Marián Kotleba kandiduje na prezidenta Slovenskej republiky

A je to tu. Čo najsmutnejšie sa môže stať ako keď o kreslo prezidenta Slovenskej republiky kandiduje Marián Kotleba. Fašista, ktorého minulosť sa spája so Slovenskou pospolitosťou, ktorá mala polovojenský charakter a v ktorej sa hajlovalo, vykrikovalo na stráž a členovia tejto strany sa verejne hlásili k odkazu fašistického Slovenka v rokoch 1939-1945.


Foto/ Internet 

Redakcia R1 roky dozadu na túto možnosť upozorňovala, vtedy sme boli pre mnohých Rómov na posmech, dnes je to už realita. Na druhý rok tu máme parlamentné voľby, a Fico je ochotný urobiť všetko aby dokázal zostaviť vládu aj za pomoci fašistickej strany Mariána Kotlebu.  Foto/ Internet 

Marian Kotleba kandiduje za prezidenta, v Národnej rade v stredu odovzdal zhruba 27-tisíc podpisov od svojich podporovateľov.
Bývalý banskobystrický župan (2013 – 2017) má 41 rokov, za prezidenta doteraz pre nízky vek kandidovať nemohol. Generálny prokurátor Jaromír Čižnár podal ešte v máji 2017 návrh na rozpustenie subjektu Kotleba Ľudová strana naše Slovensko (ĽSNS), pretože strana sa pokúša o odstránenie súčasného demokratického systému na Slovensku. Najvyšší súd o Čižnárovom návrhu stále nerozhodol.Jozef Kmeťo 


Komentáre

 1. predvádzate je nie len obyčajný bežný hyenizmus, ale to vám garantujem, že vaše činy budete trpko oplakávať a aj keď sa tvárite ako ateisti toto majte na pamäti že nikto sa nedostane ďalej pokiaľ neodčiní všetko do posledného haliera a to láskou a prácou pre dobro pre spoločnosť. To čo teraz brzdíte.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Presstitúti ako vrchol odpadu spoločnosti zas perlia.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Som si istý, že tento blábol nikto rozumný nevezme vážne.
  Je síce fakt, že Kotleba nepodporuje bezhlavé rozdávanie sociálny dávok, na ktoré si jedna minorita zvykla, ale určite je menší rasista, ako liberáli, ktorí majú myšlienky o vybíjaní klina klinom. Ale to sú témy, ktoré túto minoritu nezaujímajú.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Kotleba je luzersky rasisticky fasista, ktory jedneho dna skonci vo vezeni, kam patri. A spolu s nim tam budu sediet aj ostatne nacisticke srakory, ako Svec a spol. Bodka. Nic viac, nic menej.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Zdravým vás veľa Rómov ho volilo a bola to naša vína treba si uvedomiť histórii toho človeka ako ten človek mohol učiť deti!

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Prečo toľko Pochybností okolo Koronavírusu!?

Smrteľné pandémie útočia na ľudstvo každých 100 rokov!

Neslávne slávny "krutý" exekútor si vymáha peniaze od buka do buka, ako sa mu zachce... Robí to roky a nikto voči nemu nezakročí. Prečo??!