Preskočiť na hlavný obsah

Translate

Dôležité informácie pre tých, ktorí chcú začať podnikať

Nepodarilo sa vám nájsť dobrú prácu, v ktorej by ste si predstavili pracovať celý život, no napriek všetkému sa nevzdávate a dúfate, že sa budete mať dobre? Pozitívne myslenie sa vám časom vráti v podobe úspechu a splnenia sna, po ktorom ste tak dlho túžili.
Ak vám ale vadí pracovať pod niekým a viete, že ste výnimoční a radi tvoríte, čo tak skúsiť podnikať?


Ilustračné foto/Internet 


Pomoc firmy špecializujúcej sa na zakladanie spoločností

Skúsenosti so zakladaním nových spoločností pravdepodobne asi nemáte, ale nemáte sa čoho báť. Na Slovensku nájdete viaceré firmy, ktorých predmetom podnikania je práve zakladanie nových spoločností začínajúcim podnikateľom, ktorí sa v podnikateľskom sektore nevedia pohybovať a chcú si uľahčiť zdĺhavý proces zakladania firmy. Okrem kompletného vybavovania potrebných dokumentov vám poskytnú aj poradenstvo v prípade, že neviete aké predmety podnikania si vybrať. Pomôžu vám aj pri výbere riadiacej a vlastníckej štruktúry (s.r.o. alebo a.s.).
Založenie novej spoločnosti je komplikovaný proces vybavovania dokumentov a behania po úradoch. Ak sa na toto necítite, za vopred dohodnutý poplatok vám firma založí novú spoločnosť.
Ak sa napríklad rozhodnete pre založenie s.r.o., okrem poradenstva pri výbere predmetov podnikania a vypracovania potrebných dokumentov vám vybavia zápis do OR a na Daňový úrad (platenie daní z príjmu).

Virtuálne kancelárie vám ušetria peniaze

Ako začínajúci biznismen nepotrebujete veľké kancelárske priestory, ktorých nájom sa pohybuje v astronomických číslach. Pomôcť vám v tomto prípade môže lukratívna virtuálna kancelária priamo v Bratislave, ktorá vás mesačne vyjde len na pár desiatok eur a nemusíte sa na nej fyzicky nachádzať. Slúži hlavne ako registračné sídlo pre vašu firmu. V očiach klientely budete pôsobiť ako najlepší predajca. Veď kto by si nevybral firmu, ktorá má sídlo v hlavnom meste?
Ako grátis dostanete možnosť využívať zasadacie priestory na danej adrese v prípade, že budete potrebovať stretnutie s klientom. V cene máte aj preposielanie a preberanie prichádzajúcej pošty.

Úspech príde, len nie hneď

Ak chcete podnikať, choďte si za svojim snom. Na začiatok budete musieť nakúpiť kvalitnú kancelársku techniku vrátane značkových tonerov Canon, ale nebojte sa, časom sa váš biznis rozbehne a budete si môcť dovoliť rozširovanie firmy. Úspech nepríde hneď, ale časom. Ak si spravíte dôkladný prieskum trhu a vyniknete z davu, úspech mať zaručene budete.

Ak už ste rozhodnutí, že sa vrhnete do podnikania, prajeme vám veľa úspechov. Myslite na klientov, na ich potreby a nechoďte len za ziskom. Zákazníci to vycítia a uprednostnia konkurenciu.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Sheffield: Bitka Rómov si vyžiadal troch hospitalizovaných

Situácia s nezvládnuteľnými Rómami zo Slovenska je obzvlášť neznesiteľná v štvrti Page Hall anglického mesta Sheffield. Takto som písali o Sheffielde v roku 2018 na stránke môjho blogu Redakcie R1. A zdá sa, že sa nič za tie dva roky v tomto meste nezmenilo. 25 Júla v sobotu vo štvrti Page Hall sa strhla bitka dvoch znepriatelených rodín, lietali stoličky, tyče, nadávky a krik sa ozýval celou štvrťou. Zasahovali záchranári a Polícia ktorá do neskorej noci celú štvrť aj monitorovala. Prečo sa bitka strhla nieje celkom známe, sú rôzne teórie a verzie ale nie sú potvrdené.... Udajne malo isť o bicykel s ktorým sa hrali deti, a iná verzia zase hovorí, že to bol stred medzi rómami zo Slovenska a z Rumunska.  Spôsobom akým sa však bitka odohrala je aj vecou vyšetrovania polície....  
Hoci mnohí z Rómov, ktorí prišli za lepším životom do Británie sa normálne zaradili do miestnej komunity, našli si prácu a deti poslali do škôl, veľká časť prišelcov zo segregovaných osád východného Slovenska te…

Rómovia si nevedia predstaviť, že by mali svoj vlastný štát...

Okrem kontaktov je sociálna sieť dobrá aj na bleskový prieskum. Už dlhšie bez toho aby si to niekto všimol, až možno na pár jednotlivcov, mapujem na mojom "fejzbuku" náladu nás Rómov. Samozrejme, že naša nálada sa odzrkadľuje aj podľa doby v akej teraz žijeme. A možno aj práve táto doba, kedy všetci bez rozdielu musíme vynaložiť viac úsilia na prežitie, ako by Rómov prebudila zo sna, jeden za všetkých a všetci za jedného.Pretože jeden za všetkých a všetci za jedného, alebo inak povedané spoločne za prospech nás všetkých už neplatí. V rómsku štátnosť ktorý by sme spoločným úsilím vybudovali neverí väčšina Rómov.
Pri otázke: Viete si predstaviť, že by sme mali Rómsky štát? sa Rómovia viac menej vyjadrovali záporne. Neveria, že by spoločne dokázali vôbec niečo také ako Rómsky štát vytvoriť. Ako sa mnohí sami vyjadrili, chýbajú nám vzdelaný ľudia, či sami medzi sebou sa dokážeme deliť na lepších a horších, sami sa kastujeme, a to by prinieslo veľké nezhody a napätie. A potom t…

Rómske noviny kričia "Kmeťo klameš" ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa povedať, svoju históriu blogovania. Vďaka tomu som spoznal úžasnú ženu a dušu týchto novín. Pani Daniela Hivešová Šilanová, bola prvou dámou rómskej žurnalistiky, a aj vďaka nej poznáme dnes zvučné mená rómskej žurnalistiky. Nebudem tu všetky mená vypisovať, aby som sa náhodou niekoho nedotkol, že som ho opomenul. A aj preto ma mrzí v akom stave Rómske noviny/ Romano Nevo ľil/ sú, a že tí ktorí by mali pamiatku pani Šilanovej chrániť, a tým chrániť aj podstatu Rómskych novín a ich zachovanie, si z toho urobili len svoj biznis...

Dlhodobo som sa snažil o kontakt z Romanom Čonkom, ktorý zato v akom stave Rómske noviny sú nesie plnú zodpovednosť, pretože po smrti pani Šilanovej, to bol práve on, ktorý celú redakciu prebral, a teda sa od neho čakalo, že tieto noviny povedie minimálne tak ako pani Šilanová. Kontaktoval som ho aj keď som mal cestu do Koš…