Preskočiť na hlavný obsah

Translate

Prekvapte svojho milého originálnym darčekom na Valentína


Valentín – sviatok všetkých zamilovaných je onedlho tu a ak práve teraz zháňate originálny darček pre svojho partnera, máme pre vás zopár dobrých tipov na Valentína. Oslávte sviatok sv. Valentína originálnym spôsobom a prekvapte svojho milého ešte originálnejším darčekom!


 
Ilustračné foto 


Pánske tričko s nápisom

Originálne pánske tričko s nápisom by bolo skvelým darčekom práve na tento sviatok - sviatok všetkých zamilovaných. Z partnera si nielenže vystrelíte, ale ho aj potešíte. Veď darčeky by mali potešiť, rozosmiať, čo tieto vtipné pánske tričká určite dokážu!

Ak stále neviete, čo kúpiť, skúste teda pánske tričko s vtipným nápisom a obrázkom.

Vtipné spodné prádlo


Ak vám tričko nepríde také zaujímavé, skúste si obzrieť ponuku vtipného spodného prádla. Také pánske slipy, či boxerky s vtipnými nápismi, ktoré sa presne hodia k povahe a osobnosti vášho partnera by neboli zlým darčekom. Pozor dajte ale najmä na veľkosť.

Ak budete objednávať cez internet, pomerajte si spodné prádlo, čo má váš partner doma a na základe týchto rozmerov mu kupujte nové vtipné spodné prádlo.

Nová erotická pomôcka


Každý vzťah potrebuje trošku nakopnúť. Ak váš vzťah chcete ešte viac utužiť, skúste partnerovi podarovať novú atraktívnu erotickú pomôcku z online sexshopu. Nové erotické pomôcky vášho partnera nabudia a v podstate vám obom skvalitnia intímny život za dverami spálne.

Pripravte chutnú večeru

Viete aké má váš partner obľúbené jedlo? Ak áno, pripravte na tento špeciálny sviatočný deň jeho obľúbené jedlo. Naservírujte to čo najlepšie a nezabudnite na chutný alkohol a sladký dezert.

Niet nad domáce chutné jedlo z kvalitných surovín, ktoré ste si sama nakúpila a viete, že sa vám z nich podarí vyčarovať chutný pokrm.

Prekvapte svojho partnera originálnym darčekom na Valentína a užite si sviatok zamilovaných naplno. Nezabúdajte však, že lásku by ste mali oslavovať počas celého roka a nielen v tento deň.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rómovia si nevedia predstaviť, že by mali svoj vlastný štát...

Okrem kontaktov je sociálna sieť dobrá aj na bleskový prieskum. Už dlhšie bez toho aby si to niekto všimol, až možno na pár jednotlivcov, mapujem na mojom "fejzbuku" náladu nás Rómov. Samozrejme, že naša nálada sa odzrkadľuje aj podľa doby v akej teraz žijeme. A možno aj práve táto doba, kedy všetci bez rozdielu musíme vynaložiť viac úsilia na prežitie, ako by Rómov prebudila zo sna, jeden za všetkých a všetci za jedného.Pretože jeden za všetkých a všetci za jedného, alebo inak povedané spoločne za prospech nás všetkých už neplatí. V rómsku štátnosť ktorý by sme spoločným úsilím vybudovali neverí väčšina Rómov.
Pri otázke: Viete si predstaviť, že by sme mali Rómsky štát? sa Rómovia viac menej vyjadrovali záporne. Neveria, že by spoločne dokázali vôbec niečo také ako Rómsky štát vytvoriť. Ako sa mnohí sami vyjadrili, chýbajú nám vzdelaný ľudia, či sami medzi sebou sa dokážeme deliť na lepších a horších, sami sa kastujeme, a to by prinieslo veľké nezhody a napätie. A potom t…

Rómovia prehovorili o svojích zážitkov s predsudkami a rasizmom na vlastnej koži

Byť Róm a žiť na Slovensku, by jedinec mohol povedať, že nie je to žiadna výhra...Či sa to niekomu páči alebo nie, Rómovia už od útleho detstva sa stretávajú z rôznymi druhmi prejavu predsudkov či priameho rasizmu. Niet sa preto čo diviť, že priepasť porozumenia medzi rómskou a nerómskou populáciou sa prehlbuje, a nedôvera je na oboch stranách bariéry.   

Je predsa nemysliteľné, už aby Rómske deti sa stretávali v škole zo segregáciou, kedy škola zámerne vytvorí triedu len pre rómskych žiakov.  Je nemysliteľné, že sa Rómske deti stretávajú s pokrikmi, vy špinavé cigánčatá, smradľavý potkany, či negri... Rómske dieťa je už takto donútené si uvedomiť, že existuje svet "bielych" a jeho, teda "čiernych" Už deti medzi sebou dokážu byť veľmi zlé, a tak často krát rómsky chlapec či dievča je vyštvaní z kolektívu, či dokonca mu jeho spolužiaci povedia, s tebou sa sa hrať nebudeme, pretože si cigáň!

Rasizmus a predsudky v praxi  

- viac ako 80% Slovákov i Čechov by bolo prot…

Neslávne slávny "krutý" exekútor si vymáha peniaze od buka do buka, ako sa mu zachce... Robí to roky a nikto voči nemu nezakročí. Prečo??!

Polícia vyšetruje, či exekútor Rudolf Krutý neprekročil svoje právomoci a nezneužil právomoc verejného činiteľa.

Telefonáty z jeho čísel, resp. automat z exekútorskej kancelárie Rudolfa Krutého, otravuje ľuďom niekoľkokrát dennodenne život, aj keď napr. svoj dlh už máte dávno splatený.

To je aj prípad pani Jany. Približne v polovici februára tohto roku pani Jane začal niekto vyvolávať z neznámych čísel. Na niektoré nestačila zareagovať a nedvihla ich. V iných jej zas automat z exekútorskej kancelárie Rudolfa Krutého oznamoval, že má uhradiť exekúciu.

Keďže si bola vedomá toho, že žiadne dlžoby nikdy nemala a vždy všetko uhradila, tak tomu nevenovala pozornosť. Telefonáty od Krutého ale neprestávali.

„Neustále ma vyzývali k zaplateniu. Nikdy v živote som neprišla do styku s exekútormi, pretože vždy všetko platím načas. Na tomto si dávam záležať. Preto ma to najskôr začalo urážať, potom ma to začalo otravovať a postupom času som telefonáty začala vnímať ako hrubý nátlak,“ vysvetľuje Jana.

P…