Preskočiť na hlavný obsah

Dôležité informácie pre tých, ktorí chcú začať podnikať

Nepodarilo sa vám nájsť dobrú prácu, v ktorej by ste si predstavili pracovať celý život, no napriek všetkému sa nevzdávate a dúfate, že sa budete mať dobre? Pozitívne myslenie sa vám časom vráti v podobe úspechu a splnenia sna, po ktorom ste tak dlho túžili.
Ak vám ale vadí pracovať pod niekým a viete, že ste výnimoční a radi tvoríte, čo tak skúsiť podnikať?


Ilustračné foto/Internet 


Pomoc firmy špecializujúcej sa na zakladanie spoločností

Skúsenosti so zakladaním nových spoločností pravdepodobne asi nemáte, ale nemáte sa čoho báť. Na Slovensku nájdete viaceré firmy, ktorých predmetom podnikania je práve zakladanie nových spoločností začínajúcim podnikateľom, ktorí sa v podnikateľskom sektore nevedia pohybovať a chcú si uľahčiť zdĺhavý proces zakladania firmy. Okrem kompletného vybavovania potrebných dokumentov vám poskytnú aj poradenstvo v prípade, že neviete aké predmety podnikania si vybrať. Pomôžu vám aj pri výbere riadiacej a vlastníckej štruktúry (s.r.o. alebo a.s.).
Založenie novej spoločnosti je komplikovaný proces vybavovania dokumentov a behania po úradoch. Ak sa na toto necítite, za vopred dohodnutý poplatok vám firma založí novú spoločnosť.
Ak sa napríklad rozhodnete pre založenie s.r.o., okrem poradenstva pri výbere predmetov podnikania a vypracovania potrebných dokumentov vám vybavia zápis do OR a na Daňový úrad (platenie daní z príjmu).

Virtuálne kancelárie vám ušetria peniaze

Ako začínajúci biznismen nepotrebujete veľké kancelárske priestory, ktorých nájom sa pohybuje v astronomických číslach. Pomôcť vám v tomto prípade môže lukratívna virtuálna kancelária priamo v Bratislave, ktorá vás mesačne vyjde len na pár desiatok eur a nemusíte sa na nej fyzicky nachádzať. Slúži hlavne ako registračné sídlo pre vašu firmu. V očiach klientely budete pôsobiť ako najlepší predajca. Veď kto by si nevybral firmu, ktorá má sídlo v hlavnom meste?
Ako grátis dostanete možnosť využívať zasadacie priestory na danej adrese v prípade, že budete potrebovať stretnutie s klientom. V cene máte aj preposielanie a preberanie prichádzajúcej pošty.

Úspech príde, len nie hneď

Ak chcete podnikať, choďte si za svojim snom. Na začiatok budete musieť nakúpiť kvalitnú kancelársku techniku vrátane značkových tonerov Canon, ale nebojte sa, časom sa váš biznis rozbehne a budete si môcť dovoliť rozširovanie firmy. Úspech nepríde hneď, ale časom. Ak si spravíte dôkladný prieskum trhu a vyniknete z davu, úspech mať zaručene budete.

Ak už ste rozhodnutí, že sa vrhnete do podnikania, prajeme vám veľa úspechov. Myslite na klientov, na ich potreby a nechoďte len za ziskom. Zákazníci to vycítia a uprednostnia konkurenciu.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Kotlebovci nezvládajú protesty Rómov na východe Slovenska

Počas mítingu Kotlebovcov na východe protestovali stovky Rómov. Protesty Rómov začali v Sečovciach, cez Sabinov a vyvrcholili v Košiciach. Tieto protesty sú spájané so stranou PS/Spolu a Trubanom, a tak trošku ako keby sa zabudlo na našich politických aktivistov, ktorí pomohli k tomu, aby sa Rómovia zobudili a povedali jasne STOP fašizmu. Viktor Valík, Ivan Hriczko, Roman Suchý, alebo podnikateľ Emilio Gujda, či Džemal Kodrazi. Toto sú výrazne mená predstaviteľov rómskej politickej scény na východe Slovenska a na týchto ľudí by sa tiež nemalo zabudnúť.

Kotlebovci nerátali s tým, že sa my Rómovia dokážeme cez sociálne siete zmobilizovať, a tak čo im vlastne ostalo, ako obviniť Trubana za PS/Spolu, že protestujúcich zvážali do Košíc autobusmi a dostali za to, že budú stáť na námestí, 15€. Čo je samozrejme hlúposť, pretože ani Truban za PS/spolu a ani napríklad Hlina za KDH si kupovať protestujúcich nepotrebujú a naši politickí predstavitelia, ako Viktor Valík za stranu STS zase nedisponu…

Slovenskom sa rozhoreli protesty proti fašizmu a média mlčia

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Doposiaľ najväčší protest proti fašizmu sa vo štvrtok popoludní uskutočnil v Košiciach.
Najviac však o protestoch informujú rómske portáli na sociálnej sieti, naše média ako televízia Joj, Markíza a ďalšie média viac menej mlčia. Je veľmi smutné, že dokážu  Slovenské média v rýchlosti 10-1 priniesť negatívne spravy o Rómoch, ale to že ľudia a hlavne Rómovia povstali proti rasizmu neinformujú vôbec, alebo len okrajovo... 
Sú to spojené nádoby, všetko ako konáme v našej spoločnosti ma vplyv na nás všetkých... To že, fašistická strana ĽSNS Mariána Kotlebu sa teší výborným predvolebným preferenciám, môže nečinnosť politikov, súdov, prokuratúry, ktorí nechali fašizmu narásť do obludných rozmerov a ten sa môže nakoniec stať aj pre benevolentných sudcov a politikov osudným. Netreba totiž zabudnúť, že podobne začínal aj Hitler....  
Posledný protest bol  Piatok vo Fiľakove, kde ľudia kričali aby Kotelba a Mazurek išiel domov... "…