Preskočiť na hlavný obsah

Ako si spríjemniť chvíle v spálni? Máme pre vás pár overených tipov, ako na to


V každom partnerskom vzťahu to raz za čas zaškrípe. Niekedy sa problémy vyriešia sami, niekedy je potrebné viesť dlhé rozhovory a hľadať kompromisy na riešenie konkrétnej situácie.

Blíži sa jeseň, kedy viac času budeme tráviť doma v teple. Ak máte pocit, že to medzi vami škrípe a bojíte, že sa vás partnerská kríza odlúči ešte viac, skúste si spríjemniť chvíle v spálni. Ponúkneme vám pár overených tipov, ako na to.

Nové sexy spodné prádlo


Viaceré módne domy predávajú okrem kvalitného oblečenia aj kvalitné spodné prádlo. Ak si chcete spríjemniť chvíle v spálni, zájdite spolu s partnerkou/ partnerom do obchodu a vyberte nové sexy spodné prádlo. Ženy najviac dokážu rozvášniť značkové boxerky a trenírky. Pánov zase saténové nočné košieľky, čipkované tangá nohavičky a čipkované podprsenky v červenej a čiernej farbe.

Novým sexy spodným prádlom nič nepokazíte, práve naopak, prinesiete iskru do spálne a zaženiete sexuálnu krízu.

Nič viac nedokáže muža/ ženu rozvášniť, ako keď si ľahnú na prehoz na posteli len v sexy spodnom prádle a začnú sa maznať!

Vyskúšajte nové sexuálne polohy

Ak máte pocit, že váš sexuálny život nie je to, čo býval, vyskúšajte nové sexuálne polohy. Takto si spríjemnite chvíle v spálni a váš sexuálny život bude omnoho lepší než predtým. Ak ste podstúpili vazektómiu, nemusíte sa báť, že váš sexuálny život tým utrpí. Skúste nejaké nové polohy s partnerkou a všetko bude ako predtým.

Pozrite si erotický film


Okrem nového sexy spodného prádla a nových sexuálnych polôh si pozrite erotický film. Ten oboch partnerov dokáže nabudiť až tak, že zaženiete myšlienky na obriezku a na odlúčenie. Niekedy stačí malý impulz, aby sa partneri nabudili a práve erotické filmy týmito impulzmi môžu byť.

Spríjemnite si chvíle v spálni a zabudnite na stereotyp, ktorý by váš vzťah mohol vážne ohroziť. Pracujte na svojom vzťahu neustále, pretože len to vám zaručí budúcnosť.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Kotlebovci nezvládajú protesty Rómov na východe Slovenska

Počas mítingu Kotlebovcov na východe protestovali stovky Rómov. Protesty Rómov začali v Sečovciach, cez Sabinov a vyvrcholili v Košiciach. Tieto protesty sú spájané so stranou PS/Spolu a Trubanom, a tak trošku ako keby sa zabudlo na našich politických aktivistov, ktorí pomohli k tomu, aby sa Rómovia zobudili a povedali jasne STOP fašizmu. Viktor Valík, Ivan Hriczko, Roman Suchý, alebo podnikateľ Emilio Gujda, či Džemal Kodrazi. Toto sú výrazne mená predstaviteľov rómskej politickej scény na východe Slovenska a na týchto ľudí by sa tiež nemalo zabudnúť.

Kotlebovci nerátali s tým, že sa my Rómovia dokážeme cez sociálne siete zmobilizovať, a tak čo im vlastne ostalo, ako obviniť Trubana za PS/Spolu, že protestujúcich zvážali do Košíc autobusmi a dostali za to, že budú stáť na námestí, 15€. Čo je samozrejme hlúposť, pretože ani Truban za PS/spolu a ani napríklad Hlina za KDH si kupovať protestujúcich nepotrebujú a naši politickí predstavitelia, ako Viktor Valík za stranu STS zase nedisponu…

Slovenskom sa rozhoreli protesty proti fašizmu a média mlčia

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Doposiaľ najväčší protest proti fašizmu sa vo štvrtok popoludní uskutočnil v Košiciach.
Najviac však o protestoch informujú rómske portáli na sociálnej sieti, naše média ako televízia Joj, Markíza a ďalšie média viac menej mlčia. Je veľmi smutné, že dokážu  Slovenské média v rýchlosti 10-1 priniesť negatívne spravy o Rómoch, ale to že ľudia a hlavne Rómovia povstali proti rasizmu neinformujú vôbec, alebo len okrajovo... 
Sú to spojené nádoby, všetko ako konáme v našej spoločnosti ma vplyv na nás všetkých... To že, fašistická strana ĽSNS Mariána Kotlebu sa teší výborným predvolebným preferenciám, môže nečinnosť politikov, súdov, prokuratúry, ktorí nechali fašizmu narásť do obludných rozmerov a ten sa môže nakoniec stať aj pre benevolentných sudcov a politikov osudným. Netreba totiž zabudnúť, že podobne začínal aj Hitler....  
Posledný protest bol  Piatok vo Fiľakove, kde ľudia kričali aby Kotelba a Mazurek išiel domov... "…