Preskočiť na hlavný obsah

3 dôležité kroky, ktorým sa nevyhnete pri rozbiehaní vlastného podnikania

Založiť si vlastnú firmu a viesť ju je pre niekoho najlepšia možná práca. Nemusí sa nikomu zodpovedať, všetko si riadi podľa seba. Ak ale plánujete začať podnikať, týmto dôležitým krokom sa určite nevyhnete.


1. Vybavenie všetkých dokumentov potvrdzujúcich vlastníctvo firmy

Ak chcete podnikať, predtým, ako začnete, budete si musieť založiť spoločnosť. Založenie spoločnosti je ale komplikovaný proces, z ktorého sa viacerým začínajúcim podnikateľom zakrúti hlava. Množstvo byrokracie na úradoch, behanie od jedných dverí k druhým a aj tak vám nebude všetko jasné. Založenie spoločnosti niečo stojí, preto sa neodporúča ísť do toho bez pomoci skúsených. Ak sa bojíte, že by ste založenie spoločnosti nezvládli, máte možnosť využiť služby firiem, ktoré sa zaoberajú poradenstvom a zakladaním nových spoločností. Poradia vám aké predmety podnikania zvoliť a akú vlastniacu štruktúru si vybrať.


2. Musíte si vybrať reprezentatívne sídlo firmy


Pri rozbiehaní vlastného podnikania by ste mali okrem zakladania firmy myslieť aj na to, kde bude sídliť vaša firma. Ako začínajúci podnikateľ bez akejkoľvek reklamy potrebujete reprezentatívne sídlo firmy, vďaka ktorému si vás potencionálna klientela zapamätá. Väčšinou však začínajúci podnikatelia šetria a vyberajú si také priestory, ktoré ich rozpočet nezaťažia.

Ak ale chcete reprezentatívne sídlo firmy, potrebujete ho hľadať v hlavnom meste. Lukratívne sídlo spoločnosti v Bratislave nájdete aj za prijateľné ceny. Jedná sa o virtuálne kancelárie, na ktorých sa fyzicky nebudete nachádzať. Na tejto adrese ale bude registrovaná vaša firma.


3. Potrebujete si dať vytvoriť vlastnú web stránku


Ak chcete, aby si vás zákazníci všimli, potrebujete vlastnú web stránku. Vytvorenie novej web stránky je však potrebné zveriť skúseným programátorom, grafikom, IT-čkárom, ktorí sa tejto problematike rozumejú. Nový web musí byť obsahovo, ale aj graficky veľmi kvalitný, aby dokázal zaujať potencionálnu klientelu.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Kotlebovci nezvládajú protesty Rómov na východe Slovenska

Počas mítingu Kotlebovcov na východe protestovali stovky Rómov. Protesty Rómov začali v Sečovciach, cez Sabinov a vyvrcholili v Košiciach. Tieto protesty sú spájané so stranou PS/Spolu a Trubanom, a tak trošku ako keby sa zabudlo na našich politických aktivistov, ktorí pomohli k tomu, aby sa Rómovia zobudili a povedali jasne STOP fašizmu. Viktor Valík, Ivan Hriczko, Roman Suchý, alebo podnikateľ Emilio Gujda, či Džemal Kodrazi. Toto sú výrazne mená predstaviteľov rómskej politickej scény na východe Slovenska a na týchto ľudí by sa tiež nemalo zabudnúť.

Kotlebovci nerátali s tým, že sa my Rómovia dokážeme cez sociálne siete zmobilizovať, a tak čo im vlastne ostalo, ako obviniť Trubana za PS/Spolu, že protestujúcich zvážali do Košíc autobusmi a dostali za to, že budú stáť na námestí, 15€. Čo je samozrejme hlúposť, pretože ani Truban za PS/spolu a ani napríklad Hlina za KDH si kupovať protestujúcich nepotrebujú a naši politickí predstavitelia, ako Viktor Valík za stranu STS zase nedisponu…

Slovenskom sa rozhoreli protesty proti fašizmu a média mlčia

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Doposiaľ najväčší protest proti fašizmu sa vo štvrtok popoludní uskutočnil v Košiciach.
Najviac však o protestoch informujú rómske portáli na sociálnej sieti, naše média ako televízia Joj, Markíza a ďalšie média viac menej mlčia. Je veľmi smutné, že dokážu  Slovenské média v rýchlosti 10-1 priniesť negatívne spravy o Rómoch, ale to že ľudia a hlavne Rómovia povstali proti rasizmu neinformujú vôbec, alebo len okrajovo... 
Sú to spojené nádoby, všetko ako konáme v našej spoločnosti ma vplyv na nás všetkých... To že, fašistická strana ĽSNS Mariána Kotlebu sa teší výborným predvolebným preferenciám, môže nečinnosť politikov, súdov, prokuratúry, ktorí nechali fašizmu narásť do obludných rozmerov a ten sa môže nakoniec stať aj pre benevolentných sudcov a politikov osudným. Netreba totiž zabudnúť, že podobne začínal aj Hitler....  
Posledný protest bol  Piatok vo Fiľakove, kde ľudia kričali aby Kotelba a Mazurek išiel domov... "…