Preskočiť na hlavný obsah

Translate

Súčasťou tímu Nadara nie je Ján Gábor nazývaný tiež Romano Rašaj

Dnes som si pozrel živé vysielanie pána Pavla Krtka,kde sa dištancoval od živých vysielaní Jána Gábora. Ján Gábor posledné obdobie cca. od 3.12. 2018  si cez svoje živé vysielania  vybavoval svoje "účty" s pánom Hmilanským. Podľa slov pána Pavla Krtka tím Nadara pracoval sám za seba, pán Ján Gábor chvíľku do tímu Nadara patril, ale odišiel s tímu a pracoval sám za seba. Ako ďalej Pavel Krtek povedal "tím Nadara nikoho nikdy neokradol! a nerobil žiadne finančné zbierky"  






Redakcia R1 cca. dva roky sleduje rôzne výzvy na pomoc, sledujeme aj reakcie ľudí a od začiatku sa to viedlo nekoordinovane. Bolo obdobie, že v prebehu jedného týždňa sa na sociálnej sieti objavilo cez 10 finančných výziev od rôznych vyzývateľov. Ľudia sa neraz cez komentáre dožadovali ako ich peniaze skončili, pretože sa nevedelo koľko sa vyzbieralo a ako sa v niektorých prípadoch pomohlo. Ak do toho zoberieme jednotivé  živé vysielania pána Jána Gábora, či Norberta Hmilanského, ale aj iných ako si verejne vybavovali nevybavené účty, vyvolávalo to iba pochybnosti... Na základe týchto skutočností vznikol článok "Fraška na sociálnej sieti, alebo "zlodej kričí chyťte zlodeja"...


Od začiatku ako článok vyšiel, som nielen prostredníctvom Rádia G6, ale aj predtým, pri osobných rozhovoroch dával možnosť, aby sa dotknuté osoby vyjadrili, čo môže potvrdiť aj Pavel Krtek, ktorý bol tiež pri tom... Do dnešného dňa to tak neurobili. Takže nie je pravda čo v živom vysielaní pána Pavla Krtka pani Anna Polákova povedala, že som nedal priestor, ten priestor som sa snažil  dať, a ich reakciu dokonca aj vydať na portáli Redakcie R1!!! 

Nikdy som nepovedal, že som proti zbierkam, ale spôsob akým sa zbierky robili nie len mne ale v mnohých ľuďoch vyvolávalo veľa otáznikov...


Som plne pripravený za článok "Fraška na sociálnej sieti, alebo "zlodej kričí chyťte zlodeja"...  niesť zodpovednosť so všetkými dôkazmi, ktoré Redakcia R1 má zozbierané za necelé cca. 2 roky... 


Jozef Kmeťo 

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rómovia si nevedia predstaviť, že by mali svoj vlastný štát...

Okrem kontaktov je sociálna sieť dobrá aj na bleskový prieskum. Už dlhšie bez toho aby si to niekto všimol, až možno na pár jednotlivcov, mapujem na mojom "fejzbuku" náladu nás Rómov. Samozrejme, že naša nálada sa odzrkadľuje aj podľa doby v akej teraz žijeme. A možno aj práve táto doba, kedy všetci bez rozdielu musíme vynaložiť viac úsilia na prežitie, ako by Rómov prebudila zo sna, jeden za všetkých a všetci za jedného.Pretože jeden za všetkých a všetci za jedného, alebo inak povedané spoločne za prospech nás všetkých už neplatí. V rómsku štátnosť ktorý by sme spoločným úsilím vybudovali neverí väčšina Rómov.
Pri otázke: Viete si predstaviť, že by sme mali Rómsky štát? sa Rómovia viac menej vyjadrovali záporne. Neveria, že by spoločne dokázali vôbec niečo také ako Rómsky štát vytvoriť. Ako sa mnohí sami vyjadrili, chýbajú nám vzdelaný ľudia, či sami medzi sebou sa dokážeme deliť na lepších a horších, sami sa kastujeme, a to by prinieslo veľké nezhody a napätie. A potom t…

Rómovia prehovorili o svojích zážitkov s predsudkami a rasizmom na vlastnej koži

Byť Róm a žiť na Slovensku, by jedinec mohol povedať, že nie je to žiadna výhra...Či sa to niekomu páči alebo nie, Rómovia už od útleho detstva sa stretávajú z rôznymi druhmi prejavu predsudkov či priameho rasizmu. Niet sa preto čo diviť, že priepasť porozumenia medzi rómskou a nerómskou populáciou sa prehlbuje, a nedôvera je na oboch stranách bariéry.   

Je predsa nemysliteľné, už aby Rómske deti sa stretávali v škole zo segregáciou, kedy škola zámerne vytvorí triedu len pre rómskych žiakov.  Je nemysliteľné, že sa Rómske deti stretávajú s pokrikmi, vy špinavé cigánčatá, smradľavý potkany, či negri... Rómske dieťa je už takto donútené si uvedomiť, že existuje svet "bielych" a jeho, teda "čiernych" Už deti medzi sebou dokážu byť veľmi zlé, a tak často krát rómsky chlapec či dievča je vyštvaní z kolektívu, či dokonca mu jeho spolužiaci povedia, s tebou sa sa hrať nebudeme, pretože si cigáň!

Rasizmus a predsudky v praxi  

- viac ako 80% Slovákov i Čechov by bolo prot…

Neslávne slávny "krutý" exekútor si vymáha peniaze od buka do buka, ako sa mu zachce... Robí to roky a nikto voči nemu nezakročí. Prečo??!

Polícia vyšetruje, či exekútor Rudolf Krutý neprekročil svoje právomoci a nezneužil právomoc verejného činiteľa.

Telefonáty z jeho čísel, resp. automat z exekútorskej kancelárie Rudolfa Krutého, otravuje ľuďom niekoľkokrát dennodenne život, aj keď napr. svoj dlh už máte dávno splatený.

To je aj prípad pani Jany. Približne v polovici februára tohto roku pani Jane začal niekto vyvolávať z neznámych čísel. Na niektoré nestačila zareagovať a nedvihla ich. V iných jej zas automat z exekútorskej kancelárie Rudolfa Krutého oznamoval, že má uhradiť exekúciu.

Keďže si bola vedomá toho, že žiadne dlžoby nikdy nemala a vždy všetko uhradila, tak tomu nevenovala pozornosť. Telefonáty od Krutého ale neprestávali.

„Neustále ma vyzývali k zaplateniu. Nikdy v živote som neprišla do styku s exekútormi, pretože vždy všetko platím načas. Na tomto si dávam záležať. Preto ma to najskôr začalo urážať, potom ma to začalo otravovať a postupom času som telefonáty začala vnímať ako hrubý nátlak,“ vysvetľuje Jana.

P…