Preskočiť na hlavný obsah

Translate

Ako si spríjemniť chvíle v spálni? Máme pre vás pár overených tipov, ako na to


V každom partnerskom vzťahu to raz za čas zaškrípe. Niekedy sa problémy vyriešia sami, niekedy je potrebné viesť dlhé rozhovory a hľadať kompromisy na riešenie konkrétnej situácie.

Blíži sa jeseň, kedy viac času budeme tráviť doma v teple. Ak máte pocit, že to medzi vami škrípe a bojíte, že sa vás partnerská kríza odlúči ešte viac, skúste si spríjemniť chvíle v spálni. Ponúkneme vám pár overených tipov, ako na to.

Nové sexy spodné prádlo


Viaceré módne domy predávajú okrem kvalitného oblečenia aj kvalitné spodné prádlo. Ak si chcete spríjemniť chvíle v spálni, zájdite spolu s partnerkou/ partnerom do obchodu a vyberte nové sexy spodné prádlo. Ženy najviac dokážu rozvášniť značkové boxerky a trenírky. Pánov zase saténové nočné košieľky, čipkované tangá nohavičky a čipkované podprsenky v červenej a čiernej farbe.

Novým sexy spodným prádlom nič nepokazíte, práve naopak, prinesiete iskru do spálne a zaženiete sexuálnu krízu.

Nič viac nedokáže muža/ ženu rozvášniť, ako keď si ľahnú na prehoz na posteli len v sexy spodnom prádle a začnú sa maznať!

Vyskúšajte nové sexuálne polohy

Ak máte pocit, že váš sexuálny život nie je to, čo býval, vyskúšajte nové sexuálne polohy. Takto si spríjemnite chvíle v spálni a váš sexuálny život bude omnoho lepší než predtým. Ak ste podstúpili vazektómiu, nemusíte sa báť, že váš sexuálny život tým utrpí. Skúste nejaké nové polohy s partnerkou a všetko bude ako predtým.

Pozrite si erotický film


Okrem nového sexy spodného prádla a nových sexuálnych polôh si pozrite erotický film. Ten oboch partnerov dokáže nabudiť až tak, že zaženiete myšlienky na obriezku a na odlúčenie. Niekedy stačí malý impulz, aby sa partneri nabudili a práve erotické filmy týmito impulzmi môžu byť.

Spríjemnite si chvíle v spálni a zabudnite na stereotyp, ktorý by váš vzťah mohol vážne ohroziť. Pracujte na svojom vzťahu neustále, pretože len to vám zaručí budúcnosť.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rasisti, hovoria, že na bielych životoch záleží - Je OK byť biely

Rasizmus nepozná hranice a rasista už vôbec nie! fanúšikovia Slovana Bratislava v sobotu vyvesili na Tehelnom poli transparent White Lives Matter, ktorý vo voľnom preklade znamená Na životoch belochov záleží, viaceré slovenské médiá ho označili za rasistický.
Rasisti však s touto interpretáciou médii nesúhlasia. Odvolávajú sa na hnutie Black Lives Matter(Na životoch černochov záleží), ktoré podľa nich médiá neoznačujú ako rasistické. Prečo by potom mal byť transparent fanúšikov Slovana rasistický?
Tak ako to vlastne je? 
V roku 2014 sa po svete prvýkrát začala vo veľkom šíriť výzva „Black Lives Matter” (BLM - Na životoch čiernych záleží). Snažila sa upozorniť na policajnú brutalitu voči Afroameričanom v USA. Ako reakcia na toto hnutie vzniklo „White Lives Matter” (WLM - Na životoch bielych záleží).
„White Lives Matter” (WLM - Na životoch bielych záleží). Toto spojenie začali propagovať po USA rasistické skupiny vo viacerých štátoch. Najaktívnejší boli najmä členovia skupiny Aryan Renaissa…

Rádio Roma a Romata skončili v osade, aké je však pozadie?

Aktuality.sk vydali minulý týždeň článok "Rómske rádio zobralo dotácie za 190-tisíc eur, skončilo prepísané v osade." Pred dvoma rokmi som prostredníctvom Sme.sk a Redakcie R1 publikoval článok "Rádio ROMA  A ROMATA, projekty za viac ako 200 tisíc € končia..." Hneď ako som článok publikoval, dotknuté osoby sa ma prostredníctvom svojich právnikov snažili zatlačiť do kúta. Po porade s právnikom sa mi podarilo nátlak zo strany dotknutých osôb umierniť za odplatu, že články stiahnem, a nebudem o nich písať... Napriek tomu som však články uverejnil 

Projekty rádia Roma a Rómskej tlačovej agentúry Romata sa ma osobne dotýkali. Veril som, že projekty za ktorými stál Ján Konček, Milan Nemček, budú projekty ktoré dokážu vytvoriť tvorivé prostredie ako pre rómskych novinárov tak aj pre blogerov. Malo to byť prvé rómske rádio na Slovensku, ktoré by vysielalo v Bratislave, Banskej Bystrici, Prešove a v Prahe. Rómska tlačová agentúra Romata zase mala združovať rómskych novinárov…

Rómovia prehovorili o svojích zážitkov s predsudkami a rasizmom na vlastnej koži

Byť Róm a žiť na Slovensku, by jedinec mohol povedať, že nie je to žiadna výhra...Či sa to niekomu páči alebo nie, Rómovia už od útleho detstva sa stretávajú z rôznymi druhmi prejavu predsudkov či priameho rasizmu. Niet sa preto čo diviť, že priepasť porozumenia medzi rómskou a nerómskou populáciou sa prehlbuje, a nedôvera je na oboch stranách bariéry.   

Je predsa nemysliteľné, už aby Rómske deti sa stretávali v škole zo segregáciou, kedy škola zámerne vytvorí triedu len pre rómskych žiakov.  Je nemysliteľné, že sa Rómske deti stretávajú s pokrikmi, vy špinavé cigánčatá, smradľavý potkany, či negri... Rómske dieťa je už takto donútené si uvedomiť, že existuje svet "bielych" a jeho, teda "čiernych" Už deti medzi sebou dokážu byť veľmi zlé, a tak často krát rómsky chlapec či dievča je vyštvaní z kolektívu, či dokonca mu jeho spolužiaci povedia, s tebou sa sa hrať nebudeme, pretože si cigáň!

Rasizmus a predsudky v praxi  

- viac ako 80% Slovákov i Čechov by bolo prot…