Preskočiť na hlavný obsah

Ako kombinovať dámske zimné oblečenie, čo máte v šatníku?


Nájsť vhodné oblečenie na konkrétnu príležitosť robí problémy väčšine žien. Každé ráno stoja pred šatníkovou skriňou a hľadajú dobré oblečenie, ktorým by ohúrili, no zároveň na seba nepútali nechcenú pozornosť.

Ako sa teda naučiť kombinovať dámske zimné oblečenie, čo máte v šatníku a vyhnúť sa nákupom ďalšieho? Máme pre vás pár zaujímavých nápadov, ako na to.

Pletené svetre s bavlnenými tričkami


Z hrubých pletených svetrov si dokážete vytvoriť viacero zaujímavých outfitov. Jedným z nich je kombinácia hrubého pleteného svetra vo výraznejších farbách s bavlneným tričkom s trojštvrťovým alebo dlhým rukávom. Ak zvolíte jednofarebný sveter, potom si môžete dovoliť aj vzorované bavlnené tričká. Ak ale často nosievate viacfarebné a vzorované svetre, uprednostnite skôr neutrálne farby bavlnených tričiek.

Teplý sveter vás bude hriať, no akonáhle prídete do interiéru, potrebujete tenší vrchný diel a ten dokonale zastúpi práve bavlnený top.


Pletené svetre skombinujete s klasickými cigaretovými nohavicami, slim džínsami, ale aj so zateplenými legínami.


Šaty z jemného úpletu a pančuchyAk chcete vyzerať štýlovo, no zároveň chcete, aby vám nebola zima, skúste zo svojho šatníka vyťahovať jednofarebné šaty z jemného úpletu. Tie vám odporúčame kombinovať so vzorovanými pančuchami (bodkovanými, pásikavými), poprípade s klasickými jednofarebnými. Ideálna je kombinácia sivej a čiernej. Ak vám ale takýto outfit príliš nevonia, stačí, ak ho doplníte farebnými šperkami – náramkom, náhrdelníkom a výraznými náušnicami.


Sivými, čiernymi, ale ani zelenými, či tmavomodrými šatami nič nepokazíte. Ak chcete vyniknúť, stačí skombinovať bordové šaty s tmavými pančuchami a s červeným rúžom a dokonale budete pútať pozornosť všetkých mužov. Na toto oblečenie si obliekajte podšitú prechodnú bundu, poprípade príjemný dámsky kabát.


Ďalšie kúsky, ktoré v zime využijeteKombinujte to, čo máte v šatníku. Cez zimu nosievajte aj vlnené dámske vesty a huňaté dámske kabáty. Nevyhýbajte sa ani šatám. Už dávno neplatí, že šaty sú len súčasťou letného dámskeho šatníka. Ak vám ale kilogramy po Vianociach ostali a neoblečiete si obľúbený outfit, skúste zmeniť životný štýl a pomôžte si dobrými tabletkami na chudnutie.

Noste to, čo máte a prispejete tak k zníženiu textilného odpadu, ktorý zaťažuje životné prostredie.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Z Číny Koronavírus sa dostal pravdepodobne už do Európy. Situácia je vážna

Koronavírus v Európe? Už to nie je len problém juhovýchodnej Ázie a USA. V ruskom Petrohrade v stredu pre podozrenie z nákazy hospitalizovali dve osoby, ktoré krátko predtým prileteli z Číny, a na niektorých letiskách v Európe zavádzajú hygienické opatrenia.

Ochorenie sa rozšírilo aj do iných oblastí Číny. Prípady ochorení hlásili aj Thajsko, Japonsko, Južná Kórea, Taiwan a USA,“ hovorí Daša Račková z Úradu verejného zdravotníctva SR.

Slovenské orgány zatiaľ nevidia dôvod na kontrolu cestujúcich. Pripravili však určité preventívne kroky a hlavne upozorňujú cestovateľov, čo robiť v rizikových lokalitách či po návrate na Slovensko. Nádcha, kašeľ, bolesť hrdla, vysoká teplota - spočiatku to vyzerá ako bežné ochorenie dýchacích ciest. Lenže nový koronavírus nie je žiadna chrípka. Stačí, že v dýchacej sústave napadne jednu z buniek, tá potom praskne a vírus sa môže šíriť ďalej. Keď sa dostane do pľúc, spôsobí opuch alebo zápal a vtedy už ide o život. Ochorenie má podobný priebeh ako vírusy S…

Budú Kotlebovci zabíjať ľudí?

Skôr než si odpovieme na túto otázku, mali by sme si vlastne definovať, čo je fašizmus a ako prejavuje v ĽSNS Mariána Kotlebu   

5 dôvodov, prečo sú kotlebovci fašisti.
(podľa Jakuba Drábika)

1. Fašizmus je forma radikálneho nacionalizmu snažiaca sa o „očistu“ národa, ktorý je podľa fašistov v kríze. Takto nám dnešný stav prezentujú aj kotlebovci: „zvrátenosti v médiách“, „degenerovaná spoločnosť“, „paraziti“, „kríza“ a podobne. Svet sa rúti do záhuby a len oni vedia, ako ho zachrániť 

2. Fašizmus potrebuje nepriateľa, ktorého môže obviniť z problémov národa, démonizovať ho a nakoniec národ od neho „očistiť“. Strach zároveň mobilizuje masy – u kotlebovcov sú to ako vnútorní (Rómovia, Židia, Maďari, skorumpovaní politici), tak vonkajší (utečenci, islam) nepriatelia. 
3. Fašisti tvrdia, že moderná kultúra je dekadentná a zvrátená a chcú ju nahradiť tou „pravou“ národnou. Prejavy kotlebovcov i ich program je plný „dekadentného moderného umenia“ a „nízkou úrovňou kultúry“. Preto Kotleba zatvá…