Preskočiť na hlavný obsah

Translate

Kvalitná výbava pre všetkých zamestnancov rozhoduje o vašom úspechu

Každý jeden podnikateľský subjekt je zo zákona povinný zabezpečiť všetkým svojim zamestnancom dobré podmienky na prácu, no zamyslime sa, koľkí z nich to tak aj naozaj robia a nesnažia sa oklamať kompetentné úrady?

Ak ale patríte k podnikateľskej elite, veľmi dobre si uvedomujete, že úspech vaša firma nedosiahne, ak podceníte nákup kvalitnej výbavy pre všetkých zamestnancov, vrátane strojov a pracovného oblečenia.


Ilustračné foto internet Školenia BOZP

Aby vaše podnikanie aj naďalej prosperovalo, zdravie svojich zamestnancov a bezpečnosť vašich podnikateľských aktivít musíte chrániť tak, že pre všetkých svojich zamestnancov zabezpečíte školenie BOZP. Niekedy stačí len pár sekúnd a situácia môže dopadnúť katastrofálne. Keď pre všetkých svojich zamestnancov zabezpečíte toto zo zákona povinné školenie, nemusíte sa báť, že by sa práve na vašom pracovisku stal pracovný úraz, ktorý, povedzme si úprimne, môže poškodiť dobrému menu vašej firmy.

Pracovná obuv

Ako majiteľovi a konateľovi spoločnosti by vám malo záležať, aby vaši zamestnanci vo firme mali kvalitnú obuv. Najmä tí pracujúci na rizikových pracoviskách a všeobecne vo výrobných halách by mali mať tú najkvalitnejšiu pracovnú obuv, ktorá by mala chrániť chodidlá zamestnanca pred nebezpečnými tekutými, ale aj tuhými skupenstvami používanými vo výrobných halách.
Obuv musí byť jednoznačne vyrobená z kvalitnej látky, ktorá zabezpečuje prirodzenú cirkuláciu vzduchu a poskytne komfort na dlhé hodiny. Pracovná obuv by mala byť samozrejme aj protišmyková.

Montérky

Krátke, dlhé, monterkové kombinézy, montérkové blúzy – aj toto musíte zabezpečiť každému jednému zamestnancovi presne podľa jeho mier. Najskôr je potrebné pomerať všetkých zamestnancov a potom buď si dať ušiť presne na mieru, alebo sa poobzerať po obchodoch, ktoré sa zaoberajú predajom pracovných odevov vrátane montérok.
Kúpte tie najlepšie pracovné montérky od overených predajcov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s predajom pracovných odevov.

Ak sa rozhodnete zainvestovať do kvalitnej výbavy pre všetkých zamestnancov, zaručíme vám, že noví zamestnanci sa k vám budú len hrnúť. Veď kto by nechcel pracovať vo firme, ktorá sa o zamestnancov stará a vyberá im kvalitné pracovné odevy?

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rómovia si nevedia predstaviť, že by mali svoj vlastný štát...

Okrem kontaktov je sociálna sieť dobrá aj na bleskový prieskum. Už dlhšie bez toho aby si to niekto všimol, až možno na pár jednotlivcov, mapujem na mojom "fejzbuku" náladu nás Rómov. Samozrejme, že naša nálada sa odzrkadľuje aj podľa doby v akej teraz žijeme. A možno aj práve táto doba, kedy všetci bez rozdielu musíme vynaložiť viac úsilia na prežitie, ako by Rómov prebudila zo sna, jeden za všetkých a všetci za jedného.Pretože jeden za všetkých a všetci za jedného, alebo inak povedané spoločne za prospech nás všetkých už neplatí. V rómsku štátnosť ktorý by sme spoločným úsilím vybudovali neverí väčšina Rómov.
Pri otázke: Viete si predstaviť, že by sme mali Rómsky štát? sa Rómovia viac menej vyjadrovali záporne. Neveria, že by spoločne dokázali vôbec niečo také ako Rómsky štát vytvoriť. Ako sa mnohí sami vyjadrili, chýbajú nám vzdelaný ľudia, či sami medzi sebou sa dokážeme deliť na lepších a horších, sami sa kastujeme, a to by prinieslo veľké nezhody a napätie. A potom t…

Rómovia prehovorili o svojích zážitkov s predsudkami a rasizmom na vlastnej koži

Byť Róm a žiť na Slovensku, by jedinec mohol povedať, že nie je to žiadna výhra...Či sa to niekomu páči alebo nie, Rómovia už od útleho detstva sa stretávajú z rôznymi druhmi prejavu predsudkov či priameho rasizmu. Niet sa preto čo diviť, že priepasť porozumenia medzi rómskou a nerómskou populáciou sa prehlbuje, a nedôvera je na oboch stranách bariéry.   

Je predsa nemysliteľné, už aby Rómske deti sa stretávali v škole zo segregáciou, kedy škola zámerne vytvorí triedu len pre rómskych žiakov.  Je nemysliteľné, že sa Rómske deti stretávajú s pokrikmi, vy špinavé cigánčatá, smradľavý potkany, či negri... Rómske dieťa je už takto donútené si uvedomiť, že existuje svet "bielych" a jeho, teda "čiernych" Už deti medzi sebou dokážu byť veľmi zlé, a tak často krát rómsky chlapec či dievča je vyštvaní z kolektívu, či dokonca mu jeho spolužiaci povedia, s tebou sa sa hrať nebudeme, pretože si cigáň!

Rasizmus a predsudky v praxi  

- viac ako 80% Slovákov i Čechov by bolo prot…

Neslávne slávny "krutý" exekútor si vymáha peniaze od buka do buka, ako sa mu zachce... Robí to roky a nikto voči nemu nezakročí. Prečo??!

Polícia vyšetruje, či exekútor Rudolf Krutý neprekročil svoje právomoci a nezneužil právomoc verejného činiteľa.

Telefonáty z jeho čísel, resp. automat z exekútorskej kancelárie Rudolfa Krutého, otravuje ľuďom niekoľkokrát dennodenne život, aj keď napr. svoj dlh už máte dávno splatený.

To je aj prípad pani Jany. Približne v polovici februára tohto roku pani Jane začal niekto vyvolávať z neznámych čísel. Na niektoré nestačila zareagovať a nedvihla ich. V iných jej zas automat z exekútorskej kancelárie Rudolfa Krutého oznamoval, že má uhradiť exekúciu.

Keďže si bola vedomá toho, že žiadne dlžoby nikdy nemala a vždy všetko uhradila, tak tomu nevenovala pozornosť. Telefonáty od Krutého ale neprestávali.

„Neustále ma vyzývali k zaplateniu. Nikdy v živote som neprišla do styku s exekútormi, pretože vždy všetko platím načas. Na tomto si dávam záležať. Preto ma to najskôr začalo urážať, potom ma to začalo otravovať a postupom času som telefonáty začala vnímať ako hrubý nátlak,“ vysvetľuje Jana.

P…