Preskočiť na hlavný obsah

Hľadáte novú sedaciu súpravu? Skúste si pri výbere novej sedačky všímať toto


Je dôležitou súčasťou obývačky, no väčšinou si vyberáme také sedacie súpravy, ktoré sa nám po pár rokoch znehodnotia až tak, že sme nútení kúpiť si nové. Sedacie súpravy nepatria k lacným investíciam a práve preto by ste si mali dávať veľký pozor, akú sedaciu súpravu si vyberiete.

Ak momentálne hľadáte novú sedaciu súpravu, poradíme vám, čo by ste si mali pri výbere novej všímať.Ilustračné foto Hodí sa vám farebne do priestoru?


Treba zvážiť aj toto. Nová sedacia súprava, ktorú si vyberiete, sa vám musí farebne hodiť do priestoru. Ak máte farebné steny, nie je dobré, aby ste si kupovali farebné sedacie súpravy. V tomto prípade by ste sa mali zamerať predovšetkým na kúpu neutrálnych sedacích súprav. Hodia sa vám k akejkoľvek farbe. Skôr si vymeníte bytové dekorácie ako celú sedačku, nemyslíte?

Ak chcete modernú sedaciu súpravu, vyberajte skôr neutrálne odtiene. Ak ste umelecká duša a rada experimentujte, „nudné“ farby nahraďte živšími.

Zmestí sa vám do obývačky?


Skôr, ako si vôbec pôjdete pozrieť ponuku sedacích súprav, pomerajte si priestory, v ktorých bude umiestnená sedačka. Pre vás bude výhodou, ak si zakreslíte rozmery miestnosti, rozmery, kde bude umiestnená sedačka, ale aj rozmery, koľko meria nábytok, ktorý v miestnosti ostáva.

Musíte vedieť, či sa vám sedačka do obývačky aj zmestí. Suverénne najpredávanejšími sedačkami sú moderné rohové sedacie súpravy. Poskytnú dostatok miesta na sedenie a v prípade potreby ich môžete rozložiť a spraviť z nich lôžko na spanie.

Rohovými sedačkami nič nepokazíte – hodia sa najmä do malých obývačiek, no môžu vyniknúť aj v tých väčších.

Slovenské sedačky = kvalitné sedačky


Hovorí sa, že je to tak. Slovenské sedačky patria k najkvalitnejším sedačkám. Platí, že čím menšie čalunníctvo si nájdete, tým kvalitnejšie sedačky vám dokáže vyrobiť.

Ak sa ale rozhodnete pre kúpu novej slovenskej sedacej súpravy, máte istotu, že vám vydrží dlhšie ako mnohé vyrobené napríklad v Poľsku.

Používajú kvalitné poťahové látky a molitan, ktorý vydrží veľa rokov aj pri pravidelnom používaní.

Dúfame, že vám tieto praktické rady uľahčia výber vašej novej sedacej súpravy.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Z Číny Koronavírus sa dostal pravdepodobne už do Európy. Situácia je vážna

Koronavírus v Európe? Už to nie je len problém juhovýchodnej Ázie a USA. V ruskom Petrohrade v stredu pre podozrenie z nákazy hospitalizovali dve osoby, ktoré krátko predtým prileteli z Číny, a na niektorých letiskách v Európe zavádzajú hygienické opatrenia.

Ochorenie sa rozšírilo aj do iných oblastí Číny. Prípady ochorení hlásili aj Thajsko, Japonsko, Južná Kórea, Taiwan a USA,“ hovorí Daša Račková z Úradu verejného zdravotníctva SR.

Slovenské orgány zatiaľ nevidia dôvod na kontrolu cestujúcich. Pripravili však určité preventívne kroky a hlavne upozorňujú cestovateľov, čo robiť v rizikových lokalitách či po návrate na Slovensko. Nádcha, kašeľ, bolesť hrdla, vysoká teplota - spočiatku to vyzerá ako bežné ochorenie dýchacích ciest. Lenže nový koronavírus nie je žiadna chrípka. Stačí, že v dýchacej sústave napadne jednu z buniek, tá potom praskne a vírus sa môže šíriť ďalej. Keď sa dostane do pľúc, spôsobí opuch alebo zápal a vtedy už ide o život. Ochorenie má podobný priebeh ako vírusy S…

Budú Kotlebovci zabíjať ľudí?

Skôr než si odpovieme na túto otázku, mali by sme si vlastne definovať, čo je fašizmus a ako prejavuje v ĽSNS Mariána Kotlebu   

5 dôvodov, prečo sú kotlebovci fašisti.
(podľa Jakuba Drábika)

1. Fašizmus je forma radikálneho nacionalizmu snažiaca sa o „očistu“ národa, ktorý je podľa fašistov v kríze. Takto nám dnešný stav prezentujú aj kotlebovci: „zvrátenosti v médiách“, „degenerovaná spoločnosť“, „paraziti“, „kríza“ a podobne. Svet sa rúti do záhuby a len oni vedia, ako ho zachrániť 

2. Fašizmus potrebuje nepriateľa, ktorého môže obviniť z problémov národa, démonizovať ho a nakoniec národ od neho „očistiť“. Strach zároveň mobilizuje masy – u kotlebovcov sú to ako vnútorní (Rómovia, Židia, Maďari, skorumpovaní politici), tak vonkajší (utečenci, islam) nepriatelia. 
3. Fašisti tvrdia, že moderná kultúra je dekadentná a zvrátená a chcú ju nahradiť tou „pravou“ národnou. Prejavy kotlebovcov i ich program je plný „dekadentného moderného umenia“ a „nízkou úrovňou kultúry“. Preto Kotleba zatvá…