Preskočiť na hlavný obsah

Translate

Vyberte si dobrý spôsob prepravy tovarov a úspech máte zaručený


Prioritou každého podnikateľského subjektu je napredovať. To by však nedokázal, ak by neinvestoval do kvalitnej reklamy a do firmy, ktorý by mu zabezpečovala logistické služby, čiže prepravu tovarov. Ak vám v poslednej dobe klesal predaj, príčinou môže byť nevhodný spôsob prepravy tovarov. Od prepravy tovarov záleží, či si vás zákazníci budú vyberať aj naďalej, alebo uprednostnia spoľahlivejších predajcov.


Rýchlosť a spoľahlivosť


Azda toto očakáva každý podnikateľ od firmy, ktorá zastrešuje firmám prepravu tovarov. Žiaden zákazník, resp. odberateľ by sa nevrátil k firme, ktorá by mu tovar doviezla s omeškaním a ešte k tomu aj poškodený.

Ak chcete kvalitného prepravcu tovarov, vyberte si takých, ktorí sa snažia, aby tovar prepravili v požadovaných termínoch a bez toho, aby bol tovar nejakým spôsobom poškodený.

Ak vyrábate tovar, ktorý má krátku trvanlivosť, resp. jeho prevoz je komplikovanejší, o to viac oceníte kvality firiem zabezpečujúcich logistické služby.

Letecká preprava


Ak vám záleží na rýchlosti a spoľahlivosti, potom by ste mali uprednostňovať spoľahlivú leteckú prepravu. Najspoľahlivejšia letecká preprava je vhodná pre tých, ktorí prepravujú tovar s nízkou trvanlivosťou. Výrazne totiž dokáže predĺžiť životnosť tovarov práve kvôli rýchlosti prepravy. Sprístupňuje vzdialené trhy, patrí k najbezpečnejším spôsobom prepravy a po finančnej stránke nie je taká náročná.

Recenzie rozhodujú


Ak sa neviete rozhodnúť, ktorú firmu si vyberiete, pozrite si recenzie zákazníkov – firiem, ktoré spolupracovali alebo ešte spolupracujú s touto firmou. Stačí si otvoriť internetový prehliadač a ľahko sa k takýmto firmám dostanete.

Ak chcete mať dobré recenzie a chcete byť obľúbený, potom vám odporúčame ešte investovať do PPC reklamy, čiže do platenej reklamy na Google.

Dúfame, že vám tieto rady pomôžu udržať si zákazníkov a byť úspešný v podnikaní.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rómovia si nevedia predstaviť, že by mali svoj vlastný štát...

Okrem kontaktov je sociálna sieť dobrá aj na bleskový prieskum. Už dlhšie bez toho aby si to niekto všimol, až možno na pár jednotlivcov, mapujem na mojom "fejzbuku" náladu nás Rómov. Samozrejme, že naša nálada sa odzrkadľuje aj podľa doby v akej teraz žijeme. A možno aj práve táto doba, kedy všetci bez rozdielu musíme vynaložiť viac úsilia na prežitie, ako by Rómov prebudila zo sna, jeden za všetkých a všetci za jedného.Pretože jeden za všetkých a všetci za jedného, alebo inak povedané spoločne za prospech nás všetkých už neplatí. V rómsku štátnosť ktorý by sme spoločným úsilím vybudovali neverí väčšina Rómov.
Pri otázke: Viete si predstaviť, že by sme mali Rómsky štát? sa Rómovia viac menej vyjadrovali záporne. Neveria, že by spoločne dokázali vôbec niečo také ako Rómsky štát vytvoriť. Ako sa mnohí sami vyjadrili, chýbajú nám vzdelaný ľudia, či sami medzi sebou sa dokážeme deliť na lepších a horších, sami sa kastujeme, a to by prinieslo veľké nezhody a napätie. A potom t…

Rómovia prehovorili o svojích zážitkov s predsudkami a rasizmom na vlastnej koži

Byť Róm a žiť na Slovensku, by jedinec mohol povedať, že nie je to žiadna výhra...Či sa to niekomu páči alebo nie, Rómovia už od útleho detstva sa stretávajú z rôznymi druhmi prejavu predsudkov či priameho rasizmu. Niet sa preto čo diviť, že priepasť porozumenia medzi rómskou a nerómskou populáciou sa prehlbuje, a nedôvera je na oboch stranách bariéry.   

Je predsa nemysliteľné, už aby Rómske deti sa stretávali v škole zo segregáciou, kedy škola zámerne vytvorí triedu len pre rómskych žiakov.  Je nemysliteľné, že sa Rómske deti stretávajú s pokrikmi, vy špinavé cigánčatá, smradľavý potkany, či negri... Rómske dieťa je už takto donútené si uvedomiť, že existuje svet "bielych" a jeho, teda "čiernych" Už deti medzi sebou dokážu byť veľmi zlé, a tak často krát rómsky chlapec či dievča je vyštvaní z kolektívu, či dokonca mu jeho spolužiaci povedia, s tebou sa sa hrať nebudeme, pretože si cigáň!

Rasizmus a predsudky v praxi  

- viac ako 80% Slovákov i Čechov by bolo prot…

Neslávne slávny "krutý" exekútor si vymáha peniaze od buka do buka, ako sa mu zachce... Robí to roky a nikto voči nemu nezakročí. Prečo??!

Polícia vyšetruje, či exekútor Rudolf Krutý neprekročil svoje právomoci a nezneužil právomoc verejného činiteľa.

Telefonáty z jeho čísel, resp. automat z exekútorskej kancelárie Rudolfa Krutého, otravuje ľuďom niekoľkokrát dennodenne život, aj keď napr. svoj dlh už máte dávno splatený.

To je aj prípad pani Jany. Približne v polovici februára tohto roku pani Jane začal niekto vyvolávať z neznámych čísel. Na niektoré nestačila zareagovať a nedvihla ich. V iných jej zas automat z exekútorskej kancelárie Rudolfa Krutého oznamoval, že má uhradiť exekúciu.

Keďže si bola vedomá toho, že žiadne dlžoby nikdy nemala a vždy všetko uhradila, tak tomu nevenovala pozornosť. Telefonáty od Krutého ale neprestávali.

„Neustále ma vyzývali k zaplateniu. Nikdy v živote som neprišla do styku s exekútormi, pretože vždy všetko platím načas. Na tomto si dávam záležať. Preto ma to najskôr začalo urážať, potom ma to začalo otravovať a postupom času som telefonáty začala vnímať ako hrubý nátlak,“ vysvetľuje Jana.

P…