Preskočiť na hlavný obsah

Kto je vlastne Róm, ktorý sa vo videu priznáva, že bude voliť Kotlebu?!

Miroslav Didiáš / foto R1

V poslednom čase sa na sociálnej sieti objavili videa malého drobného mužíka v spoločnosti priaznivcov ĽSNS, ktorý odkazuje, že bude voliť Ľudovú stranu Naše Slovensko a hovorí aj o tom, že sa hanbí za asociálov, ktorí aj jemu robia hanbu. Ďalej odkazuje všetkým, aby na ĽSNS neútočili a zobudili sa.

Kto je muž z videa? 

Miro/ Čo na to Mojeseovci
Je to Miroslav Didiaš, skrachovanec, ktorý to nikam v živote nedotiahol, ako k metle a k lopate. V nedávnej minulosti sa snažil na seba upozorniť tým, že pár krát vystúpil v reality show "Čo na to Mojsejovci", v ktorej vystupoval ako ich obdivovateľ a na plné ústa hovoril o sebe, že je gay, má za sebou veľmi pestrý sexuálny život, a že sa za to nehanbí, ani za to, že je cigán. 

Je to človek, ktorý vie využiť každú možnosť ako na seba upozorniť. Predpokladám, že jeho riťka toho hodne aj zažila a jedno obdobie než zaparkoval pri metle a lopate, bola jeho riťka hlavným nástrojom obživy. 
Škoda, že tej inteligencie sa mu moc nedostalo, ale ani šarmu, pretože ak by mal v sebe šarm a inteligenciu, možno by sa mu podarilo cez jeho riťku dostať sa do showbiznisu, po ktorom tak túži. Takto mu je tá jeho prdelka iba na jedno... na hovno... 


Vanesa Putikova, Ivan Bihari. Miroslava Didiáš  Foto R1 

A teraz trochu vážne 

Jedná sa o človeka, od ktorého ruky preč. Za jeden cent by dokázal predať, ako sa hovorí, aj vlastnú mater. Tomuto človeku patrí do ruky len tá lopata a metla a tú mal aj keď pracoval v domove sociálnych služieb Iris na Heydukovej ulici v Bratislave, ako upratovač v ktorom sa prevalila v júli minulého roka kauza kuchára Ivana Biháryho, ktorý sa vydával za lekára. V tomto domove fungovala aj falošná zdravotná sestra Vanessa Pútiková. 
Pričom sa tam robili opijáše, pacientom Bihary s ošetrovateľkou mal podávať lieky klientom inak, ako ich brať mali. 
Kuchára Biháryho volali klienti, aj ich príbuzní, pán doktor. Nosil lekárske oblečenie aj biele sandále. Nebolo by na tom nič zlé, keby nebol vyučený kuchár.
Treba zároveň pripomenúť, že falošný lekár Ivan Biháry je dnes už vo väzení a potvrdil, že má HIV vírus, na ktorý sa 15 rokov lieči.
Ivan Biháry mal od roku 2016 do 2018 kontaktovať rôzne osoby oboch pohlaví za účelom sexuálneho styku za finančnú odmenu. S týmito osobami mal nechránený sexuálny styk a to aj napriek tomu, že mal potvrdenú infekciu vírusom HIV. Tieto osoby o svojom ochorení neinformoval 

Odkaz pre Kotlebovcov Keď už hľadáte spomedzi Rómov svojich fanúškov, cez ktorých demonštrujete, že vy nie ste rasisti, tak si nájdite na úrovni ľudí aj Rómov. Ale zase Róm na úrovni sa s Vami nebude ani baviť, a tak sú vám dobrí takí ako je Miroslav Didiaš, ktorého IQ je menšie ako 6 ročného školáka na základnej škole...  
Mimochodom, Miroslav vo vašom videu odsudzuje útok na Hasiča vo Važci a na svojom profile, inak ich ma viac, to komentuje inak a kedže nemá veľa priaznivcov, tak cez jeden profil komentoval tak a cez svoj druhý profil si aj odpovedal.... 
Rómovia, ktorí sú skutočnou hanbou  

Svet sa musel zblázniť, alebo minimálne niektorí Rómovia. Svojím vystupovaním robia hanbu sebe, svojej rodine a nám ostatným. Vďaka svojej hlúposti sa stali tvárami fašizmu a ešte sa s tým aj chvália... Magazín 1 je totiž stranícky portál ĽSNS...  

Jozef Kmeťo 

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Kotlebovci nezvládajú protesty Rómov na východe Slovenska

Počas mítingu Kotlebovcov na východe protestovali stovky Rómov. Protesty Rómov začali v Sečovciach, cez Sabinov a vyvrcholili v Košiciach. Tieto protesty sú spájané so stranou PS/Spolu a Trubanom, a tak trošku ako keby sa zabudlo na našich politických aktivistov, ktorí pomohli k tomu, aby sa Rómovia zobudili a povedali jasne STOP fašizmu. Viktor Valík, Ivan Hriczko, Roman Suchý, alebo podnikateľ Emilio Gujda, či Džemal Kodrazi. Toto sú výrazne mená predstaviteľov rómskej politickej scény na východe Slovenska a na týchto ľudí by sa tiež nemalo zabudnúť.

Kotlebovci nerátali s tým, že sa my Rómovia dokážeme cez sociálne siete zmobilizovať, a tak čo im vlastne ostalo, ako obviniť Trubana za PS/Spolu, že protestujúcich zvážali do Košíc autobusmi a dostali za to, že budú stáť na námestí, 15€. Čo je samozrejme hlúposť, pretože ani Truban za PS/spolu a ani napríklad Hlina za KDH si kupovať protestujúcich nepotrebujú a naši politickí predstavitelia, ako Viktor Valík za stranu STS zase nedisponu…

Slovenskom sa rozhoreli protesty proti fašizmu a média mlčia

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Doposiaľ najväčší protest proti fašizmu sa vo štvrtok popoludní uskutočnil v Košiciach.
Najviac však o protestoch informujú rómske portáli na sociálnej sieti, naše média ako televízia Joj, Markíza a ďalšie média viac menej mlčia. Je veľmi smutné, že dokážu  Slovenské média v rýchlosti 10-1 priniesť negatívne spravy o Rómoch, ale to že ľudia a hlavne Rómovia povstali proti rasizmu neinformujú vôbec, alebo len okrajovo... 
Sú to spojené nádoby, všetko ako konáme v našej spoločnosti ma vplyv na nás všetkých... To že, fašistická strana ĽSNS Mariána Kotlebu sa teší výborným predvolebným preferenciám, môže nečinnosť politikov, súdov, prokuratúry, ktorí nechali fašizmu narásť do obludných rozmerov a ten sa môže nakoniec stať aj pre benevolentných sudcov a politikov osudným. Netreba totiž zabudnúť, že podobne začínal aj Hitler....  
Posledný protest bol  Piatok vo Fiľakove, kde ľudia kričali aby Kotelba a Mazurek išiel domov... "…