Preskočiť na hlavný obsah

Translate

Odchádzajú od vás zákazníci? Skúste spoluprácu s call centrom


Výrazný pokles zákazníkov dokáže položiť na lopatky aj skúsených dlhoročných podnikateľov, ktorí si prešli už bársčím. Pokles zákazníkov ohrozuje fungovanie celej firmy a ak sa stav nezmení, hrozí zánik spoločnosti.

Ak aj vaša spoločnosť rapídne stráca zákazníkov a vy neviete prečo, skúste osloviť call centrum, ktoré vám prinavráti zašlú slávu a dostane vás opäť na vrchol.

 

Čo vám ponúkne skúsené call centrum?

Pre tých, ktorí nevedia, ako by im mohli pomôcť odborníci z call centra, máme odpoveď. Call centrum vám dokáže prilákať nových zákazníkov, ale dokáže sa vám postarať aj o tých stálych. Je dobré, aby ste vy ako firma mali záujem o to, ako berú vaši stáli zákazníci vaše služby. Je potrebné poznať spätnú väzbu, pretože len tá vám umožní napredovať. Ak sa vaše nové výtvory nebudú páčiť vašej stálej klientele, ako zabránite poklesu návštevnosti, keď vás nechcú ani stáli zákazníci?

Oslovte call centrum a uvidíte, že problémy s odchodom zákazníkov vás už nebudú trápiť.


Ponúknu vám službu aktívneho a pasívneho marketingu

Dostaňte sa do povedomia zákazníkov a neodmietnite možnosť vyšvihnúť sa opäť na výslnie. Užívajte si radšej len príjemné stránky biznisu! Konkrétne žiadaný aktívny telemarketing je jeden z najefektívnejších marketingových nástrojov na komunikáciu so zákazníkmi. Vďaka nemu zistíte potenciál vašich výrobkov a služieb. Budete vedieť predvídať, čo klient ocení a čo naopak potrebuje úpravy.

Vyškolený personál

Aktívne oslovovanie zákazníkov si vyžaduje kvalitný vyškolený personál, ale aj spoľahlivú techniku. Viaceré call centrá sú vybavené kvalitnými pevnými linkami, ale aj spoľahlivými mobilnými telefónmi, ktoré zamestnanci dennodenne využívajú a nikdy nerobia problémy.

Kvality mobilných telefónov vy však samozrejme neovplyvníte. Vám bude záležať na tom, aký kvalitný personál pracuje v danom call centre a či bude vedieť osloviť vašich zákazníkov.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rómovia si nevedia predstaviť, že by mali svoj vlastný štát...

Okrem kontaktov je sociálna sieť dobrá aj na bleskový prieskum. Už dlhšie bez toho aby si to niekto všimol, až možno na pár jednotlivcov, mapujem na mojom "fejzbuku" náladu nás Rómov. Samozrejme, že naša nálada sa odzrkadľuje aj podľa doby v akej teraz žijeme. A možno aj práve táto doba, kedy všetci bez rozdielu musíme vynaložiť viac úsilia na prežitie, ako by Rómov prebudila zo sna, jeden za všetkých a všetci za jedného.Pretože jeden za všetkých a všetci za jedného, alebo inak povedané spoločne za prospech nás všetkých už neplatí. V rómsku štátnosť ktorý by sme spoločným úsilím vybudovali neverí väčšina Rómov.
Pri otázke: Viete si predstaviť, že by sme mali Rómsky štát? sa Rómovia viac menej vyjadrovali záporne. Neveria, že by spoločne dokázali vôbec niečo také ako Rómsky štát vytvoriť. Ako sa mnohí sami vyjadrili, chýbajú nám vzdelaný ľudia, či sami medzi sebou sa dokážeme deliť na lepších a horších, sami sa kastujeme, a to by prinieslo veľké nezhody a napätie. A potom t…

Rómovia prehovorili o svojích zážitkov s predsudkami a rasizmom na vlastnej koži

Byť Róm a žiť na Slovensku, by jedinec mohol povedať, že nie je to žiadna výhra...Či sa to niekomu páči alebo nie, Rómovia už od útleho detstva sa stretávajú z rôznymi druhmi prejavu predsudkov či priameho rasizmu. Niet sa preto čo diviť, že priepasť porozumenia medzi rómskou a nerómskou populáciou sa prehlbuje, a nedôvera je na oboch stranách bariéry.   

Je predsa nemysliteľné, už aby Rómske deti sa stretávali v škole zo segregáciou, kedy škola zámerne vytvorí triedu len pre rómskych žiakov.  Je nemysliteľné, že sa Rómske deti stretávajú s pokrikmi, vy špinavé cigánčatá, smradľavý potkany, či negri... Rómske dieťa je už takto donútené si uvedomiť, že existuje svet "bielych" a jeho, teda "čiernych" Už deti medzi sebou dokážu byť veľmi zlé, a tak často krát rómsky chlapec či dievča je vyštvaní z kolektívu, či dokonca mu jeho spolužiaci povedia, s tebou sa sa hrať nebudeme, pretože si cigáň!

Rasizmus a predsudky v praxi  

- viac ako 80% Slovákov i Čechov by bolo prot…

Neslávne slávny "krutý" exekútor si vymáha peniaze od buka do buka, ako sa mu zachce... Robí to roky a nikto voči nemu nezakročí. Prečo??!

Polícia vyšetruje, či exekútor Rudolf Krutý neprekročil svoje právomoci a nezneužil právomoc verejného činiteľa.

Telefonáty z jeho čísel, resp. automat z exekútorskej kancelárie Rudolfa Krutého, otravuje ľuďom niekoľkokrát dennodenne život, aj keď napr. svoj dlh už máte dávno splatený.

To je aj prípad pani Jany. Približne v polovici februára tohto roku pani Jane začal niekto vyvolávať z neznámych čísel. Na niektoré nestačila zareagovať a nedvihla ich. V iných jej zas automat z exekútorskej kancelárie Rudolfa Krutého oznamoval, že má uhradiť exekúciu.

Keďže si bola vedomá toho, že žiadne dlžoby nikdy nemala a vždy všetko uhradila, tak tomu nevenovala pozornosť. Telefonáty od Krutého ale neprestávali.

„Neustále ma vyzývali k zaplateniu. Nikdy v živote som neprišla do styku s exekútormi, pretože vždy všetko platím načas. Na tomto si dávam záležať. Preto ma to najskôr začalo urážať, potom ma to začalo otravovať a postupom času som telefonáty začala vnímať ako hrubý nátlak,“ vysvetľuje Jana.

P…