Preskočiť na hlavný obsah

Exkluzívne: Rómski špicli a udavači medzi nami!

Bývalý novinár a bývalý príslušník Slovenskej informačnej služby Peter Tóth potvrdil, že bol utajeným svedkom v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.
Už lepšia kombinácia tu ani nemôže byť, kombinácia novinár a špiceľ. Kombinácia ako vyšitá v našej spoločnosti.  Ale zase, ako sa hovorí pod demokraciou býva najväčšia tma... 
Zo 600 dlhodobo nezvestných osôb je podľa predpokladu polície 220 občanov SR zavraždených. Ako sa nám podarilo zistiť, podľa operatívnych informácií a predpokladov je 220 ľudí z celkového počtu 600 dlhodobo nezvestných osôb fyzicky zlikvidovaných. Môžu byť medzi nimi aj novinári Paľo Rýpal a Miroslav Pejko, ale aj podnikateľ z Lučenca menom Peter Majoroš.

Je to strašné čo sa tu deje a z čoho všetkého sa na našom takzvanom sociálnom a takzvane kresťanskom Slovensku dá zarobiť. Z nájomných vrážd sa tu stal biznis. Hodnota ľudského života je presne vyčíslená! "Môžem tvrdiť, že sme v rukách psychopatov a politickej sekty!", napísal vo svojom statuse Peter Nôta, ktorej slúžia pešiaci ako novinár Peter Tóth, ktorí sa potom bojí o svoj život, ale nebál sa slúžiť tejto sekte ako jej pešiak. No ak si myslíte, že by to malo byť len o ňom tak sa mýlite, takýchto pešiakov máme aj medzi nami Rómami. Zastavajú dlhodobo politické funkcie akože nefunkčnej rómskej strany a pritom slúžia ako udavači Slovenskej informačnej služby, tá zase z vďačnosti z nefunkčnej strany, o ktorú ani média nezakopnú urobí plne pripravenú vstúpiť na politickú scénu s jasným zámerom vyvolať dojem, že ide riešiť najpálčivejšie problémy našej komunity no v zákulisí sa snaží o rozklad nielen rómskej politickej scény, ale aj samotnej komunity. 

Pešiaci/ udavači Slovenskej informačnej služby, predtým tak fungovali udavači ŠTB sú medzi nami a na svoje okolie pôsobia akoby nevedeli narátať do päť, môžu chodiť aj do práce, zastávať rôzne funkcie od upratovača, šoféra až po predsedu napríklad rómskej politickej strany. Ich cieľ je jasný. Škodiť, rozkladať, ničiť a dláždiť cestu fašizmu na najvyššie miesta v našej spoločnosti a hoci si to ani oni sami neuvedomujú a ich úloha je čisto prozaická umelo držať rómsky problém stále živý  aby slúžil na obohacovanie sa istej skupiny "profi" Rómov, ale aj nerómov ktorí si s takéhoto problému urobili slušný biznis, na ktorom založili svoje prežitie... 

Od roku 1989 sa stav rómskeho obyvateľstva len zhoršoval, ako Slovensko vstúpilo do EÚ a začalo čerpanie eurofondov, rómske obyvateľstvo sa stalo obchodným artiklom. V podhubí sa začala tvoriť z radu Rómov armáda udavačov Slovenskej informačnej služby a ich cieľ? Založenie rómskych politických strán bez funkčnej politiky a administrácie mali iba jedinú úlohu a to okolitému svetu dokázať, že tu máme pluralitný politický systém, ktorý podporuje aj menšinové strany. Tieto strany sa nikdy od roku 1989 nepokúšali dostať sa do parlamentu, či komunálnych štruktúr. To sa zmenilo až posledných pár rokov, pretože je to podmienené s čerpaním eurofondov. A tak rómskym stranám bolo povolené aby začali svojich ľudí tlačiť do komunálnych štruktúr avšak úlohou pešiakov Slovenskej informačnej služby bolo na kandidátky postaviť čistých debilov, ktorí nevedia čítať, písať a nevyznajú sa ani v problematike komunálnej politiky. Vďaka tomu sa mohlo prečerpať niekoľko miliónov na riešenie rómskeho problému, ktoré nevedno kde skončili.

Sme svedkami kupčenia zo stranami, do očí bijúce politické obchody sa vysvetľujú ako legitímne schválenie nového predsedu strany, ktorý stranu premenuje na iný politický subjekt. Každý z nás, ktorý by sme si chceli založiť politickú stranu, museli by sme splniť zákonom danú legislatívu, ktorá jasne hovorí, že na založenie strany sa musí zohnať viac ako 10 tisíc podpisov plus registračný poplatok. No ak sa napríklad staneš členom na oko zanikajúcej strany, ktorá ťa z čistého neba úderom blesku vymenuje za predsedu strany a následne stranu premenuješ na iný politický subjekt, nepotrebuješ nič, ani zháňať podpisy, ani stavať štruktúru strany, jednoducho na starej štruktúre strany dáš nový názov strany a ideš ďalej. 

Položme si otázku, ak by napríklad novodobý predseda takto novo založenej politickej strany  nebol jednoducho povedané špinavý udavač, pešiak SIS, či iných štátnych štruktúr, ktorí jeho čistú debilitu využívajú vo svoj prospech, dostal by sa len tak k novej strane??! Jasne že nie. Má jasne dané úlohy a tie plní, zatiaľ čo navonok môže pôsobiť, že mu ide o blaho ľudí. 

Čo s týmto fenoménom, o ktorom sa desaťročia mlčí? Má spoločnosť tento problém začať riešiť? Mali by sme vytvoriť tlak na parlament, aby poslanci – zástupcovia občanov prijali legislatívne zmeny tak, aby sa vyšetrovaním odhalili aspoň nejakí tí pešiaci, ktorí takto už niekoľko rokov slúžia ako udavači a sedia na vodách pokroku ako žaby na prameni.

Rasizmus nie je o ničom inom ako o politike a jeho sile pomáhajú aj naši ľudia v službách SIS, či iných štruktúr bezpečnosti nášho štátu. Žijeme v zvláštnej dobe, kedy slušný človek je kriminalizovaný a udavači, zlodeji a špinavci sú hrdinovia našej doby.   

Každý každého vie udať, škodiť, a spôsobovať nemalé škody svojmu okoliu či celej komunite, no ak si myslíte že takýto udavači majú z toho niečo viac než majú, tak sa mýlite. Často to robia len preto, aby si sami zachránili svoj chrbát. Naríklad Slovenská informačná služba si zistí, že v dávnej dobe točil v Maďarsku v Česku, na Ukrajine či v Rusku porno, či podnikal a nemal na to oprávnenie, alebo mal, ale toto oprávnenie si zohnal podvodom, no začal sa miešať do politiky a tak s nožom na krku začal slúžiť ako udavač, špicel a škodca svojmu okoliu. Udavačov Rómov máme aj osadách, sú to častokrát úžerníci, ktorých polícia prehliada. Ak už Slovenská informačná služba takéhoto pešiaka nepotrebuje podhodí ho polícii a tá ho zatkne aj za banálnu chybu s jasným cieľom zbaviť sa takého svedka a ten strávi vo väzení niekoľko rokov až sa na neho zabudne. Čo je lepší prípad, ten horší je, že sa ho jednoducho zbavia... 

Ako napísal Peter Nôta

600 – to je číslo dlhodobo nezvestných osôb na Slovensku.

Koľko z týchto ľudí bolo popravených, neviem. Ale predpoklad, že možno do 500 ľudí. Preto sa vrátim ešte na chvíľku ku bezdomovcom. Na tejto najslabšej sociálnej skupine si podsvetie otestovalo systém nájomných vrážd. Keďže sa v spoločnosti nič nedialo, z vraždenia sa postupom času stal lukratívny biznis.

Dnes s istotou môžem tvrdiť, že každý občan Slovenska má svoju cenu. Áno. Časom sa vytvoril cenník nájomných vrážd:

Bezdomovec – 5 000 EUR

Podnikateľ – 50 000 EUR

Novinár – 70 000 EUR

Opozičný politik 200 000 EUR

Prokurátor – 250 000 EUR

Vládny politik – suma by sa podľa mojich informácií vyšplhala na cca 2 500 000 EUR. Cena je vysoká preto, lebo vrah by sa musel okamžite vysťahovať. Dva a pól mega zaručuje vrahovi bezproblémový život napríklad na Belizé.

Ak ste radový občan a dostanete sa na mušku politikov alebo podsvetia, tak Vás zavraždia za cca 20 000 Eur. To je výška zálohy.

Jozef Kmeťo     


Toto je čistá konšpirácia, ale na každej konšpirácii je kúsok pravdy, alebo inak povedané "bez vetra sa ani lístok nepohne"... 😉


                   Kto potiahne spúšť zbrane ako prvý?  

              

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Z Číny Koronavírus sa dostal pravdepodobne už do Európy. Situácia je vážna

Koronavírus v Európe? Už to nie je len problém juhovýchodnej Ázie a USA. V ruskom Petrohrade v stredu pre podozrenie z nákazy hospitalizovali dve osoby, ktoré krátko predtým prileteli z Číny, a na niektorých letiskách v Európe zavádzajú hygienické opatrenia.

Ochorenie sa rozšírilo aj do iných oblastí Číny. Prípady ochorení hlásili aj Thajsko, Japonsko, Južná Kórea, Taiwan a USA,“ hovorí Daša Račková z Úradu verejného zdravotníctva SR.

Slovenské orgány zatiaľ nevidia dôvod na kontrolu cestujúcich. Pripravili však určité preventívne kroky a hlavne upozorňujú cestovateľov, čo robiť v rizikových lokalitách či po návrate na Slovensko. Nádcha, kašeľ, bolesť hrdla, vysoká teplota - spočiatku to vyzerá ako bežné ochorenie dýchacích ciest. Lenže nový koronavírus nie je žiadna chrípka. Stačí, že v dýchacej sústave napadne jednu z buniek, tá potom praskne a vírus sa môže šíriť ďalej. Keď sa dostane do pľúc, spôsobí opuch alebo zápal a vtedy už ide o život. Ochorenie má podobný priebeh ako vírusy S…

Slovenskom sa rozhoreli protesty proti fašizmu a média mlčia

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Doposiaľ najväčší protest proti fašizmu sa vo štvrtok popoludní uskutočnil v Košiciach.
Najviac však o protestoch informujú rómske portáli na sociálnej sieti, naše média ako televízia Joj, Markíza a ďalšie média viac menej mlčia. Je veľmi smutné, že dokážu  Slovenské média v rýchlosti 10-1 priniesť negatívne spravy o Rómoch, ale to že ľudia a hlavne Rómovia povstali proti rasizmu neinformujú vôbec, alebo len okrajovo... 
Sú to spojené nádoby, všetko ako konáme v našej spoločnosti ma vplyv na nás všetkých... To že, fašistická strana ĽSNS Mariána Kotlebu sa teší výborným predvolebným preferenciám, môže nečinnosť politikov, súdov, prokuratúry, ktorí nechali fašizmu narásť do obludných rozmerov a ten sa môže nakoniec stať aj pre benevolentných sudcov a politikov osudným. Netreba totiž zabudnúť, že podobne začínal aj Hitler....  
Posledný protest bol  Piatok vo Fiľakove, kde ľudia kričali aby Kotelba a Mazurek išiel domov... "…