Preskočiť na hlavný obsah

Translate

Kotlebovci chcú presadiť analýzu neslovanských čŕt niektorých občanov
Ja neviem či si vôbec podporovatelia Kotlebu uvedomujú, ako je Kotleba nebezpečný aj pre nich samých. Žiaľ, média o tom veľmi málo informovali, čo si myslím že bola veľká chyba. Kotlebovci počas uplynulých štyroch rokoch, mali tak už dostatočné silné sebavedomie, že sa snažili  v parlamente predviesť zákonnú normu analýzy neslovanských čŕt niektorých občanov. Prečo o týchto fašistických a to doslova fašistických teóriách prakticky média neinformovali je fakt na zamyslenie... 

Analýza neslovanských čŕt, čo to je?  

Aby ste lepšie pochopili o čo Kotlebovcom ide, tak sa musíme vrátiť späť v čase. Nacizmus dal vzniknúť niekoľkých teóriám a pojmom, ktoré sa týkajú ľudských rás. Nacisti v snahe až o vedeckú presnosť zostavili striktné rasovú hierarchiu. Na jej vrchole stála "Herrenrasse" ("panská rasa"), ktorá bola tou najčistejšou z árijskej rasy a bola nacistami úzko stotožňovaná s nordickou rasou, nasledovanou ďalšími odnožami árijskej rasy.

Do spodnej časti rasovej hierarchie umiestnili "parazitujúce" rasy ("ne-árijského" pôvodu) alebo "Untermenschen" ("podľuďom") nebezpeční pre spoločnosť. V nacistickej literatúre bol pojem 'Untermensch' priradený Slovanom, prevažne Rusom, Srbom a Poliakom. Nacistická ideológia nazerala na Slovany ako na rasovo podradnú skupinu, ktorá sa hodila buď k zotročeniu, alebo mala byť vyhladená. Nacistickému Nemecku padlo za obeť asi 2 milióny Poliakov nežidovského pôvodu.

Najhoršie postavenie v nacistickej rasovej hierarchii mali Rómovia a Židia, ktorí boli považovaní za "Lebensunwertes Leben" ("Život nehodný žitia") a boli určení k vyhladeniu počas Holokaustu.

Analýza neslovanských čŕt, nie je nič iné, ako o pokus zostaviť striktné rasovú hierarchiu ale aj postavenie občanov v tejto krajine. Premenené na drobné, podľa pohľadu Kotlebovcov a ich analýzy by boli lepší Slováci, a menej lepší Slováci a na samom konci by bolo Rómovia, Židia, a Maďari... 

Choré myslenie týchto ľudí je zjavné, no nestačí len písať, že ich myšlienky sú choré, treba jasne písať, že sú veľkým nebezpečenstvom pre každého človeka. A aj tí ľudia( Slováci) ktorí sú fanúšikmi Kotlebu si neuvedomujú, že neslovanskými  črtami sa môžu dostať na chvost spoločnosti. Nestačí mať len bielu pokožku a búchať sa do prs aký som ja veľký slováčisko, ak nebudete mať dostatočné Slovanské črty, budete občan druhej kategórie. Podľa akého kľúča by Kotleboci určovali kto a aké má dostatočné Slovanské črty, vedia len Kotlebovci, ale myslím si, že sa nechali inšpirovať Hitlerom a jeho teórie rasovej čistoty.   

Na čistotu rasy Nemci používali merania a porovnávania  

Nemci čistotu rasy určovali meraním a porovnávaním. Farba dúhovky oka, farba vlasov, výška, veľkosť lebky, farba pokožky, dokonca pre ich rasovú teóriu čistej nemeckej rasy slúžilo aj meranie uší, nosa, prstov na ruke či nohe.  Na vrchole týchto meraní  stála "Herrenrasse" ("panská rasa"), ktorá bola tou najčistejšou z árijskej rasy a bola nacistami úzko stotožňovaná s nordickou rasou. Boli to muži, ženy a deti ktorí malí blond vlasy, modré oči a samozrejme silné nemecké črty... 

Ja už ani neviem, ako dostatočne upozorniť na nebezpečenstvo Kotlebu a jeho ľudí. Píšem o Kotlebovi cca 10 rokov, píšem aké nebezpečenstvo predstavuje pre našu spoločnosť, ale pokiaľ my všetci ľudia a je jedno tmavý či bieli sa nezomkneme proti týmto šialencom, horko to obanujeme všetci! 

Záver 


Hitler nepoznal testy DNA, ani vtedajšia veda nevedela čo je DNA a tak na zvrátenú rasovú teóriu mu museli stačiť merania a porovnávania. Myslím si, že aj keby Hitler poznal čo je DNA, tuto vedeckú technológiu by nevyužil pre určenie čistoty rasy, pretože na základe testov DNA , vieme s určitosťou povedať, kto aké máme korene, dokonca z akej časti zeme jeho predkovia pochádzajú. Testy DNA sú pre nasledovníkov hákového kríža ako svätená voda pre čerta. Kotlebovcom ale aj tí čo si myslia, že sú najčistejší Slováci s bielou pokožkou, by sa im na základe testov DNA mohol zrútiť ich chorý svet. Nikto dnes s určitosťou nemôže povedať, že ja som čistý Slovák, Žid, Maďar, či Róm. A DNA testy to jasne potvrdzujú a tí ktorí mali odvahu podstúpiť tento test, zistili práve to o čom píšem... Kotlebovci  s  určitosťou testy DNA nepodstúpia, týmto ľudom stačí biela koža, myšlienka že som niekto viac ako iný a možno tá ich analýza neslovanských črt. Pretože v nej si sami určia pravidlá, kto je tým pravým Slovákom a kto nie... Jozef Kmeťo    
Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rómovia prehovorili o svojích zážitkov s predsudkami a rasizmom na vlastnej koži

Byť Róm a žiť na Slovensku, by jedinec mohol povedať, že nie je to žiadna výhra...Či sa to niekomu páči alebo nie, Rómovia už od útleho detstva sa stretávajú z rôznymi druhmi prejavu predsudkov či priameho rasizmu. Niet sa preto čo diviť, že priepasť porozumenia medzi rómskou a nerómskou populáciou sa prehlbuje, a nedôvera je na oboch stranách bariéry.   

Je predsa nemysliteľné, už aby Rómske deti sa stretávali v škole zo segregáciou, kedy škola zámerne vytvorí triedu len pre rómskych žiakov.  Je nemysliteľné, že sa Rómske deti stretávajú s pokrikmi, vy špinavé cigánčatá, smradľavý potkany, či negri... Rómske dieťa je už takto donútené si uvedomiť, že existuje svet "bielych" a jeho, teda "čiernych" Už deti medzi sebou dokážu byť veľmi zlé, a tak často krát rómsky chlapec či dievča je vyštvaní z kolektívu, či dokonca mu jeho spolužiaci povedia, s tebou sa sa hrať nebudeme, pretože si cigáň!

Rasizmus a predsudky v praxi  

- viac ako 80% Slovákov i Čechov by bolo prot…

Rasisti, hovoria, že na bielych životoch záleží - Je OK byť biely

Rasizmus nepozná hranice a rasista už vôbec nie! fanúšikovia Slovana Bratislava v sobotu vyvesili na Tehelnom poli transparent White Lives Matter, ktorý vo voľnom preklade znamená Na životoch belochov záleží, viaceré slovenské médiá ho označili za rasistický.
Rasisti však s touto interpretáciou médii nesúhlasia. Odvolávajú sa na hnutie Black Lives Matter(Na životoch černochov záleží), ktoré podľa nich médiá neoznačujú ako rasistické. Prečo by potom mal byť transparent fanúšikov Slovana rasistický?
Tak ako to vlastne je? 
V roku 2014 sa po svete prvýkrát začala vo veľkom šíriť výzva „Black Lives Matter” (BLM - Na životoch čiernych záleží). Snažila sa upozorniť na policajnú brutalitu voči Afroameričanom v USA. Ako reakcia na toto hnutie vzniklo „White Lives Matter” (WLM - Na životoch bielych záleží).
„White Lives Matter” (WLM - Na životoch bielych záleží). Toto spojenie začali propagovať po USA rasistické skupiny vo viacerých štátoch. Najaktívnejší boli najmä členovia skupiny Aryan Renaissa…

Rómovia si nevedia predstaviť, že by mali svoj vlastný štát...

Okrem kontaktov je sociálna sieť dobrá aj na bleskový prieskum. Už dlhšie bez toho aby si to niekto všimol, až možno na pár jednotlivcov, mapujem na mojom "fejzbuku" náladu nás Rómov. Samozrejme, že naša nálada sa odzrkadľuje aj podľa doby v akej teraz žijeme. A možno aj práve táto doba, kedy všetci bez rozdielu musíme vynaložiť viac úsilia na prežitie, ako by Rómov prebudila zo sna, jeden za všetkých a všetci za jedného.Pretože jeden za všetkých a všetci za jedného, alebo inak povedané spoločne za prospech nás všetkých už neplatí. V rómsku štátnosť ktorý by sme spoločným úsilím vybudovali neverí väčšina Rómov.
Pri otázke: Viete si predstaviť, že by sme mali Rómsky štát? sa Rómovia viac menej vyjadrovali záporne. Neveria, že by spoločne dokázali vôbec niečo také ako Rómsky štát vytvoriť. Ako sa mnohí sami vyjadrili, chýbajú nám vzdelaný ľudia, či sami medzi sebou sa dokážeme deliť na lepších a horších, sami sa kastujeme, a to by prinieslo veľké nezhody a napätie. A potom t…