sobota 9. novembra 2019

Kotlebovci : ĽS Naše Slovensko otvorila novú kanceláriu v Prahe a chystajú sa aj do Londýna

ĽS Naše Slovensko otvorila novú kanceláriu v Prahe. Ako napísali na facebooku Kotlebovci "V Ľudovej strane Naše Slovensko nám záleží aj na Slovákoch žijúcich za hranicami našej vlasti. Preto sme sa rozhodli otvoriť našu kanceláriu strany aj priamo v centre Prahy v Českej republike. Priestory na prevádzku tejto kancelárie nám poskytlo vedenie spriatelenej Dělnickej strany sociální spravedlnosti (DSSS) na čele s predsedom Tomášom Vandasom a podpredsedom Jiřím Štěpánkom." 


Kotlebovci otvorili svoju kanceláriu v Prahe 


Fašisti sa nám stretávajú a my sme ticho!!!    

Ako je možne, že sa toto môže diať v 21 storočí, ako je možné že Europa ktorá pred viac ako 70 rokmi bola podrobená fašistickou čižmou dovolí aby sa tu nová generácia fašistov stretávala, rokovala, diskutovala a dokonca aj rozvíjala svoju činnosť po celej Europe.!?? 

Kotlebovci budú v Londýne   


V sobotu 23 novembera sa Kotlebovci chystajú do Londýna. Presné miesto stretnutia zverenia pár dní pred plánovaným dňom mítingu. Na svojich stránkach informujú, že s idú stretnúť zo Slovákmi tam žijúcimi, no neverím, že by to boli Slováci ktorí by súhlasili s ich názormi. Takže to bude zrejme stretnutie podobne zmýšľajúcich ľudí s nadviazaním na zahraničnú spoluprácu fašistami žijúcimi v Anglicku ktorí sa hlásia k Bielym nacionalistom (anglicky White Nationalism)  Je to hnutie ktoré funguje v Anglicku a v Amerike.  


Propagačný banner bielej nacionalistickej organizácie National Vanguard.


Princíp bieleho nacionalizmu vystihuje tento výrok Davida Dukea, rasistu a šéfa jednej z organizací Ku-klux-klanu:„Nepovažujem sa za rasistu, nemám nič proti iným národom a rasám, ale určite chcem zachovať svoju vlastnú. A myslím, že to platí pre všetkých ľudí. Čo sa týka Ameriky a európskeho sveta, chcem žiť v štáte, ktorý odráža moje tradície a hodnoty a nechcem, aby sa moji ľudia stali menšinou v republike, ktorú postavili naši praotcovia. Každý kmeň, národ alebo rasa, ktorej cieľom je zachovať svoju kultúru, skupinové záujmy a suverenitu, musí zachovať svoj prevládajúci stav v geografickej oblasti, ktorú obýva. A preto hovorím biela rasa musí prežiť“ Povedal na jednom zo zhromaždení nacionalistov v Amerike.  


Prečo sme stále ticho? 


Nebuďme stále ticho, či nevidíte čo sa okolo nás deje? Kedy sa konečne všetci slušný ľudia prebudíme a dáme jasne a hlas vedieť, že fašizmus tu nechceme!? 


Jozef Kmeťo 


1 komentár:

  1. net dvovod ostat zit na Slovesnku. Romaci co odysli do anglicka, nemecka ,kanady, belgicka sebe ziju jak pani, paradne auta, socialne istoty benefity..A na Slovensku? len bieda a bude este horsie.Cudujem sa hlavne mladym ze este ostavaju na zakapanom slovesnku

    OdpovedaťOdstrániť

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme