Preskočiť na hlavný obsah

Máte strach, že ostanete bez partnera? Ešte stále máte možnosť vyskúšať online zoznamku


Súčasné vzťahy sú povrchné, prchavé. Dosvedčuje to aj stúpajúce percento rozvedených párov a slobodných mamičiek.

Ak ste už dlhšiu dobu bez partnera a strácate nádej, že sa vám niekedy podarí nájsť vhodného partnera, s ktorým si zariadite spoločnú domácnosť a založíte rodinu, vyskúšajte dôveryhodnú zoznamku, na ktorej máte šancu stretnúť spriaznenú dušu. Zoznamka Topky.Singles k týmto zoznamkám jednoznačne patrí.

Prečo si vybrať práve  zoznamku Topky.Singles?

Vyberať by ste si ju mali najmä preto, lebo sa tu denne sústreďuje až 30 000 ľudí. Táto online zoznamka má množstvo tematických „podzoznamiek“, z ktorých si vyberiete tú, ktorá vám najviac vyhovuje. Ak ste napríklad silne veriaci, môžete si vybrať kresťanskú zoznamku. Ak ste rozvedení a hľadáte podobného partnera s rovnakým osudom, môžete sa registrovať do zoznamky pre rozvedených. Zoznamku Topky.Singles sa oplatí vyberať najmä kvôli väčšiemu výberu tematických zoznamiek.

Aké ďalšie zoznamky majú v ponuke?

Okrem kresťanskej zoznamky a zoznamky pre rozvedených nájdete v ponuke aj zoznamku pre pohodových ľudí, zoznamku pre osamelých rodičov, zoznamku pre starších ako 40 rokov a seniorov, erotickú zoznamku, zoznamku pre bacuľky a mackov, zoznamku pre športujúcich a dokonca aj zoznamku pre zdravotne postihnutých.

Vhodné pre tých, ktorí majú strach zo zoznamovania

Ak máte strach zo zoznamovania, mali by ste vyskúšať chatovanie cez online zoznamku. S osobou budete komunikovať výlučne len cez správy a len na vás bude záležať, kedy si s danou osobou dohodnete stretnutie. V prípade potreby môžete využiť špeciálne nástroje na nadviazanie a rozprúdenie rozhovoru, ktoré poskytuje každá tematická zoznamka od Topky.Singles.

Na internetovej stránke tejto zoznamky si môžete prečítať aj magazín pre nezadaných, kde sa venujú týmto témam:

  • Ako a kde sa zoznámiť?
  • Zaujímavosti a vzťahy
  • Prvé rande
  • Ako zbaliť ženu/ muža?
  • Život nezadaných

Ak nechcete ostať bez partnera/ partnerky, skúste sa registrovať na niektorú z tematických zoznamiek od Topky.Singles. 


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kto je vlastne Róm, ktorý sa vo videu priznáva, že bude voliť Kotlebu?!

V poslednom čase sa na sociálnej sieti objavili videa malého drobného mužíka v spoločnosti priaznivcov ĽSNS, ktorý odkazuje, že bude voliť Ľudovú stranu Naše Slovensko a hovorí aj o tom, že sa hanbí za asociálov, ktorí aj jemu robia hanbu. Ďalej odkazuje všetkým, aby na ĽSNS neútočili a zobudili sa.

Kto je muž z videa? 

Je to Miroslav Didiaš, skrachovanec, ktorý to nikam v živote nedotiahol, ako k metle a k lopate. V nedávnej minulosti sa snažil na seba upozorniť tým, že pár krát vystúpil v reality show "Čo na to Mojsejovci", v ktorej vystupoval ako ich obdivovateľ a na plné ústa hovoril o sebe, že je gay, má za sebou veľmi pestrý sexuálny život, a že sa za to nehanbí, ani za to, že je cigán. 
Je to človek, ktorý vie využiť každú možnosť ako na seba upozorniť. Predpokladám, že jeho riťka toho hodne aj zažila a jedno obdobie než zaparkoval pri metle a lopate, bola jeho riťka hlavným nástrojom obživy.  Škoda, že tej inteligencie sa mu moc nedostalo, ale ani šarmu, pretože ak by m…

Norbert Hmilansky: Idiot, herec, youtuber, zlodej, alebo onanista na "fejzbuku"?

Sociálne siete sú pre mnohých z nás doslova centrom života. Pomáhajú nám byť v kontakte s priateľmi a známymi, môžu byť nápomocné aj pri našej práci, sledujeme cez ne najnovšie správy. Vďaka sociálnym sietiam sa vieme rýchlo navzájom informovať, ale aj rozhnevať, či dokonca sa navzájom ovplyvniť. 

A teraz dovoľte, budem hovoriť, alebo skôr písať, sám za seba. S mojím názorom nemusíte a môžete súhlasiť, je to môj vlastný pohľad a nikomu ho nevnucujem. Mám 46 rokov a celý môj život robím, a žijem ako väčšina ľudí. Mne nikto nepostavil byt a nikto mi nič nedal zadarmo. Na všetko čo mám som si musel sám zarobiť. Keď nebudem pracovať, nebudem mať na lieky, nájom, či jedlo. 
Sloboda slova, či názoru je tu aj preto, že nám umožňuje nahlas si povedať svoj názor a  "fejzbuk" jeden z prostriedkov kde ten svoj názor môžeme povedať. To je aj prípad Norberta Hmilanského. 
Ja mu jeho názor neberiem, ale pýtam sa, kto mu dal právo hovoriť za všetkých Rómov? Ja som mu ten mandát, aby hovoril z…

Fašizmus nieje riešenie

Ako som išiel na východne Slovensko, po celom Slovensku boli vylepené billboardy Mariána Kotlebu a pred nedávnom Milana Mazureka s nápisom: Vyhodený z parlamentu pre názor. Dá sa tomu rozumieť... pocit krivdy, hrdinstva?  Pre tento názor včera vyšetrovateľ NAKA obvinil predsedu Smeru Roberta Fica z trestných činov hanobenia národa, rasy a presvedčenia, podnecovanie k násiliu. 


Rómska karta otvorená


Mazurek čelil obžalobe pre jeho hanlivé výroky na adresu rómskeho etnika, ktoré majú rasistický charakter, odvysielané v októbri 2016 v rádiu Frontinus. Ako poslanec Národnej rady SR vtedy napríklad povedal, že „150 miliónov eur sa použije iba na domy z týchto cigánskych osád, ľudí, ktorí pre náš národ, pre náš štátny rozpočet, pre našu kultúru neurobili nič, práve naopak, rozhodli sa žiť týmto asociálnym spôsobom života a vyciciavať náš sociálny systém“. Na základe právoplatného rozsudku Najvyššieho súdu SR prišiel v septembri o poslanecký mandát.

Fico na jeho odsúdenie za hanobenie národa, …