Preskočiť na hlavný obsah

Prekvapte svojho milého originálnym darčekom na Valentína


Valentín – sviatok všetkých zamilovaných je onedlho tu a ak práve teraz zháňate originálny darček pre svojho partnera, máme pre vás zopár dobrých tipov na Valentína. Oslávte sviatok sv. Valentína originálnym spôsobom a prekvapte svojho milého ešte originálnejším darčekom!


 
Ilustračné foto 


Pánske tričko s nápisom

Originálne pánske tričko s nápisom by bolo skvelým darčekom práve na tento sviatok - sviatok všetkých zamilovaných. Z partnera si nielenže vystrelíte, ale ho aj potešíte. Veď darčeky by mali potešiť, rozosmiať, čo tieto vtipné pánske tričká určite dokážu!

Ak stále neviete, čo kúpiť, skúste teda pánske tričko s vtipným nápisom a obrázkom.

Vtipné spodné prádlo


Ak vám tričko nepríde také zaujímavé, skúste si obzrieť ponuku vtipného spodného prádla. Také pánske slipy, či boxerky s vtipnými nápismi, ktoré sa presne hodia k povahe a osobnosti vášho partnera by neboli zlým darčekom. Pozor dajte ale najmä na veľkosť.

Ak budete objednávať cez internet, pomerajte si spodné prádlo, čo má váš partner doma a na základe týchto rozmerov mu kupujte nové vtipné spodné prádlo.

Nová erotická pomôcka


Každý vzťah potrebuje trošku nakopnúť. Ak váš vzťah chcete ešte viac utužiť, skúste partnerovi podarovať novú atraktívnu erotickú pomôcku z online sexshopu. Nové erotické pomôcky vášho partnera nabudia a v podstate vám obom skvalitnia intímny život za dverami spálne.

Pripravte chutnú večeru

Viete aké má váš partner obľúbené jedlo? Ak áno, pripravte na tento špeciálny sviatočný deň jeho obľúbené jedlo. Naservírujte to čo najlepšie a nezabudnite na chutný alkohol a sladký dezert.

Niet nad domáce chutné jedlo z kvalitných surovín, ktoré ste si sama nakúpila a viete, že sa vám z nich podarí vyčarovať chutný pokrm.

Prekvapte svojho partnera originálnym darčekom na Valentína a užite si sviatok zamilovaných naplno. Nezabúdajte však, že lásku by ste mali oslavovať počas celého roka a nielen v tento deň.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Z Číny Koronavírus sa dostal pravdepodobne už do Európy. Situácia je vážna

Koronavírus v Európe? Už to nie je len problém juhovýchodnej Ázie a USA. V ruskom Petrohrade v stredu pre podozrenie z nákazy hospitalizovali dve osoby, ktoré krátko predtým prileteli z Číny, a na niektorých letiskách v Európe zavádzajú hygienické opatrenia.

Ochorenie sa rozšírilo aj do iných oblastí Číny. Prípady ochorení hlásili aj Thajsko, Japonsko, Južná Kórea, Taiwan a USA,“ hovorí Daša Račková z Úradu verejného zdravotníctva SR.

Slovenské orgány zatiaľ nevidia dôvod na kontrolu cestujúcich. Pripravili však určité preventívne kroky a hlavne upozorňujú cestovateľov, čo robiť v rizikových lokalitách či po návrate na Slovensko. Nádcha, kašeľ, bolesť hrdla, vysoká teplota - spočiatku to vyzerá ako bežné ochorenie dýchacích ciest. Lenže nový koronavírus nie je žiadna chrípka. Stačí, že v dýchacej sústave napadne jednu z buniek, tá potom praskne a vírus sa môže šíriť ďalej. Keď sa dostane do pľúc, spôsobí opuch alebo zápal a vtedy už ide o život. Ochorenie má podobný priebeh ako vírusy S…

Budú Kotlebovci zabíjať ľudí?

Skôr než si odpovieme na túto otázku, mali by sme si vlastne definovať, čo je fašizmus a ako prejavuje v ĽSNS Mariána Kotlebu   

5 dôvodov, prečo sú kotlebovci fašisti.
(podľa Jakuba Drábika)

1. Fašizmus je forma radikálneho nacionalizmu snažiaca sa o „očistu“ národa, ktorý je podľa fašistov v kríze. Takto nám dnešný stav prezentujú aj kotlebovci: „zvrátenosti v médiách“, „degenerovaná spoločnosť“, „paraziti“, „kríza“ a podobne. Svet sa rúti do záhuby a len oni vedia, ako ho zachrániť 

2. Fašizmus potrebuje nepriateľa, ktorého môže obviniť z problémov národa, démonizovať ho a nakoniec národ od neho „očistiť“. Strach zároveň mobilizuje masy – u kotlebovcov sú to ako vnútorní (Rómovia, Židia, Maďari, skorumpovaní politici), tak vonkajší (utečenci, islam) nepriatelia. 
3. Fašisti tvrdia, že moderná kultúra je dekadentná a zvrátená a chcú ju nahradiť tou „pravou“ národnou. Prejavy kotlebovcov i ich program je plný „dekadentného moderného umenia“ a „nízkou úrovňou kultúry“. Preto Kotleba zatvá…