Preskočiť na hlavný obsah

Máte záujem získať dobrú prácu? Ak áno, skúste sa presťahovať do Bratislavy


Napriek tomu, že viaceré prieskumy naznačujú klesajúcu nezamestnanosť, viacerí ľudia trú biedu a majú problém sa zamestnať. Problémy im spôsobujú nielen nedostatočné skúsenosti s danou pracovnou pozíciou, ale aj veľká vzdialenosť, ktorú by museli prekonávať každý deň cestou do nového zamestnania.

Ak ale máte záujem získať dobrú prácu, skúste ju hľadať tam, kde je jej dosť – v Bratislave. Najskôr si však budete musieť vybaviť prechodný pobyt.


Foto/ mojpobox 

Vybavenie prechodného pobytu

Zo zákona je dané, že ak sa nebudete nachádzať na mieste svojho trvalého pobytu viac ako 90 dní, ste povinný hlásiť si prechodný pobyt na príslušných úradoch. Ak vám ho nájomca bytu nebude chcieť ponúknuť, spoľahnite sa na mojpobox.sk, ktorý takým, ako ste vy, poskytne prechodný pobyt. Stačí, prenajmete adresu prechodného pobytu u nich a nemusíte si robiť starosti okolo vybavovania prechodného pobytu.

Ak ale plánujete dlhodobo žiť v Bratislave, potrebujete mať trvalý pobyt.

Trvalý pobyt od MojPobox

MojPobox vám okrem prenájmu adresy prechodného pobytu ponúka možnosť prenajať si aj adresu na trvalý pobyt. Ponúkajú trvalý pobyt v Bratislave, konkrétne v bratislavskej mestskej časti Rača. Okrem trvalého pobytu počítajte aj s email a sms notifikáciou o prijatej pošte, označenou poštovou schránkou, skenovaním prijatej pošty na požiadanie, online evidenciu doručenej pošty a odfotenie každej prijatej zásielky.

Ak chcete trvalý pobyt v lukratívnej časti Bratislavy, neváhajte osloviť MojPobox.

Ak chcete dobré zamestnanie, hľadajte ho v Bratislave. Práve tam sa sústredí najviac zaujímavých firiem a tým aj pracovných ponúk, ktoré vám zmenia život k lepšiemu a otvoria vám brány do lepších firiem a na lepšie pracovné pozície.

Na začiatok vyskúšajte podnájom. Uvidíte, ako sa vám bude v hlavnom meste páčiť a či sa v ňom budete chcieť usadiť. Hľadanie podnájmu bude na začiatok finančne úspornejšie. Ceny bytov sú v Bratislave vysoké a ak ešte nemáte stále miesto v Bratislave, nezadlžujte sa zbytočne.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Z Číny Koronavírus sa dostal pravdepodobne už do Európy. Situácia je vážna

Koronavírus v Európe? Už to nie je len problém juhovýchodnej Ázie a USA. V ruskom Petrohrade v stredu pre podozrenie z nákazy hospitalizovali dve osoby, ktoré krátko predtým prileteli z Číny, a na niektorých letiskách v Európe zavádzajú hygienické opatrenia.

Ochorenie sa rozšírilo aj do iných oblastí Číny. Prípady ochorení hlásili aj Thajsko, Japonsko, Južná Kórea, Taiwan a USA,“ hovorí Daša Račková z Úradu verejného zdravotníctva SR.

Slovenské orgány zatiaľ nevidia dôvod na kontrolu cestujúcich. Pripravili však určité preventívne kroky a hlavne upozorňujú cestovateľov, čo robiť v rizikových lokalitách či po návrate na Slovensko. Nádcha, kašeľ, bolesť hrdla, vysoká teplota - spočiatku to vyzerá ako bežné ochorenie dýchacích ciest. Lenže nový koronavírus nie je žiadna chrípka. Stačí, že v dýchacej sústave napadne jednu z buniek, tá potom praskne a vírus sa môže šíriť ďalej. Keď sa dostane do pľúc, spôsobí opuch alebo zápal a vtedy už ide o život. Ochorenie má podobný priebeh ako vírusy S…

Slovenskom sa rozhoreli protesty proti fašizmu a média mlčia

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Doposiaľ najväčší protest proti fašizmu sa vo štvrtok popoludní uskutočnil v Košiciach.
Najviac však o protestoch informujú rómske portáli na sociálnej sieti, naše média ako televízia Joj, Markíza a ďalšie média viac menej mlčia. Je veľmi smutné, že dokážu  Slovenské média v rýchlosti 10-1 priniesť negatívne spravy o Rómoch, ale to že ľudia a hlavne Rómovia povstali proti rasizmu neinformujú vôbec, alebo len okrajovo... 
Sú to spojené nádoby, všetko ako konáme v našej spoločnosti ma vplyv na nás všetkých... To že, fašistická strana ĽSNS Mariána Kotlebu sa teší výborným predvolebným preferenciám, môže nečinnosť politikov, súdov, prokuratúry, ktorí nechali fašizmu narásť do obludných rozmerov a ten sa môže nakoniec stať aj pre benevolentných sudcov a politikov osudným. Netreba totiž zabudnúť, že podobne začínal aj Hitler....  
Posledný protest bol  Piatok vo Fiľakove, kde ľudia kričali aby Kotelba a Mazurek išiel domov... "…