Preskočiť na hlavný obsah

Odchádzajú od vás zákazníci? Skúste spoluprácu s call centrom


Výrazný pokles zákazníkov dokáže položiť na lopatky aj skúsených dlhoročných podnikateľov, ktorí si prešli už bársčím. Pokles zákazníkov ohrozuje fungovanie celej firmy a ak sa stav nezmení, hrozí zánik spoločnosti.

Ak aj vaša spoločnosť rapídne stráca zákazníkov a vy neviete prečo, skúste osloviť call centrum, ktoré vám prinavráti zašlú slávu a dostane vás opäť na vrchol.

 

Čo vám ponúkne skúsené call centrum?

Pre tých, ktorí nevedia, ako by im mohli pomôcť odborníci z call centra, máme odpoveď. Call centrum vám dokáže prilákať nových zákazníkov, ale dokáže sa vám postarať aj o tých stálych. Je dobré, aby ste vy ako firma mali záujem o to, ako berú vaši stáli zákazníci vaše služby. Je potrebné poznať spätnú väzbu, pretože len tá vám umožní napredovať. Ak sa vaše nové výtvory nebudú páčiť vašej stálej klientele, ako zabránite poklesu návštevnosti, keď vás nechcú ani stáli zákazníci?

Oslovte call centrum a uvidíte, že problémy s odchodom zákazníkov vás už nebudú trápiť.


Ponúknu vám službu aktívneho a pasívneho marketingu

Dostaňte sa do povedomia zákazníkov a neodmietnite možnosť vyšvihnúť sa opäť na výslnie. Užívajte si radšej len príjemné stránky biznisu! Konkrétne žiadaný aktívny telemarketing je jeden z najefektívnejších marketingových nástrojov na komunikáciu so zákazníkmi. Vďaka nemu zistíte potenciál vašich výrobkov a služieb. Budete vedieť predvídať, čo klient ocení a čo naopak potrebuje úpravy.

Vyškolený personál

Aktívne oslovovanie zákazníkov si vyžaduje kvalitný vyškolený personál, ale aj spoľahlivú techniku. Viaceré call centrá sú vybavené kvalitnými pevnými linkami, ale aj spoľahlivými mobilnými telefónmi, ktoré zamestnanci dennodenne využívajú a nikdy nerobia problémy.

Kvality mobilných telefónov vy však samozrejme neovplyvníte. Vám bude záležať na tom, aký kvalitný personál pracuje v danom call centre a či bude vedieť osloviť vašich zákazníkov.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Z Číny Koronavírus sa dostal pravdepodobne už do Európy. Situácia je vážna

Koronavírus v Európe? Už to nie je len problém juhovýchodnej Ázie a USA. V ruskom Petrohrade v stredu pre podozrenie z nákazy hospitalizovali dve osoby, ktoré krátko predtým prileteli z Číny, a na niektorých letiskách v Európe zavádzajú hygienické opatrenia.

Ochorenie sa rozšírilo aj do iných oblastí Číny. Prípady ochorení hlásili aj Thajsko, Japonsko, Južná Kórea, Taiwan a USA,“ hovorí Daša Račková z Úradu verejného zdravotníctva SR.

Slovenské orgány zatiaľ nevidia dôvod na kontrolu cestujúcich. Pripravili však určité preventívne kroky a hlavne upozorňujú cestovateľov, čo robiť v rizikových lokalitách či po návrate na Slovensko. Nádcha, kašeľ, bolesť hrdla, vysoká teplota - spočiatku to vyzerá ako bežné ochorenie dýchacích ciest. Lenže nový koronavírus nie je žiadna chrípka. Stačí, že v dýchacej sústave napadne jednu z buniek, tá potom praskne a vírus sa môže šíriť ďalej. Keď sa dostane do pľúc, spôsobí opuch alebo zápal a vtedy už ide o život. Ochorenie má podobný priebeh ako vírusy S…

Budú Kotlebovci zabíjať ľudí?

Skôr než si odpovieme na túto otázku, mali by sme si vlastne definovať, čo je fašizmus a ako prejavuje v ĽSNS Mariána Kotlebu   

5 dôvodov, prečo sú kotlebovci fašisti.
(podľa Jakuba Drábika)

1. Fašizmus je forma radikálneho nacionalizmu snažiaca sa o „očistu“ národa, ktorý je podľa fašistov v kríze. Takto nám dnešný stav prezentujú aj kotlebovci: „zvrátenosti v médiách“, „degenerovaná spoločnosť“, „paraziti“, „kríza“ a podobne. Svet sa rúti do záhuby a len oni vedia, ako ho zachrániť 

2. Fašizmus potrebuje nepriateľa, ktorého môže obviniť z problémov národa, démonizovať ho a nakoniec národ od neho „očistiť“. Strach zároveň mobilizuje masy – u kotlebovcov sú to ako vnútorní (Rómovia, Židia, Maďari, skorumpovaní politici), tak vonkajší (utečenci, islam) nepriatelia. 
3. Fašisti tvrdia, že moderná kultúra je dekadentná a zvrátená a chcú ju nahradiť tou „pravou“ národnou. Prejavy kotlebovcov i ich program je plný „dekadentného moderného umenia“ a „nízkou úrovňou kultúry“. Preto Kotleba zatvá…