Preskočiť na hlavný obsah

Norbert Hmilansky: Idiot, herec, youtuber, zlodej, alebo onanista na "fejzbuku"?

keď z človeka sa stane Idiot 

Sociálne siete sú pre mnohých z nás doslova centrom života. Pomáhajú nám byť v kontakte s priateľmi a známymi, môžu byť nápomocné aj pri našej práci, sledujeme cez ne najnovšie správy. Vďaka sociálnym sietiam sa vieme rýchlo navzájom informovať, ale aj rozhnevať, či dokonca sa navzájom ovplyvniť. 

A teraz dovoľte, budem hovoriť, alebo skôr písať, sám za seba. S mojím názorom nemusíte a môžete súhlasiť, je to môj vlastný pohľad a nikomu ho nevnucujem. Mám 46 rokov a celý môj život robím, a žijem ako väčšina ľudí. Mne nikto nepostavil byt a nikto mi nič nedal zadarmo. Na všetko čo mám som si musel sám zarobiť. Keď nebudem pracovať, nebudem mať na lieky, nájom, či jedlo. 

Sloboda slova, či názoru je tu aj preto, že nám umožňuje nahlas si povedať svoj názor a  "fejzbuk" jeden z prostriedkov kde ten svoj názor môžeme povedať. To je aj prípad Norberta Hmilanského. 

Ja mu jeho názor neberiem, ale pýtam sa, kto mu dal právo hovoriť za všetkých Rómov? Ja som mu ten mandát, aby hovoril za mňa nedal a verím, že ani väčšina Rómov mu tento mandát nedalo. Pretože Kotlebovci sa o ňom vyjadrujú ako o zástupcovi Rómov na Slovensku. Píšem 15 rokov a nikdy som sa neprofiloval, že som hlas Rómov. To čo však robí Hmilansky v poslednej dobe na "fejzbuku" je prilievanie benzínu do ohňa a jemu je to v podstate jedno, alebo si to ani neuvedomuje. Jemu sa nič nestane, pretože žije v Londýne, ale tu je tak vyhrotená situácia, že každý zlý signál si odnesieme iba my tu na Slovensku. 
Norbert Hmilansky  vo svojom švungu 


Kto je Norbert Hmilansky? 

Chlap, ktorý celý život nikdy poriadne nerobil, nerobil na Slovensku, a nerobil a nerobí ani v Británii. Česi na jeho spôsob života majú krásny výraz, je to pán NEMAKAČENKO!  Je to človek, ktorý figuroval v rôznych zbierkach, na ktorých sa preukázateľne obohatil a je to chlap, ktorý má evidentne niečo s úžerou a je len otázka času kedy svedkovia prehovoria. Je to chlap, ktorý verejne na "fejzbuku" onanoval, na jeho vyčíňanie sa pritom pozeralo  tisíce ľudí a aj detí. Napriek tomu sa však teší obrovskej popularite. Prečo?! No kto by sa nepozrel na idiota, ktorý na sociálnej sieti vyvádza čo vyvádza. No jeho ego a naivita však sú väčšie ako jeho rozum. On v tom vidí svoju popularitu, to že o ňom píšu internetové portály ako Magazín 1, či bulvárne denníky, považuje za víťazstvo. To, že Magazín 1, čo je "fašistický" portál o ňom píše preto, aby cez jeho vyčíňanie ponížil celú našu rómsku komunitu, mu uniklo. No čo môže byť lepším výsmechom pre fašistov ako keď neger, degeš, lebo tak nás fašisti nezývajú, urobí takéto divadlo na "fejzbuku" a on si vo svojej hlúposti myslí, že je to preto, lebo je tak dobrý. A to ešte chvála bohu nemajú v rukách fašisti video, kde pred deťmi a celou verejnosťou onanuje, lebo to by bola v súčasnej dobe už hotová pohroma... To by už bola aká voda na mlyn pre Kotlebovcov a ich volebnú kampaň??!!
Ivan Hriczko si z neho urobil svoj hlas 

Ivana Hriczka som vždy považoval za inteligentného človeka a schopného politika. Ťažko som znášal, keď vstúpil do strany Vlasť, ešte ťažšie, že za túto stranu kandiduje. Ale využívať potenciál sledovanosti Hmilanskeho, považujem za akt číreho zúfalstva. Očakával by som, že Ivan Hriczko využije svoj vlastný potenciál a bude sa svojím voličom prihovárať vo svojich vlastných "lajfkách" a nebude k tomu využívať "predskokana" Hmilanského. 


Záver    

Hriczko je režisérom Hmilanského, je to vidieť z toho čo Hmilansky hovorí vo svojich "lajfkách". Najväčším tŕňom v oku Hriczka a Hmilánského je Peter Pollák. Ten Pollák, ktorého obaja páni pred nedávnom ospevovali. Ja sa preto pýtam, ak by pán Hriczko dostal miesto na kandidátke Petra Polláka za stranu OĽaNo, tiež by Hmilanský buchal do hrnca a kričal čo všetko Pollák zle urobil??!!! 
Stále chcem veriť, že pán Hriczko ktorého som obdivoval a veril som mu, začne robiť slušnú predvolebnú kampaň, ktorou osloví svojich priaznivcov, lebo zatiaľ je to len cirkus... 

My Rómovia sme jeden nádherný národ, prečo by sme mali byť spájaný z mužom ako je Hmilansky? Ak hovorí za Vás, je to vaša vec, ale za mňa a dúfam že pre väčšinu ľudí je to len komik na "fejzbuku" 

V dnešnej dobe, kedy Kotleba a jeho priaznivci sú viac a viac aktívny, je veľmi dôležité aby signály aké do spoločnosti vysiela Hmilanský boli čo najmenšie... Pretože slúžia iba Kotlebovcom a nie nám a našej spoločnosti.... 
Jozef Kmeťo 

     

Komentáre

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Kotlebovci nezvládajú protesty Rómov na východe Slovenska

Počas mítingu Kotlebovcov na východe protestovali stovky Rómov. Protesty Rómov začali v Sečovciach, cez Sabinov a vyvrcholili v Košiciach. Tieto protesty sú spájané so stranou PS/Spolu a Trubanom, a tak trošku ako keby sa zabudlo na našich politických aktivistov, ktorí pomohli k tomu, aby sa Rómovia zobudili a povedali jasne STOP fašizmu. Viktor Valík, Ivan Hriczko, Roman Suchý, alebo podnikateľ Emilio Gujda, či Džemal Kodrazi. Toto sú výrazne mená predstaviteľov rómskej politickej scény na východe Slovenska a na týchto ľudí by sa tiež nemalo zabudnúť.

Kotlebovci nerátali s tým, že sa my Rómovia dokážeme cez sociálne siete zmobilizovať, a tak čo im vlastne ostalo, ako obviniť Trubana za PS/Spolu, že protestujúcich zvážali do Košíc autobusmi a dostali za to, že budú stáť na námestí, 15€. Čo je samozrejme hlúposť, pretože ani Truban za PS/spolu a ani napríklad Hlina za KDH si kupovať protestujúcich nepotrebujú a naši politickí predstavitelia, ako Viktor Valík za stranu STS zase nedisponu…

Slovenskom sa rozhoreli protesty proti fašizmu a média mlčia

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Doposiaľ najväčší protest proti fašizmu sa vo štvrtok popoludní uskutočnil v Košiciach.
Najviac však o protestoch informujú rómske portáli na sociálnej sieti, naše média ako televízia Joj, Markíza a ďalšie média viac menej mlčia. Je veľmi smutné, že dokážu  Slovenské média v rýchlosti 10-1 priniesť negatívne spravy o Rómoch, ale to že ľudia a hlavne Rómovia povstali proti rasizmu neinformujú vôbec, alebo len okrajovo... 
Sú to spojené nádoby, všetko ako konáme v našej spoločnosti ma vplyv na nás všetkých... To že, fašistická strana ĽSNS Mariána Kotlebu sa teší výborným predvolebným preferenciám, môže nečinnosť politikov, súdov, prokuratúry, ktorí nechali fašizmu narásť do obludných rozmerov a ten sa môže nakoniec stať aj pre benevolentných sudcov a politikov osudným. Netreba totiž zabudnúť, že podobne začínal aj Hitler....  
Posledný protest bol  Piatok vo Fiľakove, kde ľudia kričali aby Kotelba a Mazurek išiel domov... "…