Preskočiť na hlavný obsah

Jediné miesto, kde si počas jesene dokonale oddýchnete a prídete na iné myšlienky

Krátke dni, neustále dážď, ranné hmly, nízke denné a nočné teploty – aj takto by sme mohli charakterizovať prebiehajúce ročné obdobie, ktoré niektorí milujú, iní naopak nenávidia. V tomto ročnom období, ktoré je, klesá naša produktivita v práci a začíname si uvedomovať, že si potrebujeme oddýchnuť od všetkých starostí a povinností.
Jediné miesto, kde dokážete vypnúť a prísť na iné myšlienky práve v tomto ročnom období, nie je destinácia pri mori, ale pobyt v slovenských kúpeľoch.

Ilustračne foto/ internet 


Zajednajte si kúpeľný pobyt

Okúpať sa na vodných jazerách v prírode sa budete môcť až nasledujúce leto. Teraz na jeseň a cez zimu vám odporúčame rezerváciu kúpeľných pobytov vo vybraných slovenských kúpeľoch ponúkajúcich množstvo zaujímavých procedúr vrátane masáží a saunovania. Slovensko má v ponuke množstvo zaujímavých kúpeľných miest špecializujúcich sa na rôzne civilizačné choroby. Viaceré kúpele ponúkajú víkendové pobyty pre zamilované páry, ale aj relaxačné wellness pobyty.
Vyberte si kúpele a zarezervujte si kúpeľný pobyt čím skôr. Termíny sa rýchlo míňajú a TOP sezóna (Vianoce a Silvester) bývajú rýchlo vypredané.

Procedúra, ktorá rozhýbe vaše unavené svalstvo

S príchodom jesene cítime, že naše telo je s pokročilejším dátumom unavenejšie. Okrem „teplých“ procedúr nazývaných aj termoterapia je dobré vyskúšať vodoliečbu. Súčasťou nášho tela je voda a voda nám pomáha rozhýbať unavené svalstvo. Vodoliečebné procedúry vyhľadávajú najmä ľudia, ktorí majú problémy s pohybovým aparátom, resp. podstúpili operačný zákrok pohybového aparáta.
Vyhľadávajú ho aj ľudia, ktorí majú unavené svalstvo a potrebujú ho zregenerovať.
Do vodoliečby zaraďujeme tieto procedúry – rašelinový kúpeľ, aromaterapiu, bahenný, bylinný, smaragdový, zafírový, ale aj minerálny kúpeľ.

Príjemné posedenie v kaviarni a bohatý kultúrny program

Okrem kvalitných procedúr, ktoré si sami vyberiete, môžete zažiť množstvo zaujímavých zážitkov. Spoznáte nových ľudí, zúčastníte sa bohatého kultúrneho programu, ktorý už neodmysliteľne patrí do našich kúpeľov a hlavne vychutnáte si príjemné posedenie na terase pod markízou počas slnečných dní. Väčšina slovenských kúpeľov je vsadená v krásnom prostredí s prekrásnymi lesmi a významnými vodnými tokmi. Okrem bohatých kultúrnych programov vás čaká aj krásna príroda.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci nezvládajú protesty Rómov na východe Slovenska

Počas mítingu Kotlebovcov na východe protestovali stovky Rómov. Protesty Rómov začali v Sečovciach, cez Sabinov a vyvrcholili v Košiciach. Tieto protesty sú spájané so stranou PS/Spolu a Trubanom, a tak trošku ako keby sa zabudlo na našich politických aktivistov, ktorí pomohli k tomu, aby sa Rómovia zobudili a povedali jasne STOP fašizmu. Viktor Valík, Ivan Hriczko, Roman Suchý, alebo podnikateľ Emilio Gujda, či Džemal Kodrazi. Toto sú výrazne mená predstaviteľov rómskej politickej scény na východe Slovenska a na týchto ľudí by sa tiež nemalo zabudnúť.

Kotlebovci nerátali s tým, že sa my Rómovia dokážeme cez sociálne siete zmobilizovať, a tak čo im vlastne ostalo, ako obviniť Trubana za PS/Spolu, že protestujúcich zvážali do Košíc autobusmi a dostali za to, že budú stáť na námestí, 15€. Čo je samozrejme hlúposť, pretože ani Truban za PS/spolu a ani napríklad Hlina za KDH si kupovať protestujúcich nepotrebujú a naši politickí predstavitelia, ako Viktor Valík za stranu STS zase nedisponu…

Ivan Hriczko: Prečo som sa rozhodol odstúpiť z kandidatúry strany Vlasť

"Do parlamentných volieb som vstupoval s čistými úmyslami. Mojou ambíciou bolo, aby Rómovia na Slovensku mali svoje zastúpenie v parlamente. Chcel som stáť na strane pravdy a pomáhať občanom v mnohých dôležitých oblastiach nášho života, upozorniť na problémy nás Rómov. Od začiatku som hovoril, že sa zachovám zodpovedne, a nikdy som toto vyhlásenie nemusel korigovať. Dal som svoje slovo ľuďom, ktorí mi verili a ich dôveru som nechcel nikdy sklamať. Urobil som maximum pre tieto parlamentné voľby a bol som ochotný urobiť všetko, aby som Rómov do parlamentu dostal. pretože moje predstavy o riešení rómskej problematiky a postavení rómskej menšiny na Slovensku sú očividne rozdielne so stranou Vlasť. Rozhodol som sa odstúpiť z kandidatúry. Chcem sa poďakovať za podporu všetkým priaznivcom a podporovateľom. V prvom rade svojej manželke a môjmu synovi. Vyjadrujem nahlas, verejne a jednoznačne, že nesúhlasím aby mňa a vás označovali za parazita tejto spoločnosti, nechcem aby nás označovali…

Kto je vlastne Róm, ktorý sa vo videu priznáva, že bude voliť Kotlebu?!

V poslednom čase sa na sociálnej sieti objavili videa malého drobného mužíka v spoločnosti priaznivcov ĽSNS, ktorý odkazuje, že bude voliť Ľudovú stranu Naše Slovensko a hovorí aj o tom, že sa hanbí za asociálov, ktorí aj jemu robia hanbu. Ďalej odkazuje všetkým, aby na ĽSNS neútočili a zobudili sa.

Kto je muž z videa? 

Je to Miroslav Didiaš, skrachovanec, ktorý to nikam v živote nedotiahol, ako k metle a k lopate. V nedávnej minulosti sa snažil na seba upozorniť tým, že pár krát vystúpil v reality show "Čo na to Mojsejovci", v ktorej vystupoval ako ich obdivovateľ a na plné ústa hovoril o sebe, že je gay, má za sebou veľmi pestrý sexuálny život, a že sa za to nehanbí, ani za to, že je cigán. 
Je to človek, ktorý vie využiť každú možnosť ako na seba upozorniť. Predpokladám, že jeho riťka toho hodne aj zažila a jedno obdobie než zaparkoval pri metle a lopate, bola jeho riťka hlavným nástrojom obživy.  Škoda, že tej inteligencie sa mu moc nedostalo, ale ani šarmu, pretože ak by m…