Preskočiť na hlavný obsah

Policajné pátranie po 17 mesačnej Márii Tudorike, ktorú uniesol zlodej aút

Maria Tudorika, 17 mesačné unesené dievčatko.../foto: ES./


Polícia hľadá 17-mesačné dievčatko, ktorá bola unesená mužom, keď ukradol otcovo auto, vyjadrila sa Scotland Yard.

Otec sa stretol s cudzincom v Manor Parku vo východnom Londýne, krátko pred 15.40 v nedeľu 6.12018, s cieľom predať Audi A5.

Ale podozrivý vyskočil do vozidla a odišiel z Nine Acres Close s dievčaťom menom Maria Tudorica, ktorá sedela na prednom sedadle spolujazdca, povedali dôstojníci.

Čierny automobil - registračné číslo FY58UAZ - bol nájdený opustený v blízkosti Hatherway Crescent bez dieťaťa.

Učiteľ, ktorý navštívil rodičov Márie Tudoriky povedal, že rodina uneseného dievčatka bola rozrušená a zúfalá, keď sa dozvedeli, že auto bolo nájdené bez Márie.

25-ročná Nazneen Saleh bola šokovaná pri čítaní správ o udalostiach, ktoré sa odohrali na ulici, keď šla von a hovorila so strýkom dievčaťa a ženou, o ktorej sa domnieva, že je jej babičkou.

"Hovorila som so strýkom dieťaťa, vysvetľoval mi situáciu a nevedel ešte, že našli auto opustené, bez dievčatka", povedala pani Saleh tlačovej asociácii.

"Myslím, že babička dieťaťa bola tam a bola veľmi zúfalá." "Nemôžem uveriť, že našli auto, ale nie dieťa", povedala...

"Je to úplne zničujúce, som šokovaná a som učiteľka, takže sa cítim naštvaná," ​​dodala pani Saleh.

Scéna v Nine Acres Close, Newham, východný Londýn, keď polícia hľadala Máriu /foto: ES./

Mária, ktorá pôvodne pochádza z Rumunska, žije na tej istej ulici, kde spomínaná pani učiteľka a že mala v čase, keď bola unesená, na sebe oblečený biele tričko a  červené nohavice.

Detektívi Scotland Yardu povedali, že človek, ktorý ukradol auto aj s dievčatkom, je bol malý ázijský muž, ktorý bol oblečený do čierneho oblečenia.

Ktokoľvek s akýmikoľvek informáciami by mal zavolať políciu na 999, alebo Crimestoppers anonymne na číslo 0800 555 111.


Iveta Kmeťová
zdroj: ES.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci nezvládajú protesty Rómov na východe Slovenska

Počas mítingu Kotlebovcov na východe protestovali stovky Rómov. Protesty Rómov začali v Sečovciach, cez Sabinov a vyvrcholili v Košiciach. Tieto protesty sú spájané so stranou PS/Spolu a Trubanom, a tak trošku ako keby sa zabudlo na našich politických aktivistov, ktorí pomohli k tomu, aby sa Rómovia zobudili a povedali jasne STOP fašizmu. Viktor Valík, Ivan Hriczko, Roman Suchý, alebo podnikateľ Emilio Gujda, či Džemal Kodrazi. Toto sú výrazne mená predstaviteľov rómskej politickej scény na východe Slovenska a na týchto ľudí by sa tiež nemalo zabudnúť.

Kotlebovci nerátali s tým, že sa my Rómovia dokážeme cez sociálne siete zmobilizovať, a tak čo im vlastne ostalo, ako obviniť Trubana za PS/Spolu, že protestujúcich zvážali do Košíc autobusmi a dostali za to, že budú stáť na námestí, 15€. Čo je samozrejme hlúposť, pretože ani Truban za PS/spolu a ani napríklad Hlina za KDH si kupovať protestujúcich nepotrebujú a naši politickí predstavitelia, ako Viktor Valík za stranu STS zase nedisponu…

Slovenskom sa rozhoreli protesty proti fašizmu a média mlčia

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Doposiaľ najväčší protest proti fašizmu sa vo štvrtok popoludní uskutočnil v Košiciach.
Najviac však o protestoch informujú rómske portáli na sociálnej sieti, naše média ako televízia Joj, Markíza a ďalšie média viac menej mlčia. Je veľmi smutné, že dokážu  Slovenské média v rýchlosti 10-1 priniesť negatívne spravy o Rómoch, ale to že ľudia a hlavne Rómovia povstali proti rasizmu neinformujú vôbec, alebo len okrajovo... 
Sú to spojené nádoby, všetko ako konáme v našej spoločnosti ma vplyv na nás všetkých... To že, fašistická strana ĽSNS Mariána Kotlebu sa teší výborným predvolebným preferenciám, môže nečinnosť politikov, súdov, prokuratúry, ktorí nechali fašizmu narásť do obludných rozmerov a ten sa môže nakoniec stať aj pre benevolentných sudcov a politikov osudným. Netreba totiž zabudnúť, že podobne začínal aj Hitler....  
Posledný protest bol  Piatok vo Fiľakove, kde ľudia kričali aby Kotelba a Mazurek išiel domov... "…

Ivan Hriczko: Prečo som sa rozhodol odstúpiť z kandidatúry strany Vlasť

"Do parlamentných volieb som vstupoval s čistými úmyslami. Mojou ambíciou bolo, aby Rómovia na Slovensku mali svoje zastúpenie v parlamente. Chcel som stáť na strane pravdy a pomáhať občanom v mnohých dôležitých oblastiach nášho života, upozorniť na problémy nás Rómov. Od začiatku som hovoril, že sa zachovám zodpovedne, a nikdy som toto vyhlásenie nemusel korigovať. Dal som svoje slovo ľuďom, ktorí mi verili a ich dôveru som nechcel nikdy sklamať. Urobil som maximum pre tieto parlamentné voľby a bol som ochotný urobiť všetko, aby som Rómov do parlamentu dostal. pretože moje predstavy o riešení rómskej problematiky a postavení rómskej menšiny na Slovensku sú očividne rozdielne so stranou Vlasť. Rozhodol som sa odstúpiť z kandidatúry. Chcem sa poďakovať za podporu všetkým priaznivcom a podporovateľom. V prvom rade svojej manželke a môjmu synovi. Vyjadrujem nahlas, verejne a jednoznačne, že nesúhlasím aby mňa a vás označovali za parazita tejto spoločnosti, nechcem aby nás označovali…