Preskočiť na hlavný obsah

Translate

V ĽSNS/ Kotleba : Je plná násilníkov a kriminálnikov. A toto chcú ľudia voliť...

SLOVENSKO MÁ PROBLÉM S KRIMINALITOU - NAJMÄ MEDZI ASOCIÁLMI V ĽSNS
Skorumpovaní politici a oligarchovia spôsobili, že Slovensko dnes nefunguje férovo. Vidieť to na úrovni ministerstiev ale často aj na lokálnej úrovni miest a obcí. Ľudia prestali veriť tomu, že štát je tu na to, aby im slúžil.

Nesmieme dovoliť, aby táto frustrácia viedla k tomu, že si ľudia namiesto mafiánov a oligarchov zvolia násilníkov a kriminálnikov. Prehnitý systém dokáže zmeniť iba niekto, kto má odvahu, dravosť a vytrvalosť presadzovať zásadné zmeny, nie partička krčmových bitkárov od Kotlebu.

Pripravili sme túto infografiku, aby bolo jasné, o koho ide. Facebook obmedzuje možnosti sponzorovania obrázkov, v ktorých je veľa textu - ak chcete, aby sa o tom ľudia dozvedeli, prosím, zdieľajte to. Chcem zdôrazniť, že nejde o žiadne klebety, ale tvrdé fakty pochádzajúce zo súdnych rozhodnutí alebo od polície v prípadoch, v ktorých prebieha vyšetrovanie. 

Najväčšie kauzy ĽSNS Polícia preveruje Kotlebu v súvislosti s možným sexuálnym zneužívaním Marian Kotleba, ktorý v minulosti pôsobil ako učiteľ na gymnáziu v Banskej Bystrici, mal mať pomer s mladistvou študentkou.


Jozef K. sa nevedel zmieriť so snahou svojej manželky o rozvod. Preto sa rozhodol na ňu zatlačiť brutálnym spôsobom.

Podľa doterajšieho priebehu vyšetrovania na svojom dvore rodinného domu v okrese Poprad viackrát bodol Romana A., ktorý zraneniam na mieste podľahol. Jozef donútil svoju manželku, aby mu pomohla s odstránením tela. Takýmto spôsobom si ju chcel “zaviazať” do budúcna, aby od neho neodišla, lebo majú spoločné kriminálne “tajomstvo”. Jozef telo svojej obete hodil do potoka Mlynica, do ktorého blízkosti sa presunul autom.

Vyšetrovateľ NAKA Východ spracoval podnet na väzobné stíhanie Jozefa. Za úkladnú vraždu mu hrozí 20-25 rokov za mrežami.Poslanec za Kotlebovu ĽS NS: Andrej Medvecký, v podmienke za alkohol a momentálne obžalovaný z ublíženia na zdraví s rasovým motívom.

„Neger, rozkopte negra, k…t čierny, neger, toto je tvoj posledný deň,“

Peter Bahno : V októbri 2013 pritom Bahna Okresný súd v Žiari nad Hronom uznal za vinného z prečinu ublíženia na zdraví, pokusu zločinu ublíženia na zdraví, prečinu výtržníctva a zo zločinu obmedzovania osobnej slobody vo forme spolupáchateľstva.


Marián Magnát : Vo februári 2017 Mariána Magáta okresný súd v Čadci odsúdil za nedovolené ozbrojovanie na tri roky odňatia slobody podmienečne.. 

Záver 


Ak nechceme aby nás bili po uliciach, ak nechceme aby takéto kriminálne živly a je ich viac boli v našom parlamente a rozhodovali o našich životoch, chodte voliť, iba váš hlas to môže zmeniť 29.2 máte šancu zabojovať za svoje postavenie v tejto spoločnosti. Jozef Kmeťo 
Zdroj: FB Miroslav Beblavý 


Prečítajte si aj článok : Rómovia sú skvelý biznis ktorý pomohol Kotlebovi k popularite

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rádio Roma a Romata skončili v osade, aké je však pozadie?

Aktuality.sk vydali minulý týždeň článok "Rómske rádio zobralo dotácie za 190-tisíc eur, skončilo prepísané v osade." Pred dvoma rokmi som prostredníctvom Sme.sk a Redakcie R1 publikoval článok "Rádio ROMA  A ROMATA, projekty za viac ako 200 tisíc € končia..." Hneď ako som článok publikoval, dotknuté osoby sa ma prostredníctvom svojich právnikov snažili zatlačiť do kúta. Po porade s právnikom sa mi podarilo nátlak zo strany dotknutých osôb umierniť za odplatu, že články stiahnem, a nebudem o nich písať... Napriek tomu som však články uverejnil 

Projekty rádia Roma a Rómskej tlačovej agentúry Romata sa ma osobne dotýkali. Veril som, že projekty za ktorými stál Ján Konček, Milan Nemček, budú projekty ktoré dokážu vytvoriť tvorivé prostredie ako pre rómskych novinárov tak aj pre blogerov. Malo to byť prvé rómske rádio na Slovensku, ktoré by vysielalo v Bratislave, Banskej Bystrici, Prešove a v Prahe. Rómska tlačová agentúra Romata zase mala združovať rómskych novinárov…

Rasisti, hovoria, že na bielych životoch záleží - Je OK byť biely

Rasizmus nepozná hranice a rasista už vôbec nie! fanúšikovia Slovana Bratislava v sobotu vyvesili na Tehelnom poli transparent White Lives Matter, ktorý vo voľnom preklade znamená Na životoch belochov záleží, viaceré slovenské médiá ho označili za rasistický.
Rasisti však s touto interpretáciou médii nesúhlasia. Odvolávajú sa na hnutie Black Lives Matter(Na životoch černochov záleží), ktoré podľa nich médiá neoznačujú ako rasistické. Prečo by potom mal byť transparent fanúšikov Slovana rasistický?
Tak ako to vlastne je? 
V roku 2014 sa po svete prvýkrát začala vo veľkom šíriť výzva „Black Lives Matter” (BLM - Na životoch čiernych záleží). Snažila sa upozorniť na policajnú brutalitu voči Afroameričanom v USA. Ako reakcia na toto hnutie vzniklo „White Lives Matter” (WLM - Na životoch bielych záleží).
„White Lives Matter” (WLM - Na životoch bielych záleží). Toto spojenie začali propagovať po USA rasistické skupiny vo viacerých štátoch. Najaktívnejší boli najmä členovia skupiny Aryan Renaissa…

Rovnosť nadovšetko

Koľkokrát zbili policajti bezdôvodne Róma? Koľko detí prichádza o šance na únik z osady, kvôli tomu, že ho zaradia do „špeciálnej školy“ len preto, že nevedia po slovensky? Nie, sú tak zaraďované na základne sociálneho aspektu.  Musíme posielať armádu aby robila korona-testy? Prečo ju posielame? Prečo musia ľudia pracujúci na integračných programoch v osadách bojovať o granty, len aby si mohli robiť svoju prácu? Chýba nám empatia. Sme leniví pochopiť kultúrne rozdiely. Vidíme dôsledky, odmietame vidieť dôvody.
V obchode si všetci všímajú iba nekupujúceho Róma, pracoval som v obchode prakticky celý život, a záchyty Rómov som ja osobne nezažil, a to som pracoval vo veľkom hypermarkete. Najviac záchytov bolo u nerómov a to dokonca u takých u ktorých by ste to ani nepovedali. Napriek tomu však sledovaní v obchode sú najviac Rómovia a ich deti! 
A čo prípady kedy boli bité Rómske deti, doteraz tieto prípady neboli riadne vyšetrené, prípad detí v Krompachoch nikto nevie ako dopadol. Z  fackuj…