ktorí pomohli k tomu, aby sa Rómovia zobudili a povedali jasne STOP fašizmu. Viktor Valík, Ivan Hriczko, Roman Suchý, alebo podnikateľ Emilio Gujda, či Džemal Kodrazi. Toto sú výrazne mená predstaviteľov rómskej politickej scény na východe Slovenska a na týchto ľudí by sa tiež nemalo zabudnúť.

Kotlebovci nerátali s tým, že sa my Rómovia dokážeme cez sociálne siete zmobilizovať, a tak čo im vlastne ostalo, ako obviniť Trubana za PS/Spolu, že protestujúcich zvážali do Košíc autobusmi a dostali za to, že budú stáť na námestí, 15€. Čo je samozrejme hlúposť, pretože ani Truban za PS/spolu a ani napríklad Hlina za KDH si kupovať protestujúcich nepotrebujú a naši politickí predstavitelia, ako Viktor Valík za stranu STS zase nedisponu…

Slovenskom sa rozhoreli protesty proti fašizmu a média mlčia

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Doposiaľ najväčší protest proti fašizmu sa vo štvrtok popoludní uskutočnil v Košiciach.
Najviac však o protestoch informujú rómske portáli na sociálnej sieti, naše média ako televízia Joj, Markíza a ďalšie média viac menej mlčia. Je veľmi smutné, že dokážu  Slovenské média v rýchlosti 10-1 priniesť negatívne spravy o Rómoch, ale to že ľudia a hlavne Rómovia povstali proti rasizmu neinformujú vôbec, alebo len okrajovo... 
Sú to spojené nádoby, všetko ako konáme v našej spoločnosti ma vplyv na nás všetkých... To že, fašistická strana ĽSNS Mariána Kotlebu sa teší výborným predvolebným preferenciám, môže nečinnosť politikov, súdov, prokuratúry, ktorí nechali fašizmu narásť do obludných rozmerov a ten sa môže nakoniec stať aj pre benevolentných sudcov a politikov osudným. Netreba totiž zabudnúť, že podobne začínal aj Hitler....  
Posledný protest bol  Piatok vo Fiľakove, kde ľudia kričali aby Kotelba a Mazurek išiel domov... "…